Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Ma ono je bio penal pogledajte,decko je isao rukom na loptu i dirnuo je,da li ruka normalno stoji iznad glave

    @1:45

    Ruka prilikom dodira sa loptom nije bila iznad glave, dok je namera bila pustiti loptu u gol aut .
    Dovoljno je samo reci da De Brujn koji se nalazio odmah pored Miljkovica nije trazio penal, nego krenuo da izvede korner, a retardirani Portugalac izmislja neku toplu vodu .

    Comment


    • I tebi ovo nije penal,pa on je drzao prirodno ruku uz tjelo i slucajno je pipnuo loptu po tebi,ova je namjerno igranje rukom,lopta ide i on rumokm ide na nju,a sada reci da li je protivnik trazio penal,ili da li je uhvatio rukom ili pipnuo to je glupost.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Odakle da pocnem. Igre je bilo, lepe za oko, fine bez zavrsnice, zasto? Zato sto nas cenjeni trener ne ume ili ne sme da zameni coveka koji je verovatno najgori i najbezvredniji clan sportskog kolektiva Partizan. Pocevsi od ekonoma stonoteniskog kluba, preko sekretara rvackog do predsednika fudbalskog, Zvonimir Vukic je osoba koja bukvalno nicemu ne sluzi i koja ni u kakvom jebenom snu ne zasluzuje da nosi dres koji mu je neka budala ne znam kako dala da nosi. Da li je moguce da gospodin Stanojevic, kao kokoska ispred koje postavite ogradu siroku metar i iza nje zrno kukuruza i ona udara glavom u ogradu i tako hiljadu puta dok se ne onesvesti iako umesto da je samo obidje i uzme zrno. Proklet bio dan kada je neka budala njemu objasnila da su kontra krila najbolja stvar koja postoji u fudbalu, da li je moguce da on toliko nema mozga da vidi da smo ih po boku unistili i da mu treba samo igrac koji igra na svojoj strani da centrira i da prodire, da li je jebeno moguce da on pored sve skole i predavanja i ucenja i proucavanja protivnika nije mogao da shvati 2 proste stvari. Da li je moguce budalo, buzgo, kretenu da si ubacio 3 tinejdzera 3 srednjoskolca da za 20 minuta preokrenu utakmicu a pritom izbacio pored Volkova 3 igraca koja su najvise doprinela na terenu, DA LI JE MOGUCE DA SI TOLIKI KRETEN? Genk je najgora ekipa koja je ikad izbacila Partizan a za to je jedan jedini krivac nas trener. Majstore ako imas imalo ponosa ili licno polomi nogu onom kretenu sa brojem 10 ili daj brate otkaz da se ovakve stvari vise ne bi desavale.
        Sve se slazem i ja sam na drugim forumima komentarisao za Vukica koliko je los igrac a nisu se slagali drago mi je da se slazes kao ja .
        Gde su PARE od LS ,prodaje Savica,Petrovica , kakvi su ovo igraci svaka cast Volkovu sinoc na zalaganju ali
        kakve nam to strance dovode partizan i c.zvezda zavaravaju nas prodaju igrace nase mlade za milione a kupe strance koje niko
        ni ne trazi u evropi i nase povratnike strasno . Neko bas uzima pare sebi u dzep ,a vamo najavljuju igranje u ligi sampiona
        sa timom koji jedva pobedi Smederevo i to ako mu ovaj malo popustiti na zalaganju .
        GIFSoup

        Comment


        • I tebi ovo nije penal,pa on je drzao prirodno ruku uz tjelo i slucajno je pipnuo loptu po tebi,ova je namjerno igranje rukom,lopta ide i on rumokm ide na nju,a sada reci da li je protivnik trazio penal,ili da li je uhvatio rukom ili pipnuo,to je glupost.

