Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Kadabra!
    Evo jos jedan.

    http://sportskenovosti.rs/31548/vuki...dostaje%CB%9D/

    Samo punite, u inat simpatizerima.
    sigpic

    Comment


    • Joj koje su ove price,eto sad Partizan ne moze bez Scepovica,paz da nije...Svaka mu cast za gol u derbiju al to ne moze da izbrise prethodnih godinu dana njegove kurcobolje i raznih 'nestasluka' koje je pravio,ima mnogo srece sto ga je Stanoje istrpeo,mnogi ne bi.

      Comment


      • Originally posted by Layzick View Post
        Joj koje su ove price,eto sad Partizan ne moze bez Scepovica,paz da nije...Svaka mu cast za gol u derbiju al to ne moze da izbrise prethodnih godinu dana njegove kurcobolje i raznih 'nestasluka' koje je pravio,ima mnogo srece sto ga je Stanoje istrpeo,mnogi ne bi.
        Bilo je svasta s njim ali proslo. Bio je jedan od tri najbolja igraca na jesen, dao ogroman doprinos u igri. Zagradi se, primi loptu, navuce odbranu na sebe, da pravi pas, da gol ako dobije pravu loptu, nasla se tu i koja asistencija. Kreatori nisu bili na nivou i zahvaljujuci njemu smo dosta dobro napadali kroz sredinu. A vidimo kako to sad izgleda. On i Markec su neke meceve sami igrali, bilo je svejedno koji su ostalih 9. Smesno je uporediti igru njega i Eduarda, za kojeg slobodno mogu da kazem da je Endi Kerol srpskog fudbala. Previse placen, svega par golova, doprinos na terenu minimalan. Jel jos fizicki nespreman?
        sigpic

        Comment


        • Najtalentovaniji igrac Partizana jos od Dragana Cirica.

          Comment


          • Originally posted by Drazen 3 View Post
            Najtalentovaniji igrac Partizana jos od Dragana Cirica.
            Znas i sam da ga obozavam ali nije ispred Jovete i Sulejmanija.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Znas i sam da ga obozavam ali nije ispred Jovete i Sulejmanija.
              Tosic takodje, nehuman prirodni talenat, da je malo fizicki jaci igrac, cuda bi pravio.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Niko od njih za mene nije toliko talentovan kao Scepovic. Joveta je krvavi radnik kao i Sulejmani ali nisu oni nikad meni pokazali tu iskru taj jedan potez kojim resis utakmicu, Joveta jeste ali nema on vrhunsku asistenciju a ni tehniku kao Scepovic, nesumnjivo su sva trojica bolji igraci ali ovde pricam samo o talentu.

                Comment


                • Jel si ti gledao Jovetica u poslednje vreme?Jel vidis sta covek radi u Fiorentini?Ima bolju i zavrsnicu i asistenciju i dribling od Scepovica,jednostavno receno kompletniji fudbaler.

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Niko od njih za mene nije toliko talentovan kao Scepovic. Joveta je krvavi radnik kao i Sulejmani ali nisu oni nikad meni pokazali tu iskru taj jedan potez kojim resis utakmicu, Joveta jeste ali nema on vrhunsku asistenciju a ni tehniku kao Scepovic, nesumnjivo su sva trojica bolji igraci ali ovde pricam samo o talentu.
                    Kod Jovete je sve to najizrazenije, jos da ima tamo neko da ga isprati i da je neki malo jaci trener cuda bi pravio. Ima Marko sve to ali Jovetic je ispred sigurno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Jel si ti gledao Jovetica u poslednje vreme?Jel vidis sta covek radi u Fiorentini?Ima bolju i zavrsnicu i asistenciju i dribling od Scepovica,jednostavno receno kompletniji fudbaler.
                      Svakako bolji fudbaler. Brzi, jaci u duelu, mnogo mobilniji i bolji u zavrsnici. Nema bolju asistenciju nikako a ni tehniku. Da je Scepa upola radnik kao on presisao bi ga lagano. To sto nije nazalost znaci i da nece ali ja ovde opet napominjem samo o talentu pricam.

                      Comment


                      • Ne znam na osnovu cega si zakljucio da je Scepakadabra bolji fudbaler,mozda na osnovu ovih 10-tak golova sto je dao u Jelen super ligi.Mislim da i interesovanje klubova dovoljno govori o obojici,Scepakadabra je talentovan al ce zavrsiti ko i njegov burazer zbog kurcobolje i nadmenosti.

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Ne znam na osnovu cega si zakljucio da je Scepakadabra bolji fudbaler,mozda na osnovu ovih 10-tak golova sto je dao u Jelen super ligi.Mislim da i interesovanje klubova dovoljno govori o obojici,Scepakadabra je talentovan al ce zavrsiti ko i njegov burazer zbog kurcobolje i nadmenosti.
                          Rekao je da je Jovetic bolji igrac ali da nema bolju asistenciju i tehniku, nije rekao da je Scepovic bolji Izvin'te sto se ubacujem samo asistiram
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            Ne znam na osnovu cega si zakljucio da je Scepakadabra bolji fudbaler,mozda na osnovu ovih 10-tak golova sto je dao u Jelen super ligi.Mislim da i interesovanje klubova dovoljno govori o obojici,Scepakadabra je talentovan al ce zavrsiti ko i njegov burazer zbog kurcobolje i nadmenosti.
                            Jovetic je bolji fudbaler. Kako se nadjes zatecen kada se neko slozi sa tobom. Znam da bi ti kao i cuvena istok zapad struktura navijaca volela da tako zavrsi. Niko od vas ne voli nikog dok se ne osvoji titula a onda je sve lepo i onda su svi dobri. Licemerstvo na najvisem nivou. Pozavideo bi vam i PR bele kuce.

                            Comment


                            • Moja greska.Scepovic jedino sto ima bolje od Jovetica jeste duel igra i visina,sve ostalo je na strani Jovete.Jovetica je dosta poremetila povreda kolena inace bi do sada vec igrao u mnogo vecem klubu.Kad se setim kako je potopio Liverpul svi su stali u red da ga kupe.Vrlo moguce da na kraju ove sezone predje negde,najvise su zagrizli Juve i Liverpul.

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Moja greska.Scepovic jedino sto ima bolje od Jovetica jeste duel igra i visina,sve ostalo je na strani Jovete.Jovetica je dosta poremetila povreda kolena inace bi do sada vec igrao u mnogo vecem klubu.Kad se setim kako je potopio Liverpul svi su stali u red da ga kupe.Vrlo moguce da na kraju ove sezone predje negde,najvise su zagrizli Juve i Liverpul.
                                Moram malcice u off. Odakle ti ovo i koliko je provereno? Moja velika zelja ali sumnjam, verovatno spremaju 50 miliona za dvojac Grant Holt-Kameron Dzerom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X