Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno smo prosli .. super grupa. Sad samo Albanci da nam upandu pred praznim tribinama i da ovi lopovi dovedu 2 3 igraca pa mozemo da se koljemo za to drugo mesto.

    Comment


    • Realno laksu grupu tesko da ste mogli da dobijete, grupa gde je prolaz vrlo realan, ni jedno zvucno ime.

      Comment


      • Fljumuntari je koska. Izbacili su Dinamo. Na papiru izgleda sve bajno.

        Comment


        • SIJAO je od sreće sportski direktor Partizana Ivica Iliev i najavio da je prolaz u grupnu fazu otvorio prostor za angažovanje novih pojačanja.

          - Nećemo stati na ovome, imamo visoke ambicije. Očekujem veliku jesen u Evropi i sada mirno radimo na dva, eventualno tri pojačanja. Mi smo sada magnet, potencijalno postoji bomba nad bombama, ali da sačekamo još malo. Znate da su kod mene samo napadači “u igri”.

          Bio je Iliev oštar prema ekipi poslednjih dana i juče je ispunio obećanje dato Đurđeviću i društvu u slučaju dobre partije u revanšu.

          - Moram javno da se izvinim igračima pošto sam bio malo grub u svlačionici pred ovaj meč, izgleda da je urodilo plodom. Znao sam da naša ofanzivna četvorka ne može dva puta zaredom da odigra onako slabo što se pokazalo kao tačno. Svaka čast momcima, zaslužili su ove trenutke velike sreće – završio je Iliev.
          Mozemo mirno da spavamo
          Spoiler
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Као прво, драго ми је да смо овде споменули двомеч против Видеотона из 1984. године. Уз два гола тада, и четири овог августа, са каматом смо им вратили дуг. Данас посебним сјајем сија успомена на генерацију 1984/1985 и Драгана Манцеа. Наравно, срдачан, црно-бели поздрав за ревносно људство РТС-а и Виктора Орбана.

              Мире Ђукић је 2007. године у свлачионици остао упамћен као тренер који је непрестано, у светлу посебности нашег клуба, инсистирао на Партизановој школи фудбала. И у другом мандату он понавља значај офанзивног фудбала. Ипак, синоћ је показао да није само човек, него и тренер са другачијим штофом. Понудивши Мађарима средину, определио се за њему нетипичне инструкције контранапада, које су се на терену претвориле у четири гола у мрежи домаћина. Партизан није имао значајан посед, али је без трунке сумње био надмоћан.

              Уз сво поштовање према асистентима и стрелцима, у условима у којима је тим деловао као компактна опруга нема потребе индивидуализовати допринос. Мило је бити у овој позицији, зар не?


              Што се жреба за ЛЕ тиче, према мом скромном мишљењу добили смо прилично тешку групу.

              Динамо Кијев је овог лета са клупе испратио Сергеја Реброва, са којим су бело-плави освојили две титуле шампиона. Ипак, систем је опстао. Јанг Бојси су их избацили из 3. кола квалификација за ЛШ захваљујући голу у гостима. Према речима тренера, нису имали довољно среће на том двомечу. Динамо је изгубио у Суперкупу Украјине, али је савладао Шахтјор у Харкову и са лакоћом избацио португалски Маритимо. Што се екипе тиче, гро је још увек ту: Јармоленко, Гармаш, Гусев, Хачериди, Рибалка, Кравец, Жуниор, Мбокани а стигао је и Јосип Пиварић. Дрес Динама носе и велике наде украјинског фудбала Циганков и Беседин. Варају се они који овај тим проглашавају слабим. Да не говорим о томе да Динамо традиционално игра не само офанзивно, него и веома чврсто.

              Пратећи источноевропски фудбал, имао сам прилике да се упознам и са Јанг Бојсима. Успели су, као што рекох, уз мало среће, да избаце Динамо Кијев. Са друге стране, то што их је ЦСКА у плеј-офу за ЛШ избацио укупним резултатом 3-0 не значи да је овај двомеч био са лакоћом решен. Швајцарци су на домаћем терену имали доста шанси за гол, и генерално били бољи ривал од Армејаца. Физички су јаки и довољно дисциплиновани. Наш Миралем Сулејмани враћа се на стадион ЈНА и биће прилике да му пожелимо добродошлицу.

              Што се Албанаца тиче, довољно је рећи да су избацили загребачки Динамо. Ипак, они остају непознаница.