          Originally posted by milanche View Post
          kako mislis dao nam je crveni karton? Pa za ono sto je onaj iz Genka uradio se ide u zatvor a ne da je za crveni.Sto se tice igranja rukom imali su i oni slicnu situaciju pa im nije svirano jer "nije bila namera".A onda se seti Fenerbahcea i nepravde koja je vidjena u revansu (u ostalom i sam sudija je rekao nasem igracu kada je protestvovao dosta je vama i LE).Slucajno? Ne bih rekao.
          Ovo je najbolje,crveni je posteno dobio,nisam se dobro izrazio.
          Ma najlakse je sudije napadati,a to radi Stanojvic,mogao je on rjesiti ovaj mec u Belgiji,i ovdje,da ne zavise od sudija.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Protiv Srbije je sviran dvaput tako,ali za Srbiju nije bio sviran, secas se valjda kako je Kejhil igrao rukom u 90m minutu i to u jebenom vazduhu, sudija nije svirao, a videlo se iz aviona, a mene zivo zanima kako je ovo sudija uspeo da vidi, da je Miljkovic igrao rukom, kad je ovaj iz Genka sto je stojao pored njega nije video, jer je krenuo da izvodi korner. Ne bune se? Jel si gledao ti tekmu, pa odma je dotrcalo 5 igraca da se gurka sa sudijom, Stanojevic poceo da skace tamo i da pizdi, posle meca svi dotrcali do sudije i svadjali se. Inace sudija posle meca pogodjen upaljacem u glavu
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Bokirivaldo View Post
              Sve se slazem i ja sam na drugim forumima komentarisao za Vukica koliko je los igrac a nisu se slagali drago mi je da se slazes kao ja .
              Gde su PARE od LS ,prodaje Savica,Petrovica , kakvi su ovo igraci svaka cast Volkovu sinoc na zalaganju ali
              kakve nam to strance dovode partizan i c.zvezda zavaravaju nas prodaju igrace nase mlade za milione a kupe strance koje niko
              ni ne trazi u evropi i nase povratnike strasno . Neko bas uzima pare sebi u dzep ,a vamo najavljuju igranje u ligi sampiona
              sa timom koji jedva pobedi Smederevo i to ako mu ovaj malo popustiti na zalaganju .
              A sta si ti ocekivao, to sto smo prodali Savica i Petrovica ne znaci da nam je budzet odjednom skocio na 43 milijarde, pa da biramo izmedju Snajdera, Mesija, Runija, Ronalda i ostalih... Prelazni rok je odlican i ne verujem da smo nesto mogli bolje da uradimo .

              A ovo za Smederevo je smesno, pa mi se bukvalno sprdamo sa svima u JSL .


              @Miko
              ma trebali su stolicom da ga gadjaju, jebes upaljac ...

              Comment


              • Zna i malo dete da ce sudije da nas ostete ako mogu, trebalo je ovim pacerima od kojih smo 3 puta jaca ekipa da damo 3 tamo i 3 ovamo i da nas boli k**ac ko sudi i sto sudi. Vukic jeste neizmerno veliki bolid koji nista ne zna ali trener je kriv sto ga drzi u timu. A ti milanche sto kazes da je odigrao dobro uzmi snimak cele utakmice i broj njegove pasove unapred i videces kakva je to beskorisna vreca a ne fudbaler, imao je 10 izgubljenih lopti u odbrani naravno nije nijednom uklizao nijednu loptu uzeo, kada je trebalo da sutne sto jedino i zna, ofrljio je loptu, doslo mi je bilo da sidjem sa Juga i glavu da mu otkinem kada je u 90. minutu lezao kao poslednja pi*ka umesto da izadje sa terena da probamo da stignemo. Bolid beskorisni a jos veci bolid je onaj koji mu dozvoljava da igra.


                EDIT: Prelazni rok je odlicno uradjen, imamo mi para i ne libimo se da platimo ali moraju ljudi da shvate da jednostavno veliki broj igraca koje kontaktiramo koji bi doprineli klasom jednostavno ne zele da igraju u Srbiji.

                Comment


                • Treba spustiti loptu na zemlju , malo se smirite i veceras ako Bog da da ce jedan od 13 timova koji su ispred nas ispasti i da idemo u Kup Uefa zadnje kolo Q kao nosioci i polako da udjemo ... Nama treba jos jedan napadac , po mogucnosti da Kezman potpise ... Mi smo dosta popunili odbranu , imamo sada i dosta stopera : Rnic,Anderson,Ivanov,Rankovic(moze) , imamo desno Miljkovica,Aksentijevica i Rankovica(moze) a levo Volkova i Lazevskog ... Kazu da je u Teleoptiku dobar David Manga i bilo bi lepo da se preseli u prvi tim jer nam treba veznih igraca. Ali nemamo napadaca koji znaju dati gol , za Scepovica je to nuklearna fizika , za Eduarda sreca , za Jovancica 1 na 1 situacija , ako toga nema nema ni gola od nasih napadaca ... Diarra se nece oporaviti za jos 2-3 meseca da igra u prvom timu , treba nam minimalno 1 dobar napadac ...
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Treba spustiti loptu na zemlju , malo se smirite i veceras ako Bog da da ce jedan od 13 timova koji su ispred nas ispasti i da idemo u Kup Uefa zadnje kolo Q kao nosioci i polako da udjemo ... Nama treba jos jedan napadac , po mogucnosti da Kezman potpise ... Mi smo dosta popunili odbranu , imamo sada i dosta stopera : Rnic,Anderson,Ivanov,Rankovic(moze) , imamo desno Miljkovica,Aksentijevica i Rankovica(moze) a levo Volkova i Lazevskog ... Kazu da je u Teleoptiku dobar David Manga i bilo bi lepo da se preseli u prvi tim jer nam treba veznih igraca. Ali nemamo napadaca koji znaju dati gol , za Scepovica je to nuklearna fizika , za Eduarda sreca , za Jovancica 1 na 1 situacija , ako toga nema nema ni gola od nasih napadaca ... Diarra se nece oporaviti za jos 2-3 meseca da igra u prvom timu , treba nam minimalno 1 dobar napadac ...
                    Treba nam vezni alo covece kakav bre napadac, ne mogu da gledam ovog Vukica vise ti pricas o napadacu, spremice se Dijara imas onda 4 spica, sasvim dovoljno, Rankovic moze da igra samo zadnjeg veznog a tu nam i treba za jake utakmice kao sto je trebalo sinoc da se na 1-0 ubaci zadnji vezni al ajd sad. Scepovic nije nista uradio gore sinoc od Eduarda, ja sam 2 puta gledao kuci utakmicu i jednom sa tribina on je igrao moze se reci i dobro, samo je predrasuda o njemu takva jer su ga mediji, novine i neki selektori idioti koji misle da su bogom dani napravili problematicnim igracem.

