Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    [quote author=Drazen 3 link=topic=1076.msg203114#msg203114 date=1290560282]
    brate Boja je daleko bolji od Tomica,Ilieva,Bogunovica pa mozda i od Babovica(od njega ocekjem tek sledece godine da gazi),tako da ne vidim sto nije dobra investicija?? fghj48d
    a sto se tice tih bogova fudbala iz Azije i Afrike,bolje da ne dolaze,sa njima nisi nikad nacisto.Treba nam nesto konkretno,imamo kesa i nadam se da cemo da pazarimo dobro za prelazni rok
    [/quote]
    Bolji je ali ne na krilu.On je spic i tu treba da menja Clea a krila treba dovesti.Ovog sam naveo kao primer eto,nije los i ja zelim nesto bolje,ali od Ilieva i Tomica bi taj sigurno bio korisniji.Babovic,ima talenat,ali 100godina mu treba da udje u formu.Stari Babovic bi bio ubica i u Ligi Sampiona.Ako se vrati u formu,ne treba nam 2 jaka krila vec 1 i jedno nesto slabije u rotaciji.E sad,na kojoj strani da igra Babovic.Ja mislim da je bolji levo.
    sigpic

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Za mene su Mo i Ilic pa dosta praznih mesta pa onda drugi(u poslednjoj deceniji)
      Za vukica nisam,svako ima svoje misljenje.Pozicija Babovica dosta zavisi od drugog krilnog igraca.

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Ma lopovi prodali Sulejmanija, Ljajica, Tosica, Rukavinu, Obradovica, Lomica, Jovetica, Zuku i sada ja moram da se nerviram sto ne mozemo da pariramo nikome u LS &+I}\

        Mi igramo (kao i svi na ovom podrucju) neki fudbal, koji je prestao da se igra jos 90-ih.. Da li nasi igraci gledaju utakmice na TV-u, nigde visokog presinga, udvajanja, transformacije u napadu.. Jednostavno svako cuva po jednog igraca i to na razdaljini od 2-3 metra.. Normalno je da ce ovako jake ekipe sa lakocom organizovati napade, a nama samo ostaje da se molimo da Krstajic i Stojkovic odbrane te napade.. Jovanovic zbog prodaje igra pre Savica #%d*

        A kakve bekove imamo &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

        Ja da sam u nasoj upravi, jos veceras bi pocepao diplome svim trenerima koji su obucavali Lazevskog i Stevanovica.. Alternative su im jos gore #^GH*#

        Jbg, sa ovako skrpljenim sastavom, nista bolje nije moglo da se desi.. Da nemamo lopove u upravi, rekao bih da je ovo veliki uspeh, ali ovako ce zeka novac staviti u dzep i adio..

        Jovo nanovo..

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          Valjda ce Arsenal da ih pusti da osvoje barem neki bod.

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            [quote author=vlada12345 link=topic=1076.msg203132#msg203132 date=1290562755]
            Ma lopovi prodali Sulejmanija, Ljajica, Tosica, Rukavinu, Obradovica, Lomica, Jovetica, Zuku i sada ja moram da se nerviram sto ne mozemo da pariramo nikome u LS &+I}\

            Mi igramo (kao i svi na ovom podrucju) neki fudbal, koji je prestao da se igra jos 90-ih.. Da li nasi igraci gledaju utakmice na TV-u, nigde visokog presinga, udvajanja, transformacije u napadu.. Jednostavno svako cuva po jednog igraca i to na razdaljini od 2-3 metra.. Normalno je da ce ovako jake ekipe sa lakocom organizovati napade, a nama samo ostaje da se molimo da Krstajic i Stojkovic odbrane te napade.. Jovanovic zbog prodaje igra pre Savica #%d*

            A kakve bekove imamo &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]

            Ja da sam u nasoj upravi, jos veceras bi pocepao diplome svim trenerima koji su obucavali Lazevskog i Stevanovica.. Alternative su im jos gore #^GH*#

            Jbg, sa ovako skrpljenim sastavom, nista bolje nije moglo da se desi.. Da nemamo lopove u upravi, rekao bih da je ovo veliki uspeh, ali ovako ce zeka novac staviti u dzep i adio..

            Jovo nanovo..
            [/quote]

            Ma daj sad pa nisu oni toliki lopovi $#^%RT

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Prodaja igraca ce uvek biti od toga klub zivi realno,dok god je ovakva vrsta vodjenja kluba nebitno je ko je u upravi,prodaja igraca je glavni doprinos.

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...;nav_id=475449

                Tako je snajderu,neka crknu dusmani !

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Pa mamu mu jebem ovaj će na kraju da kaže da imaju i €5m za jednog igrača da daju $JS}|
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Рутинска победа, пет комада. Освојена тј четврту годину за редом смо јесењи шампиони. Свака част!
                    http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      Prosle godine Partizan nije bio jesenji prvak.

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        http://www.youtube.com/watch?v=2audd6Gn8rk
                        Babovic iz kornera &8@^J
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          Svaka cast! &8@^J

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Di Natale dao bolji gol iz kornera &*#GI(] $%&5@$A

                            Golman je dosta kumovao ovom golu &+I}\
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              Eh, sto ovako nisu igrali u ligi sampiona... +-*^%*

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                [quote author=dusan1610 link=topic=1076.msg207608#msg207608 date=1290982473]
                                Eh, sto ovako nisu igrali u ligi sampiona... +-*^%*
                                [/quote]

                                Eh, sto Arsenal,Sahtjor i Braga nisu igrali kao Metalac, ili bar kao Zvezda... h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X