Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav crni Mateja nema od toga nista.

    Comment


    • A i kada bi bilo ista, ne bi nam pomoglo ni u kom slucaju, jer je zasigurno u veoma, veoma losoj kondiciji, a godine mu ne dozvoljavaju da bude eksplozivan kao pre . Dobro nam je i ovako, popunjeni smo u spicu .

      Comment


      • Stigao Rnic

        Comment


        • Da evo i ja imam info, potpisace na godinu dana i igrace protiv Genka. Navodno je imao ponudu iz neke od TOP5 liga ali je izabrao Partizan i svaka mu cast, kod mene veliki plus!

          A zaista steta za Markesa.
          sigpic

          Comment


          • http://www.sportal.rs/news.php?id=55450

            Svaka cast majstore , dobrodosao nazad ... Sam je rekao u studio RTS protiv Skendije da Partizanu treba neko cvrst i iskusan u odbrani ... Welcome Back Nemanja
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • On nece igrati u 11 verovatno. Mozda na beku u tvrdim utakmicama Markes ce biti spreman za Genk 80%.

              Batali sportal nek je i tacna vest molim te nemoj da je kacis ako je sa sportala. Oni su bas najgori.

              Comment


              • Dobrodosao Rna,koliko god si los fudbaler,toliko si velika Grobarcina i na tome sam ti zahvalan

                A mozda je nesto i naucio u prethodne tri godine...Od Miljka je bolji svakako ;)

                Comment


                • I to sto kazes ,da je ne znam kakav treba nam defanzivac ... Rnic je sasvim solidan igrac i sigurno ce moci pomoci , samo da ne bude mesar kao ranije
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Prednost kod Nemanje je sto moze da igra i centralnog beka i ako mu je pozicija desnog primarna.Nego meni tu nesto govori da Stanojevic ima planove da vremenom prekomanduje Aksentijevica na poziciju desnog krila ili ne znam... Koliko sam ja primetio Aksentijevic bi komotno mogao to da igra jer je jako opasan svaki put kada se ubaci napred + ima sasvim solidan dribling i brzinu a i sportsku drskost... Bio bi igrac za "plan B" A desnih bekova imamo dovoljno sada svakako (Rankovic,Miljkovic,Rnic;svi oni mogu da igraju u toj ulozi)
                    Last edited by milanche; 23-07-11, 17:22.

                    Comment


                    • Originally posted by milanche View Post
                      Rnic nije los fudbaler.Kada smo igrali sa Anderlehtom bio je sasvim solidan,vrlo aktivan po celoj desnoj strani...
                      Ima on mentalnih problema...znate to svi

                      Comment


                      • Leverkusen nabio Genka 4:1
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Leverkusen nabio Genka 4:1
                          Navodno nisu igrali u kompletnom sastavu (Genk).Oni imaju odlican 1. tim,uigran,ali im je klupa trenutno jako tanka.Leverkuzen je ipak uz to sasvim druga dimenzija... Oni su jaki i za Bajern

                          Comment


                          • To je prijateljska i to nista ne znaci, sve cemo videti u utorak. Rnica ce valjda Stanoje malo da smiri, pa ako je Stankovic mogao mirno da odigra kad je usao u Briselu i onako izvede penal moze i ovaj. Nije da nema fudbalskog znanja nego je glava uvek bila problem. To ako je sredio bice on nama izuzetno koristan u odbrani ove sezone.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ode Radosav izgleda u Blekburn Neka mu je srecan put

                              Comment


                              • koji mu je to sad vec klub po redu?
                                816-i

                                Comment

                                Working...
                                X