              И поред тога што ћемо имати прилике да одмеримо снаге са историјским клубом какав је Динамо Кијев, политички контекст групе могао би да се негативно одрази на наше игре и, рекао бих, на наше даље учешће у европским такмичењима. Мечеви против Украјинаца и Албанаца понудиће простор за провокације на верској, националној и политичкој основи. Нажалост, фудбал би могао да се нађе у другом плану. Надам се да ће наш клуб, у сарадњи са осталим учесницима групе и УЕФА договорити забрану доласка гостујућих навијача.

              Не треба заборавити да нас чека још један европски меч пред празним трибинама.
              Last edited by Bogi; 25-08-17, 14:32.

              Comment


              • Vas raspored mislim da je bas tezak i koska prvo mladi momci iz Svajcarske,iako dodju Ivicine bombe bice neuigrane,onda kuci najtezi pa gostovanje Albancima

                Grupa vam je laksa al raspored nas mi se mnogo vise svidja

                Comment


                • Ozegovic bi bio ok skoz. Ali stoper je must have. To ako Ivica ne dovede, cak i ako i se isprsi za Tosica recimo, smatracu ovaj prelazni rok za zescu farsu i fail.

                  Grupa je za moze se proci, treba samo puno srece i ako moze neki dil sa UEFAom, da ta druga utakmica kuci bez publike bude protiv Skenderbega. To bi svima islo u korist.
                  Last edited by colke995; 25-08-17, 14:57.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by colke995 View Post
                    Ozegovic bi bio ok skoz. Ali stoper je must have. To ako Ivica ne dovede, cak i ako i se isprsi za Tosica recimo, smatracu ovaj prelazni rok za zescu farsu i fail.

                    Grupa je za moze se proci, treba samo puno srece i ako moze neki dil sa UEFAom, da ta druga utakmica kuci bez publike bude protiv Skenderbega. To bi svima islo u korist.
                    Da, ako si Cukaricki ili Vojvodina. Najiskrenije se nadam da nema nista od toga, bolje i Jovanovic da igra nego njega da dovodimo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Po mom misljenju 2 stopera, ali jebeno dobra stopera. Nismo ga imali od Savica, ne racunam Milenkovica. Matori Ostojic je za bekapa, a Miletic moze da bude bekap Vulicevicu. Levi bek je isto must. Onda treba neki parnjak Evertonu koji zna da tera loptu. Suma da proigra ja se nadam, dobro bi bilo i dva krila jer je meni Jankovic cist prosek i naravno spic.

                      Znaci 7 igraca treba dovesti. Neka svaki kosta izmedju 200 i 400k i onda smo konkurentni. Te pare znamo da imaju.
                      Ali isto tako znamo da je ovo gore napisano bajka i da ce doci Antonov, neko smece na stoperu i to mozda i neki tuzni spic poput Ozegovica i to je to. Eventualno Bambi ako je lud i grobarcina...

                      Bicemo 3. ili 4. u grupi i Zvezda ce da nas dere jer ima trenera, a mi ne. Bas lose misljenje imam o Djukicu. Covek kad prica tacno vidis da ne zna sta hoce, dok celavi i Stanoje (kog ne volim) bar znaju sta hoce i znaju da igraju sa smecem koje im se uvali. Ovaj to ne zna.

                      Verovatno cete reci da sam pesimista, ali sta da vam radim

                      Comment


                      • Ti si rekao i da ispadamo od celavog, tako da necemo mnogo obracati paznju na tvoje prognoze.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Ok jebes prognoze, ali hoces da kazes da nisam realan kad trazim 7 dobrih igraca od narkomana Ivice?

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Ok jebes prognoze, ali hoces da kazes da nisam realan kad trazim 7 dobrih igraca od narkomana Ivice?
                            Pa naravno da bi 7 igraca donelo ogroman napredak, ali mislim da ne treba da ti objasnjavam koliko je to nerealno. Ja bih skakao od srece kada bismo (pored Antonova) doveli po jednog igraca u svakoj liniji tima. S tim da stoper i spic bas moraju da dodju i to dobri igraci, ali mislim da ni od toga nema nista. Jankovic je odlican igrac, i usudio bih se reci da je od pocetka sezone (izuzev jednog ili dva meca) nas ubedljivo najbolji pojedinac.

                            A kada bih gledao svoje zelje, mozda bi 3-4 igraca max ostalo u prvoj postavi, ostale bih zamenio.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Ja mislim da je 5 neki minimum koji treba da se dovede. Ali je realnost 2 do 3. Za Jankovica se apsolutno ne slazem. Klasican fudbalercic sisica
                              Zadrzao bih samo Stojketa, Evertona i Tavambu

                              Jbg, mnogo mi se ne svidja ovaj tim i trener. Bas mnogo...

                              Comment


                              • Izgleda da dolazi Stefan Scepovic. U odnosu na Ozegovica, igracina.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X