Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igrace Babovic u JSL to je sigurno...statistika ga vadi...a i Neca mora jos dosta da uradi ne bi li okajao grehe. Iskreno cisto sumnjam da ce Manga odigrati koju tekmu kao starter. Nece se tvrdoglavi Stanoje promeniti. Ocekujte Vukic,Ilic,Babovic.

    Comment


    • Ma znam, cisto se nadam da bi moglo drugacije, mozda Stanoje posle Genka ipak da sansu Neci ali tesko, a ne zaboravimo i ko je Babovicev cale.

      Nadao sam se ovde nekom ozbiljnijem protivniku pa da u prvom mecu bez Vukica iskidamo i Stanoje vidi koliko to bolje izgleda ali ove mozemo mi s foruma da pobedimo.
      sigpic

      Comment


      • Zanima me kako cemo igrati sad protiv Pazara...Dosta igraca nece biti na raspolaganju. Ocekujem het trik Eduarda

        Comment


        • Najbolje jos da izgubimo od Pazaraca , bez 3-0 nema price
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment




          • Jedna i po godina u crno belom dresu je bila dovoljna Kleu da ostavi dubok trag kako u fudbalskom klubu tako i u srcima navijaca!

            Kleo LEGENDO!
            CZ-JK-Elton John-Diva

            Comment


            • Dobili smo Mladost iz Bijeljine u prijateljskoj 5:0, Mamba 4 komada!
              sigpic

              Comment


              • Uskoro potpisuju vezni igraci Manja i poznatiji Lola Smiljanic

                Comment


                • Ovo je bre spic,sve zna...Sve. Idemo po petu titulu!

                  Edit : e jbg Edu...nek je izasao,da ne rizikujemo.

                  Strasan igrac.
                  Last edited by Ljuba90; 13-08-11, 19:26.

                  Comment


                  • Prvo poluvreme vrlo dobro , vrlo lepo igramo i to je Stanojeviceva zamisao , pre svega me odmah odusevilo to sto igra Tomic umesto Babovica , nzm gde Scepovic nisam informisan kao ni Aksentijevic ali ok ... Neca do skandala onoga prosle sezone i Neca od skandala su dve apsolutno razlicite osobe , kako se samo preporodio , ja onog VUkica vise ne mogu gledati na terenu , svaki put kad ga vidim povratio bih , nece da potrci ko da je Bog. Pre slobodnjaka jos kazem tatinom kolegi sto je sedio sa mnom sad gledaj gola tj pored mene i zavuce ga Neca , postaje mi jedan od najdrazih igraca , vidi se koliko je Partizanu trebao jedan prodoran bek , Volkov je strasan igrac i to pokazuje iz utakmice u utakmicu , Rnic i Ivanov solidni za poluvreme kao i Medo i Ilic , Vukic jaoo 2 puta sam video gde mogao uskociti on ni da se pomeri , sta bi sa Eduardom posle centarsuta kao da je malo zglob iskrenuo ali ok bolje da ga izveo , voleo bih i Diarru videti na terenu , odoh u grad pa cu dole gledati drugo poluvreme a komentar celog meca kad se vratim ... SLAVICE SE TITULA ... PARTIZAN JE SAMPION , PEVA CELA SRBIJA
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Odlično, nema šta!

                      Jedino te pojedince treba oterati, ali za sada dok Manja ne stigne nemamo zamenu za Saleta po levom krilu, a onda on tu upada , a čaša na Vukićevo mesto, bar ja tako kontam stvari!

                      Dokazali smo da nam ovde nema ravnih, i tek neće biti. Kad se sve složi retko koja ekipa može da nam parira, u stvari nijedna!

                      Comment


                      • Neverovatno koliko jedan igrac moze unistiti igru . Znam da covek ne moze da potrci, znam da nije ni 0,5% onoga sto je bio, ali neka se makar bori na terenu . Ni jedan klizeci, ni jedan sprint ... nista . Moron belosvetski . Vukicu majmune .

                        Comment


                        • Ne treba pljuvati po igračima nikada, osim onda kada namerno seru po svetom dresu, a on to u ovom slučaju ne radi!

                          Loš je, očajan, ali ne treba ga pljuvati toliko!

                          Comment


                          • Ma jednostavno ne mogu da ga podnesem . Hvala mu na svemu sto je nekad radio, ali on je razlog sto smo izgubili od Genka i to ne mogu da mu oprostim .

                            Nije on srao po svetom dresu, ali da neko u 92. minutu protiv usranih Belgijanaca lezi na travi sa sve kapitenskom trakom, u trenucima kada nam je gol najvazniji, kada nam Evropska sudbina visi o koncu, to ne mogu da shvatim . Hvala Bogu pa ima problem sa kartonima, pa ne moze da nas unisti protiv onih pacenika .

                            Comment


                            • Tako je bre Markec...jebeni wonerkid!

                              Puni boraniju

                              Comment


                              • Tovari magare dok je u blatu! Idemo bre,jos,jos!

                                Comment

                                Working...
                                X