Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Maestralno poluvreme Aksentijevica, Diarre i Edua Ovakvu loptu Miljkovic ni na treningu ne ume da ubaci
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by colke995 View Post
      Ovakvu loptu Miljkovic ni na treningu ne ume da ubaci
      Slazem se ali ce opet igrati jer mora da se proda. Cari srpskog fudbala, sta ces.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Dominacija !
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Samo da nije ozbiljnija povreda Eduarda...

          EDIT: Izgleda da ja sve u redu.
          Last edited by Ljuba90; 31-03-12, 16:07.

          Comment


          • Kako Ivanov poslao po burek igraca Rada Lagano rpivodimo ovo kraju

            EDIT: Lazar i Sasa Markovic i Aksentijevic na terenu, fali jos samo Ninkovic

            EDIT 2: Evo ga, bravo za Granta
            Last edited by colke995; 31-03-12, 16:40.
            sigpic

            Comment


            • Sta im uradi Dzigi

              Comment


              • Jedna od boljih utakmica ove sezone.

                Aksentijevic,Ivanov,Babovic,Edu,Dia,Ninkovic

                Comment


                • Najbolja utakmica sezone. Odlicna igra. Ne znam sta vise da me raduje. Sto je Ivanov dao gol za majku, sto Edu odlicno igra u polju, sto Dija sipa kao nekad, sto Aksent igra prvu, sto je Dzigi usao i bio odlican, sto Sasa Markovic opet dobija sansu, sto Sale opet organizuje igru. Bravo Avrame, pokazao si se konacno! Rad je zajeban tim, nisam ni blizu ovo ocekivao.
                  sigpic

                  Comment


                  • Koji sam ja baksuz, cim sam saznao da na rts ima prenos prebacio sam i nisam video nijedan gol do kraja meca.
                    Ako nista drugo Black Mamba ponovo zabija.Nisam ocekivao da cemo ovako rastaviti Rad.Sledeca dva kola su bitna zato sto igramo sa rivalima koji su znali da naam redovno otkidaju bodove:Vojvodina i Spartak.Ako tu ostvarimo dve pobede, cisto sumnjam da cemo do Vecitog Derbija da izgubimo bodove.

                    Comment


                    • Bravo za igru i golove,jedino sto mi se nije svidelo je nesigurna odbrana,tj. rnic i ivanov mi mnogo petljaju,ne mogu odmah da izbace loptu,to po meni mora da se popravi.

                      Comment




                      • Comment


                        • http://sportskenovosti.rs/32038/scep...-pogada%CB%9D/

                          Svuda se ističe kako nije postigao gol četiri meseca, a od toga je tri meseca trajala pauza.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da li je neko primetio mozda da je najbolja partija u sezoni usledila kada Vukic nije bio na terenu? Sasa Ilic ftw. Pogledajte na derbiju od kada nismo mogli da se sastavimo, cim je izasao najveci. Ako Ninkovica ne spremimo da zameni majstora do godine pukli smo, Babovic i Vukic zajedno nisu ni do kolena po plejmejkerskim sposobnostima Saletu, koliko se samo oseti na ekipi kada on drzi ritam to je nesto neverovatno. Kakav ucitelj.

                            Comment


                            • Brate Lajzice dodji, pohvali kad je dobro ili ti je posao da mracis cim sitnica ne valja, hranis se takvim situacijama je l' da? Pravi onaj zajedljivac sa zapada kojem niko ne valja. Na tvoju zalost ovi izgleda kapiraju sistem Jevreja i deru, redom.

                              Comment


                              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                                Brate Lajzice dodji, pohvali kad je dobro ili ti je posao da mracis cim sitnica ne valja, hranis se takvim situacijama je l' da? Pravi onaj zajedljivac sa zapada kojem niko ne valja. Na tvoju zalost ovi izgleda kapiraju sistem Jevreja i deru, redom.
                                Polako, da se psihicki povrati, doci ce za dan-dva.

                                Samo kakav je Aksent igrac ono nije normalno koliko decko zna fudbala.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X