Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovesti levog beka i staviti Sretenovica i Pauljevica u drugom delu sezone u prvu postavu. Dovesti defanzivnog veznog, dovesti krilo i oterati Tomica. Mitrovic svaku utakmicu da pocne.

    I ako moze neki stranac umesto Vermeza na kraju sezone.

    Comment


    • Sve najgore svim izdajama koji su bili na terenu sem Lazara, Mitrovica i Kapitena koji su posteni momci i izginuli su veceras. Vermezovicu takodje sve najgore, kao i upravi, a posebno Petrovicu golmanu, ciji je menadzer Zvezdin sportski direktor Stojadinovic, kao i Sasi Markovicu jajari, pulenu istog menadzera. Malom Ostoji isto kevu prodam na aukciji, kao i splavaru Loli i Lazevskom. Petrovicu sine i Ostoja rodjace, moze to i mnogo finije, ne mora bas ovako seljacki. Sad mozes Ljubo temu pod kljuc do nekih srecnijih vremena. Odoh da izvrsim suicid.

      edit: Mislim da je i Ivanov posten covek. Tomic u zatvor.
      Last edited by asprilja; 17-11-12, 20:49.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by Ljuba90 View Post
        Dovesti levog beka i staviti Sretenovica i Pauljevica u drugom delu sezone u prvu postavu. Dovesti defanzivnog veznog, dovesti krilo i oterati Tomica. Mitrovic svaku utakmicu da pocne.

        I ako moze neki stranac umesto Vermeza na kraju sezone.
        Brate sta je sa Miljkovicem? decko mi je toliko iritantan da ne mogu da ti opseim. Posebno kako igra. Levog beka ne moramo da dovodimo. Za sta imamo Volkova? Status Kamere i Tomica pod hitno, dok jos mozemo kakve takve pare da uzmemo za njih. Mitra je dobar, ali mora jos mnogo da se radi sa njim. Pod tim mislim da se radi na PRAVI nacin, ne da ovaj demagog prosipa neku pricu. Njemu toplo preporucujem da se vrati u tople krajeve Afrike. S tim ne u J. Afriku, tamo je fudbal i ok. Moze neki JUZNI SUDAN!
        Last edited by Mladen; 17-11-12, 22:42.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Covek je sigurno jedan od najgorih igraca koji je ikad prodefilovao nasim klubom. Miljkovic naravno

          Comment


          • Pravu rec si upotrebio "PRODEFILIRAO" !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • FK Partizan je danas dotakao dno. Stojadinovicevo govno pustilo 2 gola a drugo Stojadinovicevo govno kaska pored Milivojevica umesto da udje u sut + iz slicne pozicije sutira u bozju mater. Igrali su prvih pola sata i napravili par poteza za skaute, od tad nista. Vermez prvo poluvreme bio aktivan non-stop drugo nista. Jos vadi 2 od 4 igraca sto nisu prodala govno jedno pickobrado. Ja ne verujem kakva sramota. Pa Samrok je za ovo smejurija, ono makar nisu prodali. Preguras poraz i ides dalje. Nek su nam uvaljali 5 komada, zajebavali nas koji mesec i ajd u picku materinu nego popustili pod pritiskom onog djubreta sa silikonskim ustima koje ce da vlada bar 10 godina i zajebava nas kako stigne. Kapa dole Sasi Ilicu, coveku kojeg mi je najvise zao u svemu ovome jer ne zasluzuje ovo pred kraj karijere. Lazar, Mitar i Tuta odlicni, ostali zasluzuju jedino da umru.
              sigpic

              Comment


              • Mislim da Sale mora u penziju na kraju sezone. Ne zato sto ne moze vise da igra, nego zato sto ne treba da igra u ovakvom Partizanu.

                Comment


                • Ја да имам кондицију играо бих боље од Миљковића па једно 24% минимум. Тај дечко је најретардиранији "фудбалер" којег је овај свет икада видео.
                  Њега неко зааајееебано гура и то је чињеница.
                  Ретард бре.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=661143

                    Comment


                    • Nije Petrovic pustio dva gola, covek je jednostavno los golman...
                      Pisao sam vec ovde da je mogao da brani sva cetiri gola protiv Intera, isto tako je lagano mogao da brani prva dva juce(prvi po sredini a kod drugog lopta sa 25 m leti 3 miniuta).

                      Videlo se juce sta Medo znaci ovom timu Partizana, nema igraca u ekipi koji njega moze da zameni u ovom trenutku...
                      Inace u drugom poluvremenu su napravili razliku tako sto su nastavili da se brane, zatvorili levu stranu gde je Markovic i pustili Miljkovica i Tomica da kombinuju desno, i koji su konstantno imali visak na strani ali naravno nista nisu napravili...

                      Comment


                      • Comment


                        • http://www.mondo.rs/s267611/Sport/Fu...Liverpula.html

                          Pozdrav od Race iz Mancester Junajteda, ide kod Lazara i Klea da im pravi drustvo.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Kapiten dobio cerkicu
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • http://tv.utakmica.rs/partizan-belgrade-smederevo

                              idemo, nije neki kvalitetan stream ali ok. Ako neko nadje bolji, neha share-uje!
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Petrovic - Miljkovic,Sretenovic,Ivanov,Volkov - Jojic,Smiljanic,Tomic,Ilic - Mitrovic,S.Scepovic

                                2 napadaca
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X