Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drazen 3 View Post
    Kako je ruzna jbt
    Sminka je izvuce tu i tamo, bez nje je grob. Doduse telo je za 10, IQ takodje 10.
    sigpic

    Comment


    • Joj sto se umislila...idi budi lepa iza ugla

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Sminka je izvuce tu i tamo, bez nje je grob. Doduse telo je za 10, IQ takodje 10.
        Za njenu profesiju i ne treba veci IQ. Da se potpise, skine i da bira sminku, odjecu...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Za njenu profesiju i ne treba veci IQ. Da se potpise, skine i da bira sminku, odjecu...
          Odecu? Ne ide mi to sa njom nekako.

          Al dobro, pustimo fuficu nek siri lazi i vratimo se Partizanu.

          Igrac koji ako dobije pravu sansu uskoro moze da napravi odlicnu karijeru i mnogo doprinese Partizanu. Izuzetno kompletan, moze da igra na 3-4 pozicije u veznom redu.

          sigpic

          Comment


          • Comment




            • Pravo u centar.

              Comment


              • Pa nije bas potpuno tacno, vodje da, ali znam mnogo Zvezdasa i mozda je dvoje takvih Velikosrba. Pa brate od mene nema goreg izdajnika, pa sam Zvezdas do koske, ne treba generalizovati.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Pa nije bas potpuno tacno, vodje da, ali znam mnogo Zvezdasa i mozda je dvoje takvih Velikosrba. Pa brate od mene nema goreg izdajnika, pa sam Zvezdas do koske, ne treba generalizovati.
                  Velika vecina je ovakva, nemoj da se lazemo sad

                  Comment


                  • Originally posted by Drazen 3 View Post
                    Velika vecina je ovakva, nemoj da se lazemo sad
                    Ja samo kazem svoje iskustvo nista drugo, a znam da ima mnogo ovakvih, ali i na vasoj tribini je bila zastava jedne partije ove provenijencije i njenog vodje pa sta sad. Isto tako i nas ima kao sa ove gornje slike. Kazem, generalizacije su pogresne.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Oduvek mi je bilo jadno kad na njihovom forumu opominju kao pisi cirilicom, ukljuci cirilicu pa se javi, onako drsko kao da pises albanskim pismom a ne srpskim koji je merodavan koliko i cirilica. Ne smeta im sto ni oni sami koji opominju nemaju sva slova na tastaturi pa deluje cirkusantski kad napisu recimo Идемо у Зеневу туристицки ali smeta ako je sve to lepo napisano na latinici. Mislim pisem ja cirilicom uzivo, ali je krajnje indijanski nekog ogranicavati na netu samo na cirilicu. To je bas onako isiljeno furanje patriotske price.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Oduvek mi je bilo jadno kad na njihovom forumu opominju kao pisi cirilicom, ukljuci cirilicu pa se javi, onako drsko kao da pises albanskim pismom a ne srpskim koji je merodavan koliko i cirilica. Ne smeta im sto ni oni sami koji opominju nemaju sva slova na tastaturi pa deluje cirkusantski kad napisu recimo Идемо у Зеневу туристицки ali smeta ako je sve to lepo napisano na latinici. Mislim pisem ja cirilicom uzivo, ali je krajnje indijanski nekog ogranicavati na netu samo na cirilicu. To je bas onako isiljeno furanje patriotske price.
                        Ako mislimo na isti forum to nije tacno. Clan sam tamo, imam dosta postova, svi do jednog na latinici, i nikada mi niko na tome nije zamerio javno ni provatno. Niti sam ikada primetio da je to ikome prigovoreno, dosta ljudi pise cirilicom ali vecina je na latinici. Nisam zeleo da sirim temu, ali moram da odgovorim na neistine. Izvinjavam se i necu vise, obrisite ako mislite da je off topic.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Verovatno ne mislimo na isti, ti mislis na Red Star a ja na delije.net/forum. Pricamo o delijama, ne o simpatizerima, bar se ova Drazenova slika na to odnosi.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Slika iako smesna ima malo dublju poruku, mi smo nastali u neko bolje lepse vreme, zdravije za odrastanje zdravije za zivot. Vi pak u najgore ratno, zloupotrebljeni na celu vam bio ratni zlocinac, istina da je sada i jedna i druga prica daleko od toga sto su bile, niti smo mi K od one kaznene ekspedicije i njihove ideje a niste ni vi toliko izgoreli kao pre. Bitno je ipak napomenuti ko sta i kako makar i ne bila istina

                            Comment


                            • Svima nama.

                              http://sportskenovosti.rs/31288/mark...e-mi-scepovic/
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Kadabra!

                                Comment

                                Working...
                                X