Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tun zavrsio 1:1 i bicemo nosioci sutra!

    Braca iz Soluna lagano prosla i takodje ce biti nosioci.
    sigpic

    Comment


    • Dobro je , sada mozemo dobiti mnogo mnogo slabije timove i mislim da ipak idemo u Evropu ove godine a onda ako Bog da da prezimimo u Evropi
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Bravo S

        Comment


        • Tun

          Comment


          • Miljkovic bi mogao u Atalantu! Ajde Boze pogledaj nas.

            Sa druge strane Neca bi mogao u Vitese, nadam se da se ovo nece ostvariti kad je konacno spojio 2 dobre a jake utakmice i kad konacno ima veliku zelju. Ne treba ga dati, jedino ako ce se dovesti neko bolji. Ako ne dodje niko (a vrlo je moguce da se to desi), onda imamo 4 igraca koja tu mogu da konkurisu i dobro odrade to. Sasa Markovic, koji je koliko cujem prilicno polivalentan igrac i mogao bi tu da igra a od Babovica bi bio korisniji sigurno + jak u defanzivi. Za Babovica smo se mnogo zajebali sto smo produzili ugovor s njim. Ostala trojica su Babic, Laza i Aksentijevic. U zavisnosti od protivnika rotirati i pripremati taktiku pa ce za nekog biti bolji ovaj za nekog onaj ali to samo ako niko ne dodje. Legija nece biti nosilac u 4. kolu i ako ispadnu, treba nasi da zagrizu tek onda za Radovica. Ne znam koliko kosta ali ne verujem da je vise od 500-600 hiljada pa ako je Djuri to mnogo onda nek ide odmah.

            Frimpong ce izgleda na kraju u Vojvodinu. Ako je to tacno, onda je ceo strucni stab napravio idiotski propust.

            Inace, koliko se secam, Zvonko je potpisao na godinu dana u januaru i nije produzavao koliko ja znam sto znaci da mu u januaru istice ugovor ali nisam siguran da li je to tacno. MVP jel ti znas ili neko drugi svejedno, treba mi pouzdan info.
            sigpic

            Comment


            • Akor Miljkovic ode, onda treba traziti desnog beka.Aksentijevic i Rankovic(kome to nije prirodna pozicija) da konkurisu za tu poziciju.Aksentijevic bi po meni trebao u narednih godina da bude zamena i da povremeno ulazi u igru, a tek od sledece sezone kada bude stekao iskustvo bude starter.Ja sam vise za to da Miljkovica zadrzimo jos godinu dana.
              Radovic je produzio ugovor sa Legijom i nema sanse da se vrati.Treba traziti igraca na krilnim pozicijama koji bi nam bio koristan.Tu se videlo protiv Genka da smo najtanji.
              Na transfermarketu pise Vukicu ugovor traje do kraja godine, al plasim se koju ce stetu napraviti u preostalim evropskim utakmicama Partizana.

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Akor Miljkovic ode, onda treba traziti desnog beka.Aksentijevic i Rankovic(kome to nije prirodna pozicija) da konkurisu za tu poziciju.Aksentijevic bi po meni trebao u narednih godina da bude zamena i da povremeno ulazi u igru, a tek od sledece sezone kada bude stekao iskustvo bude starter.Ja sam vise za to da Miljkovica zadrzimo jos godinu dana.
                Radovic je produzio ugovor sa Legijom i nema sanse da se vrati.Treba traziti igraca na krilnim pozicijama koji bi nam bio koristan.Tu se videlo protiv Genka da smo najtanji.
                Na transfermarketu pise Vukicu ugovor traje do kraja godine, al plasim se koju ce stetu napraviti u preostalim evropskim utakmicama Partizana.
                Posle ovakvih partija, mislim da ce brat Rna zauzeti mesto pored desne aut linije a Markes kao stoper i to bi bilo odlicno + da dodje Jokic na zimu i bog da nas vidi.
                sigpic

                Comment


                • Protivnici u PO vam mogu biti:

                  Soso
                  Vitoria
                  Alania
                  Makabi
                  Samrok

                  http://www.uefa.com/uefaeuropaleague...d=1656289.html

                  Da ste imali srece, bas i niste, mogla vam je uleteti i mnogo laksa grupa.
                  Last edited by Nebojsa; 05-08-11, 09:19.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Sem Sosoa, protiv ostalih timova bicemo favoriti.
                    Kada pogledas sve sesire svaki sa sobom donosi jedan jak tim i samo je bilo pitanje ko bi mogao od njih da nam bude potencijalni protivnik.

                    @S-Nash: Zaboravih da je Rniceva pozicija na desnom beku.To bi bilo odlicno za Aksentijevica.Ove sezone nesto da pokupi od Rnica, a od sledece prva postava.Znaci trebace nam i novi stoper ako ode Miljkovic.
                    Last edited by Ricma; 05-08-11, 09:30.

                    Comment


                    • Pa ako je taj Soso najjaci,onda sigurno izvlacimo njih.

                      Comment


                      • Samo treba izbeci Makabi i Soso a naravno Samrok je najpozeljniji...

                        Comment


                        • Slazem se sa Stodemajerom.
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Najmanje ce vam lezati Alania, jaka ekipa, tesko gostovanje, igraju tvrdo sto ne odgovara nasim ekipama. Soso je mozda igracki jaci, ali njih mozete prepasti visokim presingom kao sto ste to uradili Genku.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Soso jedino moze biti problem jer nam ne leze francuski klubovi (ni jednom nasem klubu) a ovi ostali ne bi smeli da budu neka pretnja

                              Comment


                              • Jaci smo od svih. Samo ne smeju igraci da padnu psihicki, Stanoje napravi neke izmene i prolazimo lagano koga god da izvucemo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X