Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: PARTIZAN FC

    Jeste li videli video kada se rastaju Kleo i Partizan, koliko tuzno covece. //h*svb

    Comment


    • Re: PARTIZAN FC

      http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=490638
      Novi igraci donose nove lepe vesti %QWT&W

      Comment


      • Re: PARTIZAN FC

        Koper - Partizan direktno na SPORT KLUBU

        http://www.partizan.rs/vest.php?Jezi...z2=2&sec=2
        http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

        Comment


        • Re: PARTIZAN FC

          Koper-Partizan 3:4


          Aj da vidim da nam neko otkine bod sa ovakvom igrom Bravo Grobari,bice ovo jos jedna dupla kruna &+I}\

          Comment


          • Re: PARTIZAN FC

            Dobra igra i tri jako glupo primljena gola.

            Comment


            • Re: PARTIZAN FC

              Partizan je danas igrao odlicno, ja sam zadovoljan. +*@WT*48*
              Primili smo 3 gola iz prakticno 3 suta, i sve su to bile velike greske. Partizan igra brzo, jednostavno sto raduje.
              Mislim da sa ovakvom igrom necemo imati nikakvih problema da osvojimo duplu krunu. %QWT&W

              Comment


              • Re: PARTIZAN FC

                Lagano cemo mi do titule...uzivanje je danas bilo gledati onako brz i agresivan Partizan,a da vetar nije smetao bilo bi 8-3 minimum a za 3 primljena gola se ne brinite,u ligi cemo primiti ukupno 3 h5g6k8

                Comment


                • Re: PARTIZAN FC

                  Pitanje sampiona se ne postavlja. h5g6k8

                  Igracemo odlican fudbal,lep za gledanje,uostalom otkad je Stanojevic tu tako igramo,samo sto nema nijedna vise ekipa koja tako igra u nasoj ligi a i za klasu smo od svih jaci tako da mozemo mirno da gledamo svaki mec i uzivamo u igri. ^%@7f
                  sigpic

                  Comment


                  • Re: PARTIZAN FC

                    [quote author=S-Nash link=topic=1076.msg258923#msg258923 date=1299059832]
                    Pitanje sampiona se ne postavlja. h5g6k8

                    Igracemo odlican fudbal,lep za gledanje,uostalom otkad je Stanojevic tu tako igramo,samo sto nema nijedna vise ekipa koja tako igra u nasoj ligi a i za klasu smo od svih jaci tako da mozemo mirno da gledamo svaki mec i uzivamo u igri. ^%@7f
                    [/quote]

                    Nikada Partizan nije bio ovako dominantan od kada sam se ja rodio mozda jedino tumbina ekipa sa Saletom Vukicem kada su dali milion golova ali opet ovo sto je Stanojevic ali i pre svega sto su kao clanovi uprave odradili prvo Tole i Ivan Tomic pa onda Djura je fantasticno, rastemo konstantno kao klub i bice to sjajno zlatno doba dolazi.

                    Comment


                    • Re: PARTIZAN FC

                      MVP svaka ti je ka Njegoseva $#^%RT

                      Comment


                      • Re: PARTIZAN FC

                        Rece Stanojevic da smo primili 3 gola od dva suta &*#GI(] ali dobro,valjda je to cena napadacke igre jbg.Adija je paklen igrac a Vukic malo da ubrza igru ,inace nemam zamerke. @R&}*

                        Comment


                        • Re: PARTIZAN FC

                          Bice velika gre'ota ako Adija bude pocinjao sa klupe &+I}\

                          Comment


                          • Re: PARTIZAN FC

                            Pa valjda nece jbt decko je bio najbolji igrac SP do 20 godina.Mada cak i ako par meceva krene s klupe ulazice i pokazace se pa ce ga Stanojevic staviti u prvu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Re: PARTIZAN FC

                              Naravno da nece ako imamo imalo mozga mada je Scepakadabra klasa kakvu srpski fudbal od Sava Milosevica nije video samo u treba malo usmeravanja. U tom slucaju bih prihvatio Adiju na klupi eventualno na desnom krilu sto da ne? Kapiten i Vukic ce da mozgaju ne treba jos i Babovic al ajde h5g6k8 . Mnogo smo jaki.

                              P.S. Bravo hojekasi bilo je sjajno u Pioniru. Hvala ti crno bela ljubavi! &^@4(

                              Comment


                              • Re: PARTIZAN FC

                                Ja sam igrao sa Scepom,ili ti malim Spancem kad sam bio mladji ovde na livadi pored zgrade $#^%RT kako nas je drao,bio je i tad bolji od starijeg burazera +*@WT*48*

                                Comment

                                Working...
                                X