Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma slazem se ja sa vecinom tvojih stavova. Ali ne mora liga sampiona da se ceka da bi doveo stopera koji ima 25 godina,dolazi iz recimo Evrope i ne kosta vise od 500k.

    No da ne duzimo,odoh da gledam neku komediju,da se malo opustim. Za ovu katastrofu su svi krivi,svi osim Volkova. Neko manje,neko vise. Nista me ne zanima,zelim samo da svi odu iz Partizana,ili bar velika vecina. A ja cu naravno vec protiv OFK-e svim srcem da budem uz FKP i da se nadam novoj duploj kruni.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Ma slazem se ja sa vecinom tvojih stavova. Ali ne mora liga sampiona da se ceka da bi doveo stopera koji ima 25 godina,dolazi iz recimo Evrope i ne kosta vise od 500k.

      No da ne duzimo,odoh da gledam neku komediju,da se malo opustim. Za ovu katastrofu su svi krivi,svi osim Volkova. Neko manje,neko vise. Nista me ne zanima,zelim samo da svi odu iz Partizana,ili bar velika vecina. A ja cu naravno vec protiv OFK-e svim srcem da budem uz FKP i da se nadam novoj duploj kruni.
      Sta cemo,mi navijaci ma sta da nam urade cemo uvek biti uz njih...

      Inace,kad cete da shvatite da se Krstajic i Stanojevic apsolutno nista ne pitaju sto se tice novca?Ok,ne garantujem,ali najverovatnije je tako.Da se pitaju,doveli bi sigurno nesto kvalitetnije...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by AcaGrobar View Post
        Sta cemo,mi navijaci ma sta da nam urade cemo uvek biti uz njih...

        Inace,kad cete da shvatite da se Krstajic i Stanojevic apsolutno nista ne pitaju sto se tice novca?Ok,ne garantujem,ali najverovatnije je tako.Da se pitaju,doveli bi sigurno nesto kvalitetnije...
        Nemoj da racunam koliko su potrosili a sta su doveli.

        Comment


        • Samo je neverovatno da je Stanojevic potpisao novi ugovor i kad ga potpisa krenuse kola nizbrdo ... JBS njemu , on se osigurao , sve i da oce ne mogu ga oterati ... Jos nek ne osvoje titulu i ja cu licno otici na stadion zadnjeg kola JSL skinut se gol i trcat po terenu sa natpisom , UPRAVA NAPOLJE
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Da izanaliziram malo. Golmani Partizana Stojkovic je sjebo prvi mec sa Gentom,Radisa aj solidan. Odbrana jebo Krstajic sebe,dovodi Bugarina za pojacanje,kada su oni znali ganjati loptu,onda Rnica koji je presjedio na klupi u inostranstuu,i rupetina iz holandije,ovi tuljani nisu za fudbala,a kamoli evrope. Sredina crnac medjed,barem je covjek,ako ista radi trcao je 117.minuta,Babovic i Tomic zajebanti od fudbalera,za malog fudbala igraci,znaju zajebati i proci igraca,ali nike koristi od njig. Onda kada su se uparili Ilic i Vukic,uzdizali su ih do neba,a sada poceli pljuvati Vukica,a za Ilica govoriti da je dobar,Ilic je nakon 25.minuta meca zivi les na terenu,covjek nije sposoban nizasta i neko da mi kaze da od njega ima koristi. Napad sada tek vidim da je Scepovic igracina za ovu dvojicu,Eduardo jadan nije spreman za za 90.minuta ,bice tamo oko aprila,kurac od igraca,nije nizasta,cijeli mec ni sanse imati,ma daj,a vazdizali ga u nebesa. I jos mlade snage Jovancic,Markovic i djeca rodjaci,prvo ga naspicis u trecu ligu,kada tu stasa,onda drugu i tek tu ako briljira onda u prvi tim,ljudi debituju u evropi,ma daj. Trener zajebani od Murinja,drago mi je radi njega sto su pukli jedino radi njega,da ako ima imalo casti da ode,ali sada ce on poceti da su imali sansi,da su ih sudije ostetile,i da su trebali proci,jer su bili bolji,budala.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Citam sada ove postove i ne mogu da verujem da neki od vas pricaju kako Stanojevic nije kriv, zar vi mislite da oni nisu svi povezani kao creva? Djuric nije jedini lopov, svako od njih ima svoj interes, to mozete biti sigurni. Da li stvarno mislite da je Stanojevic taj koji odredjuje ko ce da dodje a ako da ide iz Partizana? Ok, mozda moze da iznese svoje misljenje, ali sve u dogovoru sa Djuricem, Krstajicem i ostalima, a gde to ima? Trener i iskljucivo trener je taj koji odredjuje sastav ekipe, a cini mi se da u Partizanu, na zalost, nije tako. Ko je lud da proda Savica koji se tek ispilio a imajuci na umu i to da se Krstajic povukao, dakle ostao si bez dva startna stopera? I slusam sinoc coveka, ubedljivo forsira pricu kako je napad kriv, kako ne mogu da daju gol, kako ne koriste sanse itd, a ne spominje odbranu. Uvek kaze nesto tipa protivnik je ima samo 2-3 sanse i dali su gol, pa u tome lezi problem kretencino neopevana, imamo odbranu koja ce iz 5 sansi da primi 4 gola. Ok, napadaci kao napadaci, mogu da promasuju, da gube lopte itd, ali odbrana je ta koja mora da bude stabilna i da bude okosnica tima, da nadoknadi nedostatke koje imamo u napadu. Ali ne, covek se na to ne osvrce, bitno da su se njegovi puleni ispromasivali, a to sto odbranu igraju debili, to uopste nije bitno u celoj ovoj prici. Da su ostali Kleo i Savic, a da se nisu onako poneli prema Moreiri, prosetali bi se kroz ove kvalifikacije, koje su bile ocaj zivi. Gledam onaj mrtvi Genk udje u ligu sampiona ljudi nemaju pojma o fudbalu. Zamislite sada tandem Kleo i Markovic, Kleo malo sporiji igrac ali ima sjajan udarac, igru glavom i covek oseca loptu, i Markovic brz kao munja, samo da mu namesta, a Moreira umesto Vukica. Pa to bi nam bilo vise nego dovoljno, ali jbg nekima su bitniji licni interesi nego klub. Ej ljudi koliko smo mi slabiji u odnosu na sve prosle sezone, a pogotovo u odnosu na proslu. Pa aj sto kradu, nego mnoooogo kradu. Da su bar obezbedili neki korektan tim, da imamo cemu da se nadamo nego sa napravili tim koji tesko da ce i u nasoj ligi da odbrani duplu krunu. Nisu morali da budu bas toliko providni...

