Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da bi izbegao pljuvanje na 90 razlicitih nacina trenera Partizana i pojedinih igraca samo cu da kazem da je odavno nas narod rekao u dobru se ne ponesi u zlu se ne pokudi. Neki su se poneli i to mnogo tako im se i vratilo, najbitnije je sada da se previse ne pokude da im ne bismo lepo svima na gomilu **bali mater, nego da se saberu i da uzmu tu smrdljivu titulu.


    Napred Partizan! Stanoje pusi ga!

    Comment


    • Originally posted by AcaGrobar View Post
      Kako ne shvatate da je Stanoje MORAO da pravi ovakvu taktiku sa ovakvim igracima.Prvo sto su neki veoma nekvalitetni a ovi drugi neuigrani.Da li se Stanojevic branio prosle godine?Ne,napadao je i Arsenal!A sa cim sada da napada?
      Pa o tome ja pricam,nije covjek kriv. Ne treba njega saad da napadate. On nas je i uveo u LS prosle sezone, a sada vam je on kriv. Kada prodaju sve igracu koji necemu valjaju,sta da ocekujemo?! Pustite njega,nije on kriv.
      I krivite njega za ovo, a to sto igracima treba 100 stoprocentnih sansi da daju gol,to nista a ?
      Last edited by Drunken Whaler; 25-08-11, 23:39.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Nema sumnje ,kada se sve sabere i oduzme ostaje samo jedan zakljucak: klub nam vode mafijasi.

        Comment


        • http://www.sportal.rs/news.php?id=57379

          Evo je , da vidimo sta Sale kaze , nema on izgleda nikakve probleme dok pare na racun lezu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by milanche View Post
            Nema sumnje ,kada se sve sabere i oduzme ostaje samo jedan zakljucak: klub nam vode mafijasi.
            Za transfere su zaduzeni Krstajic i Stanojevic svake godine se prodavalo svake godine krpilo pa se uspevalo, to sto su doveli krs samo su krivi, Ivan Tomic je sa precizno 4 puta manje novca napravio najboljih 11 sto sam ja ikad gledao u FKP i najdominantnijih. Nekako mi samo nije jasno kako je Djura uticao na to da trenutno u ekipi i strucnom stabu ima 6 Stanojevih i Mladenovih ortaka? Ma ajte molim vas.

            Comment


            • Ma obrni okreni,nisu smeli da se prodaju Savic i Kleo.Ne smeju se prodavati okosnice tima ako se hoce u Evropu svake godine...
              Jedan je Obradovic Zarko!

              Comment


              • Originally posted by AcaGrobar View Post
                Ma obrni okreni,nisu smeli da se prodaju Savic i Kleo.Ne smeju se prodavati okosnice tima ako se hoce u Evropu svake godine...
                Ovako, Djura treba da ide jer je dozvolio da Mladen i Stanoje sami odlucuju o dovodjenju igraca i naprave sranje. Mladen treba da ide jer ocigledno ne ume da radi taj posao. Stanoje treba da ide jer je glup a pola igraca jer su moroni.

                Comment


                • Cekaj mvp,hoces da kazes da su Stanoje i Krle bas zeleli Markesa? Prodas igraca za milione a dovedes za krompir? Siguran sam da su zeleli nekog stopera koji kosta 500k-1M,ali verovatno nisu dobili pare.Hoces da kazes da nisu zeleli da menjaju ceo vezni red osim kapitena i Mede? Pa i ako su majmuni,tolii nisu.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljuba90 View Post
                    Cekaj mvp,hoces da kazes da su Stanoje i Krle bas zeleli Markesa? Prodas igraca za milione a dovedes za krompir? Siguran sam da su zeleli nekog stopera koji kosta 500k-1M,ali verovatno nisu dobili pare.Hoces da kazes da nisu zeleli da menjaju ceo vezni red osim kapitena i Mede? Pa i ako su majmuni,tolii nisu.
                    Ja samo znam da je Ivan Tomic doveo Moreiru za 400k Dijaru za 60k Zuku za 300k da je Nadj ej! Glupi Nadj doveo Savica za 500k doveo Tejga na pozajmicu ma svi su znali da dovedi a ova dvojica su potrosila 800k i 600k na Eduarda i Ivanova na dve raspale mrcine, i Stanoje i Mladen su u zvezde kovali Jovancica a decko je kompletan kreten. Da ne nabrajam dalje. Cak i sa ovom mukom kojom imamo On se posvadja sa: Scepovicem, Tomicem, Saletom, Vukicem, Stojketom i ne ubaci Aksentija i Dijaru a igraju raspali Vukic Babovic Radisa Jovanca i Eduardo. Mislim da sam dovoljno rekao o nasem Murinju i njegovim odlukama ovog leta.

                    Comment


                    • Ali i dalje mi nisi odgovorio na pitanja. Sve sto si rekao je manje,vise tacno. Ali ipak mi odgovori na ova dva pitanja,ako nije problem

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Ali i dalje mi nisi odgovorio na pitanja. Sve sto si rekao je manje,vise tacno. Ali ipak mi odgovori na ova dva pitanja,ako nije problem
                        Pa ja jesam oni su dobili stoperka koji kosta 600k zeleli su da menjaju vezu ali je bilo potrebno plasirati se u sledece kolo LS da bi se od onih 3 miliona 1 otkinuo za nekog veznog mada on i ove sto su dosli ne zeli da proba Vukic mu je bog. Sami su krivi dajem njima bar 80% odgovornosti za sve sto se desava.

                        Comment


                        • I sta ce se sledece desiti? Pa naravno prodace se Volkov brze bolje,krenuce da pljuste ponude i cao.Sve sto vredi odlazi a umesto njih mi neka gledamo Rankovica,Ivanova,Jovancu,Miljkovica...

                          Comment


                          • Originally posted by milanche View Post
                            I sta ce se sledece desiti? Pa naravno prodace se Volkov brze bolje,krenuce da pljuste ponude i cao.Sve sto vredi odlazi a umesto njih mi neka gledamo Rankovica,Ivanova,Jovancu,Miljkovica...
                            Videcemo polako.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Pa ja jesam oni su dobili stoperka koji kosta 600k zeleli su da menjaju vezu ali je bilo potrebno plasirati se u sledece kolo LS da bi se od onih 3 miliona 1 otkinuo za nekog veznog mada on i ove sto su dosli ne zeli da proba Vukic mu je bog. Sami su krivi dajem njima bar 80% odgovornosti za sve sto se desava.
                              Ok,znaci sve bi bilo drugacije da Miljkovic nije retardiran

                              A od veznih su dosli S.Markovic koji je ipak trenutno slabiji igrac od Mede i Babic koji je jos zelen i dribla sam sebe. Za 2,3 godine verujem da ce biti zveri,ali sada nikako.Dosli su sad ludi Lola Splavar i Manga koji nije uspeo u drugoj Nemackoj ligi

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ok,znaci sve bi bilo drugacije da Miljkovic nije retardiran

                                A od veznih su dosli S.Markovic koji je ipak trenutno slabiji igrac od Mede i Babic koji je jos zelen i dribla sam sebe. Za 2,3 godine verujem da ce biti zveri,ali sada nikako.Dosli su sad ludi Lola Splavar i Manga koji nije uspeo u drugoj Nemackoj ligi
                                Nisu oni dovoljno smekeri da nadju Zuku ili Moreiru, Nadj je i tog Meda kojem sam 5 minuta aplaudirao kada je izlazio, doveo, Mladen i Stanoje su sve osim Volkova za sada usrali.

                                Comment

                                Working...
                                X