                    Comment


                    • Naravno da nam treba , to nam najvise treba ali treba nam i napadac
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Naravno da nam treba , to nam najvise treba ali treba nam i napadac
                        Ma Scepo je tata.

                        Comment


                        • Scepovic i Vukic jedino su dobro uradili ono sto su promasili obojica loptu pa je tomic dao gol.

                          Comment


                          • Posle litara i litara proplakanih suza sam se malo sabrao, potom stigao kuci i odgledao utakmicu mirno iz kreveta. 7 meseci sam imao strpljenja i nisam hteo previse da kritikujem coveka koga sam kao mali obozavao i koji mi je bio 2. omiljeni igrac Partizana (prvi naravno Sasa Ilic). Iako sam znao da sada zbog godina i silnih povreda ne moze kao protiv Slavije pre 9 godina da zgazi 3 protivnicka igraca, lagano prodje i postignee fenomenalan pogodak od precke sa 16 metara, ocekivao sam da vidim bar nesto od ranije sto valja. Video sam samo da je koristan kad treba cuvati loptu i ne kretati ka golu protivnika. Losa kretnja bez lopte, pas unapred ide samo do igraca koji je potpuno sam pa ga lako vidi a u losijoj je poziciji od nekog drugog, nema nijedne lopte iza ledja odbrane spicevima, bez ubacivanja iz drugog plana po cemu je bio prepoznatljiv kao i po odlicnom udarcu sa distance a sada ne moze da pogodi gol izvan kaznenog, a o tome da se predribla neki igrac da ne govorimo. Fizicka sprema takodje nikakva. Genk uopste nije toliko losa ekipa koliko je lose izgledala u ovom dvomecu a razlog za to je sto ih je Aleksandar Stanojevic fenomenalnio procitao i potpuno ih takticki urnisao. Ali zasto Stanoje gore pomenuti igrac igra 90 minuta za kojih nema ni snage, sto je osnovno? Zasto u trenucima kad treba dati gol za produzetak vadis jednog od najboljih nasih igraca ikad a ovaj ostaje na terenu? Ne mogu prosto da verujem da jedan takav strucnjak radi tako nesto. Sad bar znam ko ti je bio najbolji ortak dok si igrao u Partizanu. A mogu donekle da podnesem i los pas i fizicku nespremnost i sve zivo ali da igrac u 92. minutu valja na terenu kad ekipi treba gol za produzetak umesto da ustane kako god zna i ume ili izadje sa terena ne mogu da podnesem, posebno sto u tom trenutku nosi kapitensku traku, ej kapitensku traku. A tek ne mogu da podnesem ono sto se desilo pola sata pre toga gde do doticnog dolazi Sasa Ilic, kapiten ekipe i covek koji je odigrao preko 500 meceva za klub. Kaze mu da se skloni od sudije a ovaj odgovara sa "boli me uvo". To je nepostovanje kluba i legende kluba i to ne sme niko da uradi pa makar dosao i Leo Mesi i dao 60 golova i na to dodao 40 asistencija. Zato Zvonimire Vukicu pakuj kofere i MARS IZ PARTIZANA! Sa sobom mozes da povedes Miljkovica, Babovica i Rankovica koji nisu za ozbiljan fudbal. Ovo ti nikad necu oprostiti i necu oprostiti Stanojevicu sto nas najbolji igrac ne igra na svojoj poziciji gde bi imao jos bolji pregled igre i gde bi Eduardo i Scepa dobili lopte na tacni pa bi smo im dali bar 3 tamo i 4-5 ovde. I onda ljudi kazu da nemamo napad a toliko je juce situacija bilo gde je Vukic mogao da im da loptu, makar da pokusa, pa bi neka i prosla od kojih bi neku sigurno iskoristili ali ona ide svuda samo ne tu gde treba. Umesto da stede Sasu Ilica i da drugi odradjuju vise posla od njega da bi njemu ostalo snage za 90 ili 120 minuta