Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ovo samo jedan moze VELIKI KAPITEN SASA ILIC
    Namerno promasio samo da bi dao iz okreta.
    sigpic

    Comment


    • Brat Zabi prvenac za Gadafija! Come on!
      sigpic

      Comment


      • Demoliranja BSK-a na startu sezone , ajde da bude 6:0 za 6. u nizu , prosle godine protiv Pazara 5:0 bilo za 5.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Markovic mnogo agilniji otkako je presao sa leve na desnu stranu

          Comment


          • Ja zadovoljan. Uz sva sranja koja se desavaju u i oko kluba ovo je odicno.

            Lazar dobar danas. Ajde mali vise u tri lepe,pocni da igras

            Zabija

            Comment


            • Dobro je....i dalje smo superiorni za ove nase nazovi klubove...to me raduje...nadam se da ce malo da poprave samopouzdanje, pristup igri i samu igru do utakmice sa norvezanima pa da imamo cemu da se nadamo....

              Comment


              • Ljudi BSK, da li vi stvarno smatrate protivnikom za sagledavanje realne snage tima. Tima koji je potvrdjeno vasa filijala. Nemojmo bas da se zezamo. Ne provociram, samo kazem, malo realnosti. Isto kao kada mi razvalimo Jagodinu ili nekada Napredak. Realno do zla boga.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Dzigiiiiiiiiiiiii
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by NebojsaNS View Post
                    Ljudi BSK, da li vi stvarno smatrate protivnikom za sagledavanje realne snage tima. Tima koji je potvrdjeno vasa filijala. Nemojmo bas da se zezamo. Ne provociram, samo kazem, malo realnosti. Isto kao kada mi razvalimo Jagodinu ili nekada Napredak. Realno do zla boga.
                    Kurton smo u Evropi ali boli nas kurac, Dzigijev prvenac, Zabijin prvenac, Kapiten objasnjava. Nek se trgnu malo pred Norvezane, dobro je ovo zbog toga.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Kurton smo u Evropi ali boli nas kurac, Dzigijev prvenac, Zabijin prvenac, Kapiten objasnjava. Nek se trgnu malo pred Norvezane, dobro je ovo zbog toga.
                      Kako ste jeftini, ne verujem. A i mi smo. Uvek se setim onog poljoprivrednika iz okoline Kule.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Evo ja opet mislim da smo najjaci na svetu

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Kako ste jeftini, ne verujem. A i mi smo. Uvek se setim onog poljoprivrednika iz okoline Kule.
                          Nije niko jeftin, jednostavno je normalno radovati se kad Partizan igra dobro ko god bio protivnik.

                          I da, Borca je dvostruka filijala, daju 12 bodova u zamenu za sudije protiv sebi ravnih i slabijih. Zato i opstaju u ligi a igracki ne treba da budu u najjacem rangu nikako.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Ljudi BSK, da li vi stvarno smatrate protivnikom za sagledavanje realne snage tima. Tima koji je potvrdjeno vasa filijala. Nemojmo bas da se zezamo. Ne provociram, samo kazem, malo realnosti. Isto kao kada mi razvalimo Jagodinu ili nekada Napredak. Realno do zla boga.
                            Ma ovim nasim princezama je ova pobeda od 5,6-0 bitna. Mozda uspe da ih trgne.

                            Bilo je lepih akcija,poteza,golova. Naravno da mi je drago. Ne zanosim se da cemo sad da naguzimo Tromso,ali opet kazem ovo ce znaciti ekipi.

                            Comment


                            • E neka ga je i mali uvalio

                              Najbolji je veceras.

                              Comment


                              • Nego jeste provalili Miljkov centarsut kad je ono jednom krenuo napred?

                                Djura bi iz taksija bolje centrirao u japankama.

                                EDIT: Bravo Lazare, sledeci Tromsu da uvalis.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X