Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vrijednost naseg scoutinga i youth programa mjeri se milionima. Stvarno,divim se ljudima koji regrutuju klince,a onda od njih kroz dvije-tri godine prave igrace za respekt. Pa zadnjih 6-7 godina mi smo izbacili vise igraca nego kompletan Balkan bre. Jovetic,Ljajic,Sulejmani,Markovic,Nastasic,Lola,Ob radovic,S.Vukcevic,Raca... da ne nabrajam zaboravicu nekog,ali to su sve igraci koji igraju u najjacim ligama svijeta i dosta njih su nosioci igre u svojim klubovima.
    E zbog toga je meni krivo sto ovakva bagra vodi nas klub i sto samo jedva ceka da ih uvali negdje.
    Bolje dvije cokolade,nego jedna mala!

    Comment


    • Originally posted by inglourious View Post
      Vrijednost naseg scoutinga i youth programa mjeri se milionima. Stvarno,divim se ljudima koji regrutuju klince,a onda od njih kroz dvije-tri godine prave igrace za respekt. Pa zadnjih 6-7 godina mi smo izbacili vise igraca nego kompletan Balkan bre. Jovetic,Ljajic,Sulejmani,Markovic,Nastasic,Lola,Ob radovic,S.Vukcevic,Raca... da ne nabrajam zaboravicu nekog,ali to su sve igraci koji igraju u najjacim ligama svijeta i dosta njih su nosioci igre u svojim klubovima.
      E zbog toga je meni krivo sto ovakva bagra vodi nas klub i sto samo jedva ceka da ih uvali negdje.
      Bagra je bagra medjutim nije sve ni do njih. Ova banana drzava je takva kakva je i ti klinci kao i dve trecine naroda zele da idu odavde. Kad dodje ozbiljna ponuda i jak klub, svi do jednog trce napolje. Ima dosta i do roditelja, videsmo ovo leto o cemu se radi. To je prosto tako, nemas ligu, nemas za ozbiljnu platu i dovidjenja. Nije to kao nekad. Boleo je nekad nekog klinca ovde kurac za Maradonu, imali su Mocu, Piksija i tu ekipu da im budu idoli. Sad bilo koga da pitas od njih, nece niko reci zelim da igram u Partizanu vec se sanjaju Barsa i Real.

      Problem je sto bagra ne radi planski da ih zameni adekvatno, tu ih treba razapinjati. Zbog same prodaje ne, svi zele preko odavde. Sto i razumem, jebes drzavu u kojoj je Nebojsa Covic legenda.
      sigpic

      Comment


      • @Milos

        Nisam znao za to, ne pratim doticnu emisiju. Posle se ispravio i rekao da to nije mrznja kao sto si i sam cuo. No nebitno, ako te nije igrama u ovim godinama ubedio, onda ti nema pomoci. Igre su jedino bitne.

        Inace, Zemunelo je verovatno glavni razlog zasto tako izbacujete igrace. A jedan od najodgovornijih sto ga uopste imate je covek kojeg trenutno prezirete i koji je u to vreme kada se gradio bio gradonacelnik Beograda.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Originally posted by NebojsaNS View Post
          @Milos

          Nisam znao za to, ne pratim doticnu emisiju. Posle se ispravio i rekao da to nije mrznja kao sto si i sam cuo. No nebitno, ako te nije igrama u ovim godinama ubedio, onda ti nema pomoci. Igre su jedino bitne.

          Inace, Zemunelo je verovatno glavni razlog zasto tako izbacujete igrace. A jedan od najodgovornijih sto ga uopste imate je covek kojeg trenutno prezirete i koji je u to vreme kada se gradio bio gradonacelnik Beograda.
          Znamo svi da je zbog Zemunela ali neko i radi u tom Zemunelu. Vidimo kakva sve drva izlaze po nasoj ligi a ovde suv talenat. Svaka cast tim ljudima, spomenike im treba dici a niko ih ne pominje.
          sigpic

          Comment


          • Ma naravno, na tome vam svaka cast kao klubu. Samo podsecam, nista drugo. Mi kad smo probali isto sa Makisom, odbacili su nas kao kuce sa ulice.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Prskaj!

              sigpic

              Comment


              • Mora dupli.

                http://www.zurnal.rs/2013/08/26/misa...zde/index.html

                Legenda bio i ostao.
                sigpic

                Comment


                • O Stojke Grobare!


                  ''U dubini duše, još te 2010. kad sam došao u klub, hteo sam da vremenom ponesem traku Partizana i zato sam iskreno počastvovan što je baš mene Saša promovisao u zamenika'', kaže golman crno-belih

                  Image

                  Vazda je kapitenska traka u Partizanu bila pitanje časti, minulih godina postala je (i) predmet polemike (dodeljivanje Tomiću pored živog Moreire, Ninkoviću u vreme pubertetskih ispada ili skandaloznog navijačkog ražalovanja Šćepovića), a kišne nedeljne večeri 25. avgusta 2013, kad ju je oko ruke obavio Vladimir Stojković istorija kluba iz Humske 1 poprimila je novu dimenziju.

                  Jeste da ju je nosio samo 12 minuta, ali bilo je to prvi put posle četvrt veka i čuvenog Milka Đurovskog da jedan bivši fudbaler Crvene zvezde – u ovom slučaju golman - postane kapiten večitog rivala.

