Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvise volim kad krenu o kompleksima

    Comment


    • Originally posted by Aleksa9 View Post
      Vas boli to sto nas ima 15115151 puta vise nego vas na stadionu, a vi imate 4 titule zaredom osvojene...boli vas sve...i kompleks cete imati i da osvojite jos 100 titula...
      Ne zelim nikoga da vredjam, ali to je realnost....
      Velika vecina populacije slusa turbo folk, vecina populacije je ispod prosecno inteligentna, mnogo ne znaci dobro . A ne daj boze da se ikad resimo ovog kompleksa. Najlepsi kompleks na svetu

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        Najvise volim kad krenu o kompleksima


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Velika vecina populacije slusa turbo folk, vecina populacije je ispod prosecno inteligentna, mnogo ne znaci dobro . A ne daj boze da se ikad resimo ovog kompleksa. Najlepsi kompleks na svetu
          Majstore sta ti poredis...za turbo folk se zna da je retardirana muzika, ispod prosecno inteligentni-logicno da je to losije nego biti prosecno ili iznad prosecno inteligentan...
          Ali ovde se radi o ljubavi i to ne mozes porediti sa ovim...
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Originally posted by Aleksa9 View Post
            Majstore sta ti poredis...za turbo folk se zna da je retardirana muzika, ispod prosecno inteligentni-logicno da je to losije nego biti prosecno ili iznad prosecno inteligentan...
            Ali ovde se radi o ljubavi i to ne mozes porediti sa ovim...
            Ne pamtim da sam video tvoj post u temi Zvezde i nisi jedini koji ih ima vise ovde nego u svojoj temi, toliko o kompleksima, koje smo mi davno priznali da imamo samo vi idete na to kao bikovi na koridi, ne znate sta cete od muke. Treba da izbacite bes iz sebe, svi na narednim utakmicama opet "Tole lopove", mozda pomogne. Tu je i Bari.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Aleksa9 View Post
              Majstore sta ti poredis...za turbo folk se zna da je retardirana muzika, ispod prosecno inteligentni-logicno da je to losije nego biti prosecno ili iznad prosecno inteligentan...
              Ali ovde se radi o ljubavi i to ne mozes porediti sa ovim...
              Nisam ja rekao da slusate turbo folk, niti da ste ispod prosecno inteligentni samo da mnogo ne znaci i dobro. Ionako vas je danas bilo 10 000. Tako ste se i za basket cimali dok nije prosla peta titula onda kada ste videli da ne moze ajmo u bojkot lige za koju smo dupe dali i u koju je Partizan usao pod prisilom ULEB-a i naravno kasnije se popisao po istoj dok vi imate samo par ucesca na F4. Jednostavno razlika u organizaciji je astronomska i necete je dostici jos dugo dugo, cini se u fudbalu manja ali to je zabluda.

              Ipak kome trebaju titule ako dodje 40 hiljada? Opasno je kada postanete sami sebi svrha. Kada si zadovoljan jer je bilo dobro navijanje a titule nema pola decenije. Volim te Vesicu Gorane, do neba te volim i hvala ti za sve.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Nisam ja rekao da slusate turbo folk, niti da ste ispod prosecno inteligentni samo da mnogo ne znaci i dobro. Ionako vas je danas bilo 10 000. Tako ste se i za basket cimali dok nije prosla peta titula onda kada ste videli da ne moze ajmo u bojkot lige za koju smo dupe dali i u koju je Partizan usao pod prisilom ULEB-a i naravno kasnije se popisao po istoj dok vi imate samo par ucesca na F4. Jednostavno razlika u organizaciji je astronomska i necete je dostici jos dugo dugo, cini se u fudbalu manja ali to je zabluda.

                Ipak kome trebaju titule ako dodje 40 hiljada? Opasno je kada postanete sami sebi svrha. Kada si zadovoljan jer je bilo dobro navijanje a titule nema pola decenije. Volim te Vesicu Gorane, do neba te volim i hvala ti za sve.
                Brate, ja nisam rekao da si ti rekao da mi to slusamo ili da smo ispod prosecno inteligentni...
                Danas nas je bilo 12.464 tacno...ali zato je bilo fantasticno...takve titule kakve su vase nam ne trebaju...
                http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                Comment