u Evropi, rade suprotno. Hvala Bogu, nema Vukica u sledecem mecu zbog kartona pa ocekujem Saleta u sredini konacno i da uz malo srece sa zrebom pocepamo nekog i udjemo u LE gde imamo kvalitet da se borimo za prolece. Ako moze da se dovede levo krilo moze, ako ne nek igra neko drugi jer po levoj strani mozemo da imamo inside krilo zato sto imamo fenomenalnog beka. Nadam se i da je onaj idiot od naseg selektora gledao ovo pa da je video da Volkov definitivno ima kvalitet za reprezentaciju. Na desnoj strani je druga prica i tu mora da igra Neca, koji je juce doktorski odigrao (ne zbog gola). Samo nek Neca nastavi da topi taj stomak i kad podigne nivo fizicke spreme, bice odlican ako nastavi ovako. Prezadovoljan sam kako je juce odigrao i konacno ima moju punu podrsku. Na njega takodje da idiot obrati paznju a ne da neki tamo Miric koji je sporiji i od Vukica dobija poziv za reprezentaciju. Prezadovoljan sam zalaganjem, igrom sam zadovoljan i mogli smo i sa Vukicem da ih dobijemo oba puta ali previse glupi potezi Miljkovica i Rankovica su nas toga kostali. Takodje ono nije bio penal tamo, ovde jeste. Rna Grobarcina odigrao fenomenalno, odmah petogodisnji ugovor i da bude zamenik kapitena, naravno cim se Markes oporavi da igra beka. Ivanov odlican, dosta bolji nego Krle prosle sezone. Kamara takodje fenomenalan. Sale je odigrao losije danas nego prosli put s obzirom da je bio jaci tempo pa nije imao snage za vise ali dosta dobar. Edu se odlicno otkriva svuda i igra na granici ofsajda sto je odlicno, samo mu treba vise lopti kao i Scepovicu koji maksimalnim zalaganjem nije nikako zasluzio zvizduke, zaista sramota! Ubedjen sam da njih dvojica mogu da budu odlican tandem samo da se jos malo uigraju i da dobiju vise lopti. Ova ekipa ima potencijala za dobar uspeh u Evropi. Momci, glave gore! Jeste steta ali nije smak sveta. Stanoje, nastavi sa ovakvim taktickim unistavanjem protivnika ali Vukica na klupu. Sad ces igrati bez njega sledeci mec sa drugim igracima koji mogu mnogo vise da ti koriste pa ces videti kako ce to da izgleda, samo trgni momke i ne dozvoli da padnu. A tvoj ortak Zvonko je zasluzio Teleoptik kao Neca i Scepa onomad s obzirom na to sta je uradio ali dosta o njemu. Djuro, dresi kesu za levo krilo. Grobari, mi samo da nastavimo ovako da punimo stadion i deremo grla. Idemo u LE, ovog puta imamo kvalitet za nokaut fazu. I SVE NA KURAC, PARTIZAN JE SAMPION!!!
                            Last edited by Casiraghi; 04-08-11, 20:15.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              I SVE NA KURAC, PARTIZAN JE SAMPION!!!
                              Sve si objasnio , samo moram da kazem da Jovancic treba da igra umesto Scepovica i da , Medo je igrao slabije nego sto moze da igra, ne kazem da je lose igrao ali mogao je mnogo bolje ...Za sve ostalo se slazem ...
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Sve si objasnio , samo moram da kazem da Jovancic treba da igra umesto Scepovica i da , Medo je igrao slabije nego sto moze da igra, ne kazem da je lose igrao ali mogao je mnogo bolje ...Za sve ostalo se slazem ...
                                Scepa je najperspektivniji spic u Srbiji. Treba da poradi na kretanju bez lopte i udarcu glavom i treba mu Sale kao poluspic pa ce da sipaju i on i Edu. Medo je mogao malo bolje, odlicnu utakmicu je odigrao i greske spustio na minimum.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X