                  ''Nikad se nisam busao po svlačionici, tražio od trenera ili insistirao u razgovoru sa saigračima da dobijem kapitensko zvanje. Nije ni bilo logično, još manje prirodno, baš zbog moje prošlosti, da meni daju traku, eventualno izazovu navijački gnev odmah po dolasku u klub. Racionalno kad se pomstra, mislim da u tom trenutku ne bi bilo dobro rešenje, ali priznajem, u dubini duše, još te 2010. kad sam došao u Partizan, hteo sam da vremenom postanem kapiten. I zato sam iskreno počastvovan što je baš mene Saša Ilić promovisao u zamenika'', ističe Vladimir Stojković u razgovoru za MOZZART Sport i podseća da nikad nije bio kapiten crveno-belih.

                  Golman Partizana kaže da u događaju iz 78. minuta utakmice sa Radničkim iz Kragujevca ne bi trebalo tražiti dodatne motive od spleta okolnosti.

                  ''Meni traka nije potrebna da bih se mangupirao ili zavodio red, niti je poenata u tome da ja nekome šefujem. Jednostavno, namestilo se. U tom trenutku bio sam igrač sa najdužim stažom na terenu, podsećam da sam tri godine među crno-belima, verovatno su me u stručnom štabu prepoznali kao vođu na terenu, nagradili za energičnost i srčanost i dobre odbrane, možda i ponašanje''.
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  NE KRITIKUJTE RAŠOVIĆA, PUSTITE GA DA RADI I OPET ĆE REZULTATI BITI SJAJNI

                  Do pre sedam dana vladalo je među navijačima opšte nezadovoljstvo igrom i rezultatima Partizana, bilo je i oštrih zamerki na račun Vuka Rašovića, čak i iz uprave kluba, ali mladi trener očigledno uživa podršku igračkog kadra. Evo i zašto.
                  ''Dugo poznajem Vuka i ne govorim napamet kad kažem da je mnogo dobar trener. Nema potrebe kritikovati čoveka, sezona samo što je počela. Pustite ga da radi i rezultati će doći. Setite se samo kako smo igrali pod njegovim vođstvom u završnici minule sezone, slatko pobeđivali, tad nam je svima bilo lepo. Neka se navijači samo malo strpe i biće sve fantastično. Upamtite šta sam vam rekao'', napomenuo je Stojković.
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                  Da u 30. godini ne želi da se gura u prvi plan, reprezentativac Srbije i verovatno naš najbolji golman potvrđuje sledećim rečima.
                  ''U ljudskoj je prirodi da teži ka boljem, zato ja ne mogu da lažem sebe kako ovo nisam želeo, kad jesam, ali... Nisam vukao nikoga za rukav, samo su se okolnosti poklopile. I nisam ja napaljeni klinac koji će da se hvali trakom. Uvek sam znao svoje mesto. Posle povlačenja Krstajića, na primer, bio sam za to – mogu svi iz svlačionice da posvedoče – da kapiten, kad Ilić ne igra, bude neko dokazan, odan, privržen klubu od malena. Na primer Ivica Iliev, Raća Petrović ili Lola Smiljanić, potom dečurlija što kod nas kao na traci izlaze u prvi tim. Sad je Vuk Rašović prepoznao mene kao vođu i hvala mu na tome''.

                  Na još jedan detalj ukazuje Stojković.

                  ''Ljudi, da se ne zavaravamo. Ja nikad neću biti pravi kapiten Partizana. Zna se ko je to u Partizanu. Saša Ilić. I tačka. Posle naše legende sledi sto praznih mesta. Svaki sledeći kapiten je nebitan, naročito zamenik. Tako bi trebalo posmatrati i moju jučerašnju ulogu''.

                  Od toga ko je nosio traku i pre i posle 78. minuta za Partizan je mnogo važnije što je prvi put u sezoni spojio lepo i korisno, vezao dve pobede i petardom u mreži Radničkog 1923 najavio gostovanje u Švajcarskoj.

                  ''Smisliće Vuk Rašović dobitnu kombinaciju za Tun, siguran sam. A i nama igračima je poraslo samopouzdanje posle dve uzastopne pobede. Potrebno je da igramo pažljivo, strpljivo i pametno. U tom slučaju daćemo bar jedan gol i značajno približiti plasmanu u Ligu Evrope'', završio je Vladimir Stojković koji se protiv Kragujevčana istakao i odbranjenim penalom.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Izgleda da nema nista od Petkovica, a po mom nekom misljenju, nece biti nista ni od DJurdjevica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Izgleda nista ni od koga dok ne vidimo oce li se proci Tun a i tu mozda uzmemo nekog levata da zamazu oci.\

                      Coki sa svojim DB forama opet upao. Petkovica je sprecio i radi sve da ne dodje ni Djurdjevic.
                      sigpic

                      Comment




                      • Comment


                        • Vuk navodno pocinje bez Djembe u Svajcarskoj.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mi navodno zamenu za Mira vidimo u Popaju koji je do pre pola godine igrao u Jagodini. Koja smo mi beda..
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakvih pola godine, do pre 3 meseca. I bio najbolji strelac lige.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Mi navodno zamenu za Mira vidimo u Popaju koji je do pre pola godine igrao u Jagodini. Koja smo mi beda..
                                Bolje Popaj nego Drvo #44/Kojic
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X