Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragooon,jesi li i ti jedan od nas ili samo postujes u temi?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Dragooon,jesi li i ti jedan od nas ili samo postujes u temi?
      Dragooon je partizanovac otkako je prohodao, pardon kada sam počeo da trčkaram... Možda malo 'povučenija' varijanta, mislim, ne eksponiram se previše, ali navijam za Partizan i volim Partizan, bez "alternative"...! Svi u mojoj familiji, takođe! Ponosan sam na to! Ćao!

      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

      Comment


      • Partizane , mi volimo te;
        I kad gubis i kad dobijas;
        Pesma nasa sa Juga se ori ,samo se bori, ti to dobro znas;
        Crno - belim bojama smo verni , sve nas veze ista zakletva;
        Da uvek tu smo za nas Partizan , bio poraz ili pobeda...


        !!!!!!!!!

        Comment


        • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
          Partizane , mi volimo te;
          I kad gubis i kad dobijas;
          Pesma nasa sa Juga se ori ,samo se bori, ti to dobro znas;
          Crno - belim bojama smo verni , sve nas veze ista zakletva;
          Da uvek tu smo za nas Partizan , bio poraz ili pobeda...

          Ispod ovoga teksta, POTISUJEM...!!!
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • http://www.b92.net/sport/komentari.php?nav_id=515176

            Krle ce u toku sledece nedelje i zvanicno da postane sportski direktor.
            sigpic

            Comment


            • Sretno mu bilo
              Batracer - tema na forumu

              mom.rs

              Comment





              • Samo je jedan Sale KAPITEN!

                Comment


                • Jedan jedini!

                  Inace,zadovoljan sam juce Brasancem i Markovicem,zaista su se momci dobro pokazali.
                  sigpic

                  Comment


                  • Danas bilo svega i svacega Bjekovic i Babic zamalo srusili sve sto su ovi ljudi pravili 4 godine i smenili Stanoja ali covek od koga je najmanje ocekivano veliki as Zarko Zecevic stao protiv svog najboljeg prijatelja za dobrobit Partizana. Hvala ti Zarko! Mladen i Stanoje do Lige Sampiona!

                    Comment


                    • pa zekobjek nigde nije ni odlazio, tu je svo vreme...

                      Comment


                      • Originally posted by carter985 View Post
                        pa zekobjek nigde nije ni odlazio, tu je svo vreme...

                        Comment


                        • Comment


                          • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=515426
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto se tice podrske Partizanu... S obzirom da svake godine pratimo sve moguce sportove i obaramo rekorde, ove sezone sam vodio evidenciju da vidim koliko smo tacno prisutni na stadionu, u hali, na bazenu... Dosad je ispraceno 70 utakmica( u ovu brojku nisam uracunao utakmice Partizana koje su odradile iskljucivo lokalne ekipe) sto mu dodje, ako sezona traje od avgusta do juna( iako dvoranski sportovi pocinju u oktobru) da punih 10 meseci na svaka 4 dana ispratimo jedan dogadjaj! Mozda ce mi se vecina smejati sto sam izvlacio ove podatke, ali od ovih brojki moze samo glava da zaboli jer mi ovakav tempo drzimo pune 4 godine!!! 95% grupa u Evropi odradi 40-ak utakmica(jednu nedeljno) i to je to. Cak bi nam i Grci pozavideli i zaista pomeramo granice jer se i pored svega svugde pojavljujemo u odlicnom broju... Ali zato smo mi navijaci sportskog drustva dok su "neki" iskljucivo fudbalski...
                              Kada je u pitanju fudbal, Jug nikad nije bio puniji. Uzimajuci u obzir celu sezonu, prosecno nas je bilo izmedju 4000-4500. I to bez ikakvih sektasenja, poziva, moljenja ,plakata i sl... U jesenjem delu posle utakmice sa Javorom sam usao u raspravu sa nekolicinom ljudi ovde na forumu jer sam za nasu brojnost od 3000-3500 govorio da je odlicna a ne solidna i nisam verovao da u skorije vreme( vec na prvoj utakmici proleca) mozemo imati krcat Jug i na "malim" utakmicama. Ovim putem im se izvinjavam i pogresio sam sto nisam verovao u to. Ipak, najpozitivnije stvari su, po meni, to sto smo stali svi pod jednu zastavu i nikad bolji novi barjaci. Od bojkota, pa na ovamo, gledajuci Derbije, ove sezone smo bili najgori. Izgleda da smo visoke standarde postavili koje je tesko nadmasiti, mada znam da ce biti bolje sledece sezone. Svi ce se verovano sloziti da je navijanje bilo slabije ove godine, nije ni cudo posle svih desavanja u poslednjih godinu dana, ali ono sto ostaje je da smo napravili najbolju atmosferu na evropskim utakmicama u poslednjih 5-10 god (Arsenal), da smo imali mozda najbolje navijanje u rupi ikada (finale kupa), i da smo na nasem stadionu i dalje nedodirljivi za najvece rivale. Pirotehnika se palila, nekad manje, nekad vise, ali skoro svaku utakmicu i zaista smo u svim aspektima medju najboljim grupama na kontinentu( na prste jedne ruke se mogu nabrojati grupe sa kopovima od par hiljada ljudi na svakoj utakmici, sa ovakvim navijanjem kao sto je nase i sa konstantnim paljenjem svega i svacega u ovako represivnoj drzavi kao sto je nasa).
                              U basketu smo opet mi ti koji smo pogurali nas KK do plasmana u narednu rundu i jos jednom se pokazalo da bez nas i sa nama je razlika kao nebo i zemlja. Iako je Pariz sve uzdrmao, kolicina decibela u Pioniru se nije smanjila, ali mnogi su falili i zato se ove sezone nije moglo osetiti ono zajednistvo i energija koja nas je krasila prethodnih godina...
                              Na hokeju se napravila atmosfera kakva nije vidjena u poslednjih 20 godina( drugar koji igra za HK mi je rekao da se igraci medjusobno nisu culi na ledu od buke) a izdanja na rukometu su podsetila na onaj haos koji se pravio 90-ih, i Banjica se nije odavno ovako tresla kao ove godine. Svakako su napravljene atmosfere za pamcenje i prepricavanje.
                              Poseban pasus sam izdvojio da bih pohvalio grupe koje su ucinile da se nas Partizan oseca kao kod kuce i na "gostovanjima". Grobari iz CG(na vaterpolu i basketu pokazali jos jednom da CG navija za Partizan), iz Republike Srpske(basket protiv Igokee), iz Slovenije(fudbal, basket, hokej...), South Guard (zenski basket), Uzas iz SU, juzna Srbija(rukomet), Kikindjani na vaterpolu, i ostali, su pokazali da Partizan nikad nece ostati sam... SVAKA VAM CAST GROBARI!
                              I kada se posle svega uzme u obzir, ovaj broj utakmica koje se isprate(vec 4-tu godinu zaredom), finansijske nokaute zbog toga(vec 4 godine zaredom), udarce koje trpi tribina(vec 4 godine zaredom), u ovoj napacenoj drzavi (gde ljudi jedva sastavljaju kraj sa krajem), treba da budemo ponosni na to sto smo Grobari i na to kako Jug izgleda i zvuci!


                              `Grobari Jug ` 1970

                              Comment


                              • MVP samo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X