Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikada nece Jovetic imati zavrsni pas i lucidnost Scepovica, sa tim se radja i samo radja, dve karakteristike koje nemaju veze sa treningom.

    Comment


    • Citao sam pre par dana,naravno pitanje je koliko je to sve istina s obzirom da sezona traje,nije 100% ni za Liverpool ni za Juve,al se za sada ta dva kluba pominju najvise,a Jovetic je imao izjavu pre 2-3 dana kako bi voleo da predje u Juventus da nasledi Del Piera.

      Comment


      • Originally posted by Drazen 3 View Post
        Nikada nece Jovetic imati zavrsni pas i lucidnost Scepovica, sa tim se radja i samo radja, dve karakteristike koje nemaju veze sa treningom.


        Imam strasan osecaj da ti Jovetica u Fiorentini nisi ni gledao kad ovako pises.

        Comment


        • Originally posted by Layzick View Post
          Imam strasan osecaj da ti Jovetica u Fiorentini nisi ni gledao kad ovako pises.
          Od kadetskih priprema njegovih u Brzecu blizu Kopaonika pre 8 godina gledao sam najmanje 200 njegovih utakmica sto u kadetima, sto u omladincima sto u FKP sto u Fiorentini. Odlicno znam sta je on i koji su mu kvaliteti, skoro je bez mane osim sto nije lucidan. Uvek bira racionalnije resenje skoro nikad ono suludo, genijalno.

          Comment


          • Da si ga gledao u Fiorentini ne bi tako pricao,covek ima prelepe golove,driblinge,uzivanje za oci kad igra,upravo zbog te lucidnosti i mogucnosti da prelomi mec jednim potezom ga traze veliki klubovi,on je jako blizu da postane igrac svetske klase samo da predje u ozbiljniji klub i da ga zaobidju povrede malo.

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Da si ga gledao u Fiorentini ne bi tako pricao,covek ima prelepe golove,driblinge,uzivanje za oci kad igra,upravo zbog te lucidnosti i mogucnosti da prelomi mec jednim potezom ga traze veliki klubovi,on je jako blizu da postane igrac svetske klase samo da predje u ozbiljniji klub i da ga zaobidju povrede malo.
              Ja bih voleo da je tako ali nije. On je jedan od onih koji su nadomak svetske klase ali nikad to nece postati jer imaju limit. Svakako moze biti integralan deo nekog mocnog tima koji ce osvojiti sve ali biti glavni igrac tog tima i neko ko ce biti superstar mislim da nema sanse da bude.

              Comment


              • Sve se to prepoznaje u Scepovicu, ali cini mi se da nije na toliko izrazenom nivou...
                Ko je imao prilike da gleda utakmice Fiorentine sa i bez Jovetica, mogao je da vidi koliku razliku taj decko stvara, i pravo je vreme da na kraju sezone predje u neku zdraviju sredinu...

                EDIT:

                Milan je veliki klub sa mnogo navijača ali postoji jedan manji klub sa manje navijača, ali ti navijači nisu bilo kakvi navijači oni su oborili rekord buke u hali.

                Reč je o Partizanu, osim grla "Grobari" imaju i sjajne koreografije od kojih staje srce. Vođa grupe "40+",Zoran Živanović Čegi privukao je pažnju "Rossonera" koji su ga pozvali u Milano da osmisli koreografiju za meč protiv Barcelone.

                Pored uobičajnih zastava na San Siru sada se viori i zastava "40+". Lepo je znati da je neko sa ovih prostora bio deo ove sjajne atmosfere sa početka utakmice.
                Last edited by K.Garnett 5; 29-03-12, 15:24.

                Comment




                • 3:08

                  Zato sto mu je jenea u krvi, zato sto ima vise titula nego svi oni zajedno, zato sto je dao 200 komada zato sto je odigrao 500 zato sto je jedan jedini najveci na svetu! <3 22 <3

                  Comment


                  • Izgleda da smo mi i zvezda u trci za Pauljevica. Ne bih se bunio da ne zavrsi kod nas,jer mislim da je Aksentije za njega izmislio fudbal. Ne kazem da je ovaj los,ali Nidza bi mogao da bude vrhunski bek.
                    Last edited by Ljuba90; 30-03-12, 15:01.

                    Comment


                    • Moze da dodje da bude dobar backup Aksentu sto se mene tice.
                      sigpic

                      Comment


                      • Onda ga lepo prepustite nama, za Mikica je izmislio fudbal
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by NebojsaNS View Post
                          Onda ga lepo prepustite nama, za Mikica je izmislio fudbal
                          Nemam nista protiv...i Mikic je onomad "prepusten" vama,pa svi vidimo kako se to zavrsilo

                          Comment


                          • Originally posted by NebojsaNS View Post
                            Onda ga lepo prepustite nama, za Mikica je izmislio fudbal
                            Filip Stojkovic vam je realno jaci od obojice, a Aksentu tek ne mogu da prismrde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Filip je realno mlad i slab, ofanzivno jos i ajde, defanzivno katastrofa, mada nije kiksara, samo je neiskusan. U svakom slucaju, dobro je da ima materijala za reprezentaciju na toj poziciji, od viska glava ne boli.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Filip je realno mlad i slab, ofanzivno jos i ajde, defanzivno katastrofa, mada nije kiksara, samo je neiskusan. U svakom slucaju, dobro je da ima materijala za reprezentaciju na toj poziciji, od viska glava ne boli.
                                Koga boli uvo za reprezentaciju. Da nije reprezentacije ne bi se Fejsara povredio onomad. Ne podnosim reprezentaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X