Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: PARTIZAN FC

    Najbolji smo <3 svi igraci su nam bili na nivou,kontrolisali smo igru,kleo,stojkovic,boja,moreira ma svi su odigrali super!
    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

    sigpic

    Comment


    • Odg: PARTIZAN FC

      Bravo!!! Steta samo 1 gol, ali i to je dovoljno za 3 boda.

      Comment


      • Odg: PARTIZAN FC

        Pobjeda nad vječitim rivalom na Marakani sasvim zaslužena. Šteta što Bojina prečka nije ušla. Dobro je da navijači nisu pravili nikakve gluposti.

        Ovo je veliki korak ka još jednoj tituli. #$&amp;+|r #$&amp;+|r

        Comment


        • Odg: PARTIZAN FC

          I ovo se zove derbi.Ko sve igra fudbal tuga. $JS}| $JS}|

          Comment


          • Odg: PARTIZAN FC

            Bravo momci igra dovoljna za prvo mesto na tabeli .

            Ali dokle cemo vise trpeti istripovanu zvezdu Nemanju Dos Santos Aviero Tomic ( NT7 ) #%d*

            Comment


            • Odg: PARTIZAN FC

              Zvezda prvi put naidje na nesto jacu odbranu i odmah se izgube... Toliko o tome.Ne svidja mi se i dalje kako zavrsavamo kontre,ekipa sa dobro razradjenim i brzim kontrama bi danas Zvezi dala bar 3 gola s obzirom koliko su rupa ostavljali.Kroz LS a i ovaj mec se vidi da smo malte ne postali najkvalitetniji u defanzivi od kada makar ja pamtim (a nije nam odbrana nikada bila jaca strana), ali moze to jos mnogo bolje.
              Tomic opet duh... Pod hitno dovesti nekoga na zimu na njegovoj poziciji. #%d*

              Comment


              • Odg: PARTIZAN FC

                Babovic nije jos u top formi ali ipak treba da igra mesto Tomica.Pa i Davidov,ja ne znam sto ga vise ne koristi,covek je bas dobro igrao.
                sigpic

                Comment


                • Odg: PARTIZAN FC

                  Zasluzena pobeda. &amp;+I}\ Tomica sto pre izbaciti . &amp;+I}\ . Zvezda samo jedan sut u okvir gola . &amp;+I}\ Prvo mesto na tabeli. &amp;+I}\ $#^%RT $#^%RT
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Odg: PARTIZAN FC

                    Cetvrta pobeda za redom,pobeda i to u leru...

                    Comment


                    • Odg: PARTIZAN FC

                      [quote author=Layzick link=topic=1076.msg183272#msg183272 date=1287852581]
                      Cetvrta pobeda za redom,pobeda i to u leru...
                      [/quote]
                      I ko zna koliko cemo ih jos vezatiiiiiiiiiii...
                      sigpic

                      Comment


                      • Odg: PARTIZAN FC

                        Ne bi valjalo da se pobedom pokrije ocajna igra na ovom, odavno, nederbiju.
                        Ni po kvalitetu ni po odnosu snaga.

                        Ocajan derbi.
                        Partizan jeste dominantniji, ali kako?!

                        Nas ozbiljan fudbal pocinje 30-35 m od naseg gola. I igra se do prvog pogresnog dodavanja - oko 30m od CZ gola.
                        Vrsi se neki pritisak ne zvezdine bekove i uopste igrace koji igraju nazad, ali jako jako slabo. Treba pogledati kako to rade EU timovi. Onda se cudimo kako Arsenal na svakoj utakmici da +4 gola. Pa normalno kad vrse pritisak po celom terenu, a ne povlace se kao mi na 30m, pa duvaj preko tribina ili nekontrolisano napred.

