Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    koji mu je to sad vec klub po redu?
    816-i
    Moze i u Guberevac da ode,ali on je za CZV streptomicin
    http://www.youtube.com/watch?v=d0VF8kvYTfc&feature=related

    Comment


    • Originally posted by Drazen 3 View Post
      Moze i u Guberevac da ode,ali on je za CZV streptomicin
      http://www.youtube.com/watch?v=d0VF8kvYTfc&feature=related

      Voleo bih da ostane za dvomec sa Genkom, pa posle nek ide..
      Batracer - tema na forumu

      mom.rs

      Comment


      • Koji god da je,decko ce izgleda da se snadje nekako

        Al jeste vam se usrao u zivot,nema dalje

        Comment


        • bilo bi super kad bi makli Šćepovića iz napada.. Prošle godine jeste postigao 6 golova, ali sve protiv timova sa dna tabele i uglavnom kad je rezultat bio rešen. Nadam se rotaciji Eduarda, Jovančića i Dijare u napadu..
          Batracer - tema na forumu

          mom.rs

          Comment


          • Sve vise gotivim ovog coveka!!!

            Kamara: Ma kakav Genk, oni me ne zanimaju


            Vezista Partizana Mohamed "Medo" Kamara odlično je odradio posao u dvomeču sa Škendijom i pokušaće da dobru formu potvrdi u duelima sa Genkom. "Radilica" crno-belih, međutim, nije želeo da pridaje značaj belgijskom šampionu.

            Genk je poražen od Bajera iz Leverkuzena rezultatom 4:1 na poslednjoj proveri.

            "Ma kakav Genk, oni me ne zanimaju, mi smo skoncentirani na ono što nam trener pokazuje ovih dana na treninzima. Pokušaćemo to da sprovedemo na terenu i ostvarimo pobedu sa recimo 0:2, a najgore po nas neka bude nerešeno sa postignutim golom. Ja verujem u sebe i svoje drugove, jer znam koliko možemo na terenu da napravimo kad god dođe ’stani-pani’. Bili smo mnogo puta u ovakvim situacijama kada nas svi otpisuju, a mi pokažemo naše prave vrednosti", rekao je Kamara.


            Medo tvrdi i da se bleda partija iz Skoplja neće ponoviti.


            "Ona utakmica u Skoplju nije pravo merilo za ono što možemo, jer nama treba pravi motiv, a imaćemo ga u Genku. Mi smo ipak tim o kome treba Genk da razmišlja, a ne mi o njemu. Borićemo se, pa neka bude šta mora biti", kaže Kamara.


            Partizan će u ponedeljak od 21.00h krenuti put Genka sa aerodroma Nikola Tesla, a meč sa Genkom će se odigrati u utorak od 20.45h na stadionu "Kristal arena".
            sigpic

            Comment


            • Medo se izgleda opustio,i jako sam srecan zbog toga...Zver je to.

              Comment


              • @milanche
                Rankoviceva prirodna pozicija je zadnji vezni, on ce igrati u defanzivnoj liniji samo kada bude trebalo.

                Ako nista drugo, dolaskom Rnica smo resili probleme oko rezervnog desnog stopera, ostaje jos samo da se pojacamo u veznom redu, tacnije treba nam igrac koji ce igrati ofanzivno po levoj strani.

                Comment


                • Inace ta glupost oko desnih i levih stopera je neverovatna. Ne mogu da verujem da trener Saletovog kalibra isprica takve gluposti.

                  Comment


                  • Sutra na Genk ... Ako Bog da , valjda cemo izvuci povoljan rezultat , Pobeda ili Remi , nije svejedno , ali moze i remi ... Samo da ne izgubimo ... SAMO ZELIM DA POBEDI ON ... BILA HALA ILI STADION ... SVAKI KOS I SVAKI GOL , BILA RADOST ILI BOL , BICU TU I PEVACU ... CRNO-BELI , hej , NAS JE GRAD , CRNO-BELI , hej , BEOGRAD!!!!
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Mene je takodje zacudilo to kad sam cuo i ne vidim sto ne bi mogla 2 leva stopera ali nek mu bude. Mene mnogo vise nervira to sto je ziheras ali kad zna da postavi igru i ima rezultate ne mogu ja nista njemu da prigovaram.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne mogu da docekam 20.45!

                        Sto se sastava tice, postoji samo jedna dilema a to je da li sa dva zadnja vezna ili sa jednim a da Scepa ide na klupu. Mislim da cemo igrati sa 2 poznajuci Stanoja.

                        Inace, Babovic, koji uglavnom pogadja strelce je izjavio da ce Scepakadabra da resi utakmicu.

                        EDIT: Mozda bi mogao Markovic i umesto Vukica.
                        Last edited by Casiraghi; 26-07-11, 11:49.
                        sigpic

                        Comment


                        • U Belgijskim novinama nazivaju ovo vec odlucenim mecem, kako je Genk apsolutni favorit i kako su sanse da Partizan pobedi veoma, veoma male .

                          To se pricalo i prosle godine, pa smo videli sta se desilo .

                          Comment


                          • Ono sto Partizan nikako ne sme da uradi veceras je da se potpuno zatvori i igra ziheraski. Videli ste protiv Skendije, pa i protiv nas u derbiju da tako ne ide pogotovo sa neuigranom odbranom. Dakle hrabro, pa ako se primi neki gol, da se moze odgovoriti. Pogotovo ovo pricam jer Eduardu ne treba puno da bi dao gol i to treba koristiti. Posed je odlican tip odbrane. Drzanje lopte ce takodje biti bitno, pa treba dosta ocekivati od Ilica i Babovica. Puno srece, pa da izbacite prepotentne Belgijance.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Hrabro, svim srcem, za cast, za dres, za nas! Partizan Sampion!

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ono sto Partizan nikako ne sme da uradi veceras je da se potpuno zatvori i igra ziheraski. Videli ste protiv Skendije, pa i protiv nas u derbiju da tako ne ide pogotovo sa neuigranom odbranom. Dakle hrabro, pa ako se primi neki gol, da se moze odgovoriti. Pogotovo ovo pricam jer Eduardu ne treba puno da bi dao gol i to treba koristiti. Posed je odlican tip odbrane. Drzanje lopte ce takodje biti bitno, pa treba dosta ocekivati od Ilica i Babovica. Puno srece, pa da izbacite prepotentne Belgijance.
                                Mislim da ce postaviti nesto slicno kao prosle godine gde ce gledati prvenstveno da zatvore De Brujnea i sredinu(prosle godine Busufa dobro zatvoren). Kazu da im desni bek dosta ispada kad krene napred i da bi Volkov mogao da gazi po levoj strani.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X