                • Originally posted by Aleksa9 View Post
                  Brate, ja nisam rekao da si ti rekao da mi to slusamo ili da smo ispod prosecno inteligentni...
                  Danas nas je bilo 12.464 tacno...ali zato je bilo fantasticno...takve titule kakve su vase nam ne trebaju...
                  Nego kakve vam trebaju, one sto se izdogovaraju Bik i Dzaja i igraju 2 za 2?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ne pamtim da sam video tvoj post u temi Zvezde i nisi jedini koji ih ima vise ovde nego u svojoj temi, toliko o kompleksima, koje smo mi davno priznali da imamo samo vi idete na to kao bikovi na koridi, ne znate sta cete od muke. Treba da izbacite bes iz sebe, svi na narednim utakmicama opet "Tole lopove", mozda pomogne. Tu je i Bari.
                    Zato sto na ovom forumu pisem najcesece o tenisu, a ova danas situacija me je iziritirala i to je jedini razlog...danas nije bilo "Tole lopove", iako ste svi to ocekivali, ali jbg nisu svi tako predvidivi...Bari je uvek tu naravno...
                    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                    Comment


                    • Originally posted by Aleksa9 View Post
                      Brate, ja nisam rekao da si ti rekao da mi to slusamo ili da smo ispod prosecno inteligentni...
                      Danas nas je bilo 12.464 tacno...ali zato je bilo fantasticno...takve titule kakve su vase nam ne trebaju...
                      Sa 40 000 na 12 464, napredak pretpostavljam? Super ako vam ne trebaju, nama se svidjaju, 19 titula ste uzeli u toj, zloj, poganoj Jugoslaviji a sada u Srbiji srpski klub nikako da uzme, pa kako majku mu to?Ipak mi smo i dalje Jugosloveni ;)

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Sa 40 000 na 12 464, napredak pretpostavljam? Super ako vam ne trebaju, nama se svidjaju, 19 titula ste uzeli u toj, zloj, poganoj Jugoslaviji a sada u Srbiji srpski klub nikako da uzme, pa kako majku mu to?Ipak mi smo i dalje Jugosloveni ;)
                        Ne znam sta ti znaci prva recenica...ta liga Jugoslavije je bila mnogo jaca liga i to nesto govori...a ja ne znam kako to da od kada je Tomislav Karadzic predsednik FSS-a da bude toliko optuzbi na vas racun oko namestanja...sta ste uradili u Evropi za tih 5 godina(nista vise od nas....ulazak jednom u LS od 5 sansi po povlascenom zrebu je nista)...

                        http://www.youtube.com/watch?v=eyFYq-f7wbk
                        http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                        Comment


                        • AJDE DOSTA, DOSTA, DOSTA!!! PUN MI JE KURAC I PRICA O NAMESTANJU, I PRICA KAKO SVI, JELTE, POKUSAVAJU DA SRUSE PARTIZAN!


                          Ako ne mozete da se ponasate normalno i civilizovano, necete ni biti deo ovog foruma vise! Ovo se odnosi i na jedne, i na druge! Treba bre mi u moderaciji da se svadjamo i rastavljamo zbog vas... Od sada ce za svaki post koji nema veze sa temom i koji je na bilo koji nacin provokacija ici ban! E, tako, pa da vidim ko ce da nastavi!
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • svaka cast zvezdi - evropski, svetski sampion, ima najvise titula u domacem prvenstvu, sve je to lepo ali ja sam '90 godiste i zivim u vremenu kada moj tim dominira u skoro svim sportovima dugi niz godina. ne mogu ni da pretpostavim kako je mojim vrsnjacima ciji su glavni argumenti te titule, bari a skoro da i nemaju pojma kakav je to osecaj biti sampion i proslavljati titule.

                            hvala bogu sto zivim u ovom dobu, sto sam iskompleksiran od ovolikih titula i sto derbi utakmice ne zasluzuju vise tako da se zovu.

                            edit: jbga t-mac izvini kasno sam video tvoj post
                            Last edited by prskaj; 08-04-12, 00:04.
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • Zapravo mogu da dokazem da ne svi ali neki ljudi to pokusavaju. No nije za javno oglasavanje.

                              Comment


                              • Braco moja, veceras idem za Prag i propustam derbi, nazalost. Hocu sto detaljniji izvestaj o igri i od MVP-ja o navijanju. Nemojte provocirati suprotni tabor, sve da protekne u najboljem redu. Mozda nekim slucajem na neku foru uhvatim stream ali tesko. Odrzavajte temu dok nisam tu ali bez gluposti. Napred Partizan!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X