                        Obratite paznju da nije bilo uklizavanja. Jedan neverovatan podatak. Niko da ukliza da precese pas, da pritisne. Sto bi Vujosevic rekao: Borba bre!!!
                        Sve se igra po sablonu dok lopta ne stigne do Moreire ili Petrovica koji je dave preko svake mere. I na kraju je naravno izgube. Pogotovo Moreira jer nema kome da je doda osim Cleu koji je pod dvojicom. Svi zadnji vezni igraju ispod centra.
                        Jedna jako jako losa igra koja se zasniva na besomucnom neefektivnom dodavanju - dodavanja bez cilja.
                        Partizan je imao barem 30% pogresnih dodavanja.

                        Taktika da istureni igraci budu Cleo i Moreira koji to u stvari nije i koji tu poziciju ne zna da igra je potpuno ziheraska i bezmudna.
                        Moreira igra nesto nazad, i da nije CZ kapiten onako genijalno odreagovao, i ostalo bi 0:0 (da niste i vi pogodili vratnicu).

                        Mi u napadu imamo samo dva igraca (od kojih jedan igra akcentovano nazad) i nikoga vise. Sto je sraman fudbal za savremena shvatanja.
                        Moze Partizan da pobedi, ali ova igra je potpuno degradiranje fudbala i potpuna antireklama dolasku na stadion.
                        Neko ce da kaze da Partizan igra mudro. Ako mu je lakse da se laze, neka mu. Cilj opravdava sredstvo je pogresna deviza za moja shvatanja.

                        Jos gora je igra CZ koja ima dva odlicna ofanzivna beka i dva odlicna krilna napadaca i nikako to da realizuje.
                        Ali njih ne bih da uzimam u analizu. Njihov trener im je dovoljna kazna.

                        Comment


                        • Odg: PARTIZAN FC

                          iskreno ja mislilm da je partizan dobro odigrao! ne kazem fantasticno ali za klasu bolje od zvezde i sasvim dobro vise nisu ni morali da se trude!
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: PARTIZAN FC

                            Partizan je odigrao onako kako je jedino mogao u ovom trenutku,shvatite da nasi igraci nisu navikli da igraju sreda-subota,mi za jevropom najvise zaostajemo fizicki,zato je danas igra bila takva kakva jeste. &amp;+I}\

                            Comment


                            • Odg: PARTIZAN FC

                              http://img510.imageshack.us/img510/5...3295348754.jpg h5g6k8 +*@WT*48*
                              <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                              *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                              *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                              LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                              Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                              JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                              sigpic

                              Comment


                              • Odg: PARTIZAN FC

                                Partizan jeste dobro odigrao.
                                Protiv Zvezde.

                                A Zvezda je neki tim?! I merilo?!
                                3 normalna igraca nemaju.

                                Zalim za vremenima kada nas je Djukic trenirao, pa smo turili CZ 4 komada iz prvi put vidjene formacije kod nas 4-2-3-1. Igralo se apsolutno napadacki, bilo je vise od 30 gol sansi na utakmici.

                                Od tada nasa igra i igra CZ je blagi uzas.
                                Ovo danas je potpuni uzas. Akcija nije bila na celom mecu. Koliko centarsuteva? 3?4?
                                Osnova savremenog fudbala.
                                Nije bilo uklizavanja?! Sta vise da pricam?!
                                Dule Vujosevic je na cuvenom time out-u rekao: Sta je bre ovo? Skok u napadu! Borba bre!
                                Ovo danas je sve suprtno od toga. Nemaju snage da igraju? Pa koji ce kurac u LS?
                                Stupidan izgovor.

                                Ja necu da gledam derbi koji cu da prespavam od dosade, gde se igra izmedju 30m od naseg i njihovog gola, i koji se zavrsavaju sa 1:0. 1:1, 0:1!

                                Makijavelizam je potpuno pogresna definicija kojom se samo nesigurni vode.
                                Dokle vise igra sa jednim spicom i tri zadnja vezna?! Berluskoni je menjao trenere koji nece da igraju sa dva spica, a mi se u nasoj bulja ligi zatvaramo kao da igramo protiv Barselone.

                                Serem se ja na danasnju utakmicu koja je potpuna antipropaganda fudbala.
                                Dok je tako, nema me na tribinama.

                                Comment

                                Working...
                                X