Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Miko View Post
    Ja sam umalo pao u nesvest kada smo ispali od Samroka , znas za pricu sa secerom i vodom tako da nemoj pricati o stomaku i bolovima ... I nije bitno , ako ne zelis da imas stomacne probleme nemoj ni gledati Partizan Ja gledam i navijam , ko je trener ? Znas koliko me zanima ? Bitno je da mi pobedjujemo ?
    - I lepo se vidi u intervju , da li bi ti S-Nash volio Partizan kao Barca na terenu , od noge do noge ali da budemo vecno 2 ili da igramo ovako i uzimamo titule i imamo sansu za Ligu Sampiona ? Molim te odgovori mi

    Samo mislim da je Stanojevicev ostanak u ovoj situaciji krucijalan jer dovodjenje novog trenera u pola sezone nema smisla a ono sto je Stanojevic napravio od kada je dosao , imao je kredit koji je potrosio posle Samroka , svaki naredni kiks ce znaciti gubljenje statusa
    Ne znam pricu niti me zanima.

    A ti meni da kazes da ne gledam Partizan, cuti i nemoj me vise ovde citirati to da ti bude jasno, a ni bilo koga drugog. Postuj sam za sebe, bices ignorisan i to je to.

    Partizan koji ja hocu je takav da se ne branimo u Uzicu, u gostima protiv konobara, u Novom Sadu. Ja necu da budemo kao Barsa, niti volim taj model igre, volim kako igra Celsi sad recimo ili Real ali ne moramo da igramo ni tako vec lepo da napadamo na nacin na koji mozemo. Hocu da budemo dominantni ovde kao sto smo bili i da uzimamo titule na taj nacin, kao sto ih je Jokan uzimao a ne da nas jebena Vojvodina koja nema 2 krstena igraca sabija na nasu polovinu, da se branimo 90 minuta protiv cigana u kupu i cuvamo rezultat umesto da ih otresemo opet i te stvari. Toliko gresaka na taktickom planu, mogu 4-5 sati da pricam o tome minimum.

    Mi cemo uzimati titule svakako jer su ostali na celu sa Zvezdom previse jadni, bez uvrede braco Zvezdasi ali i sami ste svesni da ste jadniji i od nas ovakvih. Stanojevic mora da ide zbog svih navedenih gresaka i necu vise na tu temu. To sto ti ne poznajes fudbal dovoljno je tvoja stvar pa ne vidis sta radi. MVP ga drzi u malom prstu, ja znam ponesto i vidim neke stvari koje "Murinjo" ne vidi. Sa jednim Vignjevicem recimo ili Nikolicem bismo bili prvi sa lepom igrom, puno golova i dobrom bodovnom razlikom.

    A sto se tog intervjua tice presmesan je, ne zna ni on vise sta prica i gubi sve konce. Sad 0:0 sa Spartakom i da leti a onda nek dodje Nebojsa, deremo cigane u rupi, na kraju uzimamo jos jednu duplu i uz bozju pomoc na LS.
    sigpic

    Comment


    • Zasto ne kao Celzi ili Real? Najjaca generacija Reala je dozivela fudbalsko gazenje 2003. godine u sred Beograda, Zidan, Figo, Ronaldo, Karlos, Raul, Bekam, nemocni kao kojekakvo Smederevo ili Spartak koji radosni i presrecni odnose bodove sa Jna. Na kom btw te godine nije pobedio niti Real Madrid niti prvak evrope na celu sa najboljim trenerom na svetu, niti finalista kupa uefa predvodjen mocnim Didijeom. Koliko je ova ekipa daleko od tog nivoa pitam tebe Miko? More znas sta Stanoje nosi mi se iz kuce u pi**u lepu materinu.

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Zasto ne kao Celzi ili Real? Najjaca generacija Reala je dozivela fudbalsko gazenje 2003. godine u sred Beograda, Zidan, Figo, Ronaldo, Karlos, Raul, Bekam, nemocni kao kojekakvo Smederevo ili Spartak koji radosni i presrecni odnose bodove sa Jna. Na kom btw te godine nije pobedio niti Real Madrid niti prvak evrope na celu sa najboljim trenerom na svetu, niti finalista kupa uefa predvodjen mocnim Didijeom. Koliko je ova ekipa daleko od tog nivoa pitam tebe Miko? More znas sta Stanoje nosi mi se iz kuce u pi**u lepu materinu.
        Nisi dobro razumeo, ja zelim bas tako ali ne moramo ni tako ako ne moze vec na neki nas nacin budemo dominantni. Ovo kako Real sad igra je fenomenalno, sve iz prve ali to ce tesko ici zato daj Nebojsu da sklopi nesto a ne da se branimo protiv bilo koga.
        sigpic

