Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Када смо код тих топ11 и то, Лукаку се поспрдао, гледао ја од 30-45 минута док је полувреме било Бајерн-Вердер, довољно да се види доминација, догодине у Челзију има да шамара редом.

    Comment




    • a moze i ovako
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Defoa molim vas ne spominjite, taj covek je uvek bio kanta. To je onaj tip napadaca koji je talentovan i mnogo lako ulazi u sanse ali se ispromasuje kad je najbitnije zbog nenormalne mentalne nestabilnosti. Samo sto ulazi u toliko sansi da mora da ima dobru statistiku i 10+ golova po sezoni i onda se cini bolji nego sto jeste. Od 5 stopostotnih pogodi jednu na mecu, ima dosta golova po sezoni a kosta svoj tim 10+ bodova. Svaka liga ima tako nekog uvek. Poslednjih godina imamo Defoa, Negreda, Kislinga, Matrija, Borijela... To su mi onako najupecatljiviji primeri. Totenhemu treba pravi spic kojem Defo i Adebajor mogu da budu dobre zamene. Ja bih na njihovom mestu krenuo po Buraka bez razmisljanja. Prva opcija bi mi bio Levandovski ali taj ce u neki mocniji klub kako stvari stoje.
        Nema sta da ga ne pominjemo, realnost je jasna, on je najbolji napadac Spursa ove sezone. Sve se ja slazem, ima on tu mentalnu blokadu koja ga sprecava da bude extra napadac, ali sam ga spomenuo zato sto se vidi koliko Tottenhamu fali te konkretnosti u napadu, jednostavno Adebayor je ove sezone jedna velika nula.

        A Defoe je na pocetku bas dobro igrao, i ne masi toliko sansi kao pre, mislim da ima oko 85 suteva ove sezone, i 10 golova. Van Persie npr ima 89 suteva i 19 golova... Poenta jeste da je on najbolje resenje i bas onakav napadac kakav treba AVB-u, jer on voli pokretljive napadace koji cesce ucestvuju u igri, doduse bio je to Adebayor, nekada, sada je bas trom... Svakako da im treba konkretan nabijac, Burak bi bio ludilo, ali ko zna kolika je njegova cena, i da li Galata zeli da ga proda. Leva bi im bio ok pojacanje, ok jer bi kostao 20m, za manje bi bio sjajno, ovako msm da ne vredi te pare Poljak. Spomenuli ste Bonija, e to je igrac za Spurse, a ide na leto garant i to za ne tako veliki novac.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • A Dzekson Martinez za Sparse? Samo mislim da bi ih Porto odvalio za cenu.
          sigpic

          Comment


          • Ma sve zavisi realno da li ce Boas naredne sezone igrati 4-2-3-1 ili 4-4-2 sto je bio najvise slucaj ove sezone,a mozda opet pobudali pa se vrati omiljenoj 4-3-3
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              A Dzekson Martinez za Sparse? Samo mislim da bi ih Porto odvalio za cenu.
              Poznavajuci Porto, to bi bilo 30, pa mozda i 40 miliona za Jackson-a.

              AVB uzme Van Wolfswinkel-a za smesne pare, a i dobar napadac je u pitanju..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Poznavajuci Porto, to bi bilo 30, pa mozda i 40 miliona za Jackson-a.

                AVB uzme Van Wolfswinkel-a za smesne pare, a i dobar napadac je u pitanju..
                Plus mlad... Mada dosta zavisi od ostanka Bejla.

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  AVB uzme Van Wolfswinkel-a za smesne pare, a i dobar napadac je u pitanju..
                  Riki mi je vrlo dobar napadac ali mi se cini da je tanak za startera u timu koji ima pretenzije da bude konstantno u top4 i da igra LS.

                  Boni ili Levandovski. Mada sam ja i dalje skepitacan za te masine iz holandske lige. Mislim da su Rud i Suarez izasli odatle i postali ozbiljni napadaci. Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Riki mi je vrlo dobar napadac ali mi se cini da je tanak za startera u timu koji ima pretenzije da bude konstantno u top4 i da igra LS.