              Comment


              • Sve oterati. To je kolektiv tu su svi krivi manje ili vise nije me briga sve sam ih branio dok nije prevrsilo sada je vreme da se pokupe i da ih ne gledamo vise. Od prvog do poslednjeg.

                Comment


                • Sedim sad, razmisljam nesto i dodjoh na ideju, i to lepu... mogli bi smo mi prodati Volkova, Eduarda i Meda, pa da otkupimo ceo Samrok Rovers, mozda bi imali vise uspeha . Ionako im tim sve ukupno kosta koliko i jedan pristojan stan u BG-u .

                  Comment


                  • Mi vama ljubav,vi nama kurac.
                    Mi vama ljubav,vi nama sramotu
                    Mi vama ljubav,vi nama patnju.
                    Mi vama ljubav,vi nama bol.
                    Mi vama podrsku,energiju,strepnju,misli,deo zivota vi nama bol i patnju i sramotu.

                    Jebem vam mater za svakog roditelja koji je odvojio od usta da bi dete poveo na utakmicu,za svakog momka ili devojku koji se veceras 12 sati truckaju do Niksica,Bjeljine,Sarajeva,Kosova.
                    Za svako dete koje je danas pojelo jedva jedan sendvic jer je poslednji dinar dalo za kartu.
                    Jebem vam mater za svakog coveka koji je dolazio po raznim kijametima da bi gledao vase bruke i sramote,za svaki minut koji su verni navijaci provodili i na ovom i na mnogim forumima razmisljajuci o vama,mastajuci o pobedama ne sanjajuci da cete im ovo prirediti sto ste im priredili veceras.
                    Za svakog klinca koji se sad stidi sto navija za Partizan.Jebem vam mater za svaki evro koji ste zaradili,dok ljudi koji nemaju leba da jedu dolaze da vas gledaju,za svaku godinu zivota koje smo izgubili zbog vas,za svaki evro koja je prokleta uprava ukrala i ustedela,sto ste pickice,sto nikad niste imali muda,sto uvek pravite iste greske,sto idete samo nazad,sto niste primer mladim momcima u ovoj zemlji nego ste simbol sabanisanja i nekulture,sto brukate i sbe i nas i nas fudbal,sto ste gubitnici a ne ratnici sto ste devojcice a ne muskarci,sto imate ribicu a ne muda..

                    Cime smo to zasluzili da nam ovo priredite??Cime?

                    Mi vama ljubav,vi nama patnju u bol.

                    Zaborava nema za ovo,ni oprosta.


                    By VMJunior

                    Comment


                    • Ostao Stanojevic.

                      Comment


                      • Na zalost svih nas . Ovo samo dokazuje koliko je glup, da ima iole malo mozga, dao bi ostavku vec sinoc .

                        Comment


                        • VMJunior je napisao najbolji tekst koji sam ikad video na forumu nekom. Hteo sam ja da postavim,ali zaboravih...

                          P.S. Neces valjda igrati Dotu 2,uopste nisi avangarda (odg mi na pm)

                          Comment


                          • Jel' tacno da se Stanojevic posvadjao sa Saletom Ilicom i Stojkovicem?

                            Disrespectful .

                            Comment


                            • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                              Jel' tacno da se Stanojevic posvadjao sa Saletom Ilicom i Stojkovicem?

                              Disrespectful .
                              Posvadjan je on sam sa sobom pa onda i sa njima + ima ih jos igraca koji ga ne podnose... Nije smeo da ostane

                              Comment


                              • I ne samo sa njima dvojicom.

                                Comment

                                Working...
                                X