Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najveceg talenta kojeg sam gledao u crno belom ce ocigledno povrede da sjebu. Posle kaze neko ima boga. Ima al' juce. Mrs!

    Comment


    • Dobili smo Cernomorec 2:1, strelci Kamara i Vukic iz penala. Ko prvi nadje nekakve snimke i golove nek postavlja.
      sigpic

      Comment


      • http://www.youtube.com/watch?v=I-AfhzigroE

        Ево голова са јучерашње утакмице ;)
        Волим те Републико Српска!

        Comment


        • http://www.mondo.rs/s234376/Sport/Fu...ibo_Milko.html

          procitajte obavezno za Tariba
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Dusko Vujosevic lobira za Djuku, sto je i bilo jasno posle njegovog dolaska na proslu sednicu u drustvu Branka Ruzica, samo me zanima da li i Dule misli lose Partizanu, da li ce se ovde neki drznuti pa reci da veliki mag i najveca legenda kluba radi protiv Partizana? Dragan Djuric ole!

            Comment


            • A ti podrzavas Djurica?

              Comment


              • Originally posted by Layzick View Post
                A ti podrzavas Djurica?
                Stvarno ako nisi mogao iz mojih postova do sada to da zakljucis onda mislim da ne mogu da ti pomognem u pronalazenju odgovora na to pitanje.

                Comment


                • Pre par dana sam se vratio na forum a ne cita mi se prethodnih 300 strana za taj odgovor.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Pre par dana sam se vratio na forum a ne cita mi se prethodnih 300 strana za taj odgovor.
                    Dovoljan je bio prethodni post, vise nego dovoljan.

                    Comment


                    • Dobro,je l' mozes u kratkim crtama da mi objasnis zasto podrzavas Djurica i UO?

                      Comment


                      • Originally posted by Layzick View Post
                        Dobro,je l' mozes u kratkim crtama da mi objasnis zasto podrzavas Djurica i UO?
                        Najosnovniji razlog je zato sto je Bjekovic protiv istog. Drugi razlog je da je za vreme Djurica moje srce puno i prepuno radosti i da nikada Partizanovac nije mogao biti srecniji, dominiramo cigane, imali smo finu epizodu u Evropi imacemo jos jednu na leto izvesno je, Stanojevica i Krstajica krivim za 80% losih stvari koje su se desile na leto i to je to u najkracim crtama, za dalje moraces da kopas po temi ne mogu da ponovo sve pisem.

                        Comment


                        • To sto ti je srce bilo puno ovih 4.5 godine mozes najvise da zahvalis Mirkovicu,Petricu,Tomicu,Jokanovicu,Stanojevicu,Kr stajicu a ne Djuricu niti Bjekovicu.Objasni mi koja je tacno krivica Stanojevica?Sto je doneo 10 bodova prednosti,sto nije napravio veci uspeh u Evropi iako mu je prodata cela odbrana?Ili zato sto nije obezbedio sponzora 2 godine?
                          Meni je prosto neverovatno da u doba gde je informacija na dohvat ruke neko moze da podrzava Djurica i UO Partizana.
                          Last edited by Layzick; 19-02-12, 14:23.

                          Comment


                          • Originally posted by Layzick View Post
                            To sto ti je srce bilo puno ovih 4.5 godine mozes najvise da zahvalis Mirkovicu,Petricu,Tomicu,Jokanovicu,Stanojevicu,Kr stajicu a ne Djuricu niti Bjekovicu.Objasni mi koja je tacno krivica Stanojevica?Sto je doneo 10 bodova prednosti,sto nije napravio veci uspeh u Evropi iako mu je prodata cela odbrana?Ili zato sto nije obezbedio sponzora 2 godine?
                            Meni je prosto neverovatno da u doba gde je informacija na dohvat ruke neko moze da podrzava Djurica i UO Partizana.
                            Upravo to i jeste najveci problem. Toliko su izmanipulisali sve da mi se povraca, nastavi da citas novine i portale, ja cu da mislim svojom glavom, imam pravo na to.

                            Comment


                            • Ne znam ko je izmanipulisan.Da li ja od strane Stanojevica i Krstajica s kojim sam licno pricao ili ti preko Ruzica,Vukadinovica i Djurica.Ne poznajes mnoge cinjenice al mogao si zakljuciti istinu po obecanjima Djurica koja nije ispunio.Daleko od toga da ti mislis svojom glavom jer nisi ni blizu istine..

                              Comment


                              • Originally posted by Layzick View Post
                                Ne znam ko je izmanipulisan.Da li ja od strane Stanojevica i Krstajica s kojim sam licno pricao ili ti preko Ruzica,Vukadinovica i Djurica.Ne poznajes mnoge cinjenice al mogao si zakljuciti istinu po obecanjima Djurica koja nije ispunio.Daleko od toga da ti mislis svojom glavom jer nisi ni blizu istine..

                                Nije dozvoljeno samo se smejati u postovima, narocito koristiti caps lock tipa HAHAHAHAHAHHAHAHAHAH zato cu ja da ti odgovorim ovako, ha ha ha. Idi bre brate

                                Comment

                                Working...
                                X