        Comment


        • Sa tim Vignjevicem bi igrali isti fudbal
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • http://www.sportklub.info/forum/thre...668#post616668

            Procitajte ovo ljudi, Krle prso totalno.
            sigpic

            Comment


            • Dobili smo Slaviju iz Kovacice u prijateljskoj 6:1, Jovancic i Georgijevic 2, Babovic i Nikon El Maestro po 1.
              sigpic

              Comment


              • Prica se da je posao sa Ivanovim prelaskom u Sion gotov , da je obestecenje 1.5m evra. Ovo je ocajno. Ako budemo ovako poslovali nema nas nigde. Jedva cekam tu zimu , kao da gledam da ce 5-6 igraca otici.

                Vukic ------> Nebitno
                Ivanov -------> Sion
                L.Markovic ---------> Fiorentina
                Tomic -------------> Kaljari
                Volkov ----------> Prica se da su u Nemackoj neki timovi zainteresovani

                E moja upravo I onda Stanojevic kriv, inace S-Nash stigao Vignjevic u Rad da vidimo sta ce napraviti
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Prica se da je posao sa Ivanovim prelaskom u Sion gotov , da je obestecenje 1.5m evra. Ovo je ocajno. Ako budemo ovako poslovali nema nas nigde. Jedva cekam tu zimu , kao da gledam da ce 5-6 igraca otici.

                  Vukic ------> Nebitno
                  Ivanov -------> Sion
                  L.Markovic ---------> Fiorentina
                  Tomic -------------> Kaljari
                  Volkov ----------> Prica se da su u Nemackoj neki timovi zainteresovani

                  E moja upravo I onda Stanojevic kriv, inace S-Nash stigao Vignjevic u Rad da vidimo sta ce napraviti

                  Molim te da ne lupetas i da ne stavljas te informacije ovde koje si procitao ko zna gde, znaci molim te. Koji crni Volkov Ivanov i Markovic idu nemoj molim te lupati.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Molim te da ne lupetas i da ne stavljas te informacije ovde koje si procitao ko zna gde, znaci molim te. Koji crni Volkov Ivanov i Markovic idu nemoj molim te lupati.
                    Buraz, ako stigne ponuda zavalice ih mutavi.

                    Nema za sad nista ozbiljno samo se pricaju neke price. Prvi na listi odlaska su Tomic i Kamara, to je jedino provereno i verovatno ce prvi napustiti tim od sadasnjeg igrackog kadra. Tu je naravno i Vukic kom istice ugovor ali zna se koliko ga gotive Krle i Stanoje, videcemo sta ce biti.

                    MVP jel znas mozda kad Sale planira da batali? U junu mu istice ugovor.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako prodaju Tomica ili Lakija sad kad dodje zima ili sledeceg leta ja onda nemam reci...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Verovatno ce samo Tomic da ode a za Meda jos uvek nema ponuda. Btw prodao bih Meda sutra onda bismo igrali sa poluspicem

                        Comment


                        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                          Verovatno ce samo Tomic da ode a za Meda jos uvek nema ponuda. Btw prodao bih Meda sutra onda bismo igrali sa poluspicem
                          Ne pricam o zimi nego uopsteno, prvi su na listi po informacijama koje ja imam.

                          A za poluspica se ne boj, nasao bi Samrok nacin da igra sa 2 zadnja vezna, tu je Rankovic ionako koji je kako on kaze proveren igrac.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Buraz, ako stigne ponuda zavalice ih mutavi.

                            Nema za sad nista ozbiljno samo se pricaju neke price. Prvi na listi odlaska su Tomic i Kamara, to je jedino provereno i verovatno ce prvi napustiti tim od sadasnjeg igrackog kadra. Tu je naravno i Vukic kom istice ugovor ali zna se koliko ga gotive Krle i Stanoje, videcemo sta ce biti.

                            MVP jel znas mozda kad Sale planira da batali? U junu mu istice ugovor.
                            Verovatno te moj odg ne zanima ali cisto cu napisati kakvi su nasi reci cemu da ispadne heroj i kaze da napusta fudbal ili da sedi na klupi Partizana Kakvi nam stubovi igraju Ilic je majka za sve
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Sretna slava nasem klubu. Sretno i da vecno zivi !!!

                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Maslac iz Borca nas od januara.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X