                    Boni ili Levandovski. Mada sam ja i dalje skepitacan za te masine iz holandske lige. Mislim da su Rud i Suarez izasli odatle i postali ozbiljni napadaci. Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio.
                    Boni je jak kao bizon, ubio se za PL.
                    sigpic

                    Comment


                    • Precenjujete mogucnosti Lewandowskog, nije on toliko dobar koliko ga ovde svi hvale. Uzmimo primer da je Dzeko u Dortmund-u, kao prvo, do sada bi imao oko 30 golova, kao drugo, Lewandowski ne moze da igra u velikom klubu. Da Barrios nije imao problema sa povredama, Poljak bi mu jos uvek bio zamena.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Precenjujete mogucnosti Lewandowskog, nije on toliko dobar koliko ga ovde svi hvale. Uzmimo primer da je Dzeko u Dortmund-u, kao prvo, do sada bi imao oko 30 golova, kao drugo, Lewandowski ne moze da igra u velikom klubu. Da Barrios nije imao problema sa povredama, Poljak bi mu jos uvek bio zamena.
                        Svake sezone kazu kako nece odgovoriti izazovu i covek sve redom demantuje. Najpre je bilo kako ne moze da zameni Bariosa(doduse i ja sam tad mislio isto ali je mnogo napredovao), dao je vise golova prosle sezone nego ovaj pretprosle. Pa je bilo posle kako daje golove samo malim ekipama, covek zatim resio derbi sa Bajernom i kasnije ih ruzno posprdao u kupu. Onda su ga prozivali za LS, sad je medju boljim strelcima iste. Sad ide prica kako je Dortmund njegov limit, verujem da ce brat opet sve demantovati. Nenormalan radnik i sve bolji i bolji iz sezone u sezonu. Onaj tip napadaca sto najbolje godine odigra od 26-31, to je neko moje misljenje. Osecaj za igru je za 10 a ako pricamo konkretno o Totenhemu, covek je za Defoa i ovakvog Adebajora Zlatan Ibrahimovic licno. Mnogo bi im doneo u igri, Arsenalu i Celsiju takodje.
                        sigpic

                        Comment


                        • A sta kazete na onu životinju iz Anžija, bese Lasina Traore?
                          Znam da u Fifi postaje zverina posle 2-3 sezone...

                          Comment


                          • Lacina visok oko 205 . trci ko da je 180 , a u skoku je najjaci , strasan igrac , zvijer !
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Svake sezone kazu kako nece odgovoriti izazovu i covek sve redom demantuje. Najpre je bilo kako ne moze da zameni Bariosa(doduse i ja sam tad mislio isto ali je mnogo napredovao), dao je vise golova prosle sezone nego ovaj pretprosle. Pa je bilo posle kako daje golove samo malim ekipama, covek zatim resio derbi sa Bajernom i kasnije ih ruzno posprdao u kupu. Onda su ga prozivali za LS, sad je medju boljim strelcima iste. Sad ide prica kako je Dortmund njegov limit, verujem da ce brat opet sve demantovati. Nenormalan radnik i sve bolji i bolji iz sezone u sezonu. Onaj tip napadaca sto najbolje godine odigra od 26-31, to je neko moje misljenje. Osecaj za igru je za 10 a ako pricamo konkretno o Totenhemu, covek je za Defoa i ovakvog Adebajora Zlatan Ibrahimovic licno. Mnogo bi im doneo u igri, Arsenalu i Celsiju takodje.
                              Igra sa Gotzinhom i Reus-om i Dortmund stvara ubedljivo najvise sansi, a opet im nedostaje golova. Covek je mutav u nekim situacijama. Ima i Giroud osecaj za 10, pa opet ne menja na cinjenici da je tele najobicnije.

                              Nije on los napadac, ali daleko od igraca na kojega se moze osloniti tim koji juri titulu ili visok plasman. Daleko boljih igraca ima od njega, a da se mogu dovesti u Tottenham.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Skup je on mnogo za njih,njega ga i Anzhi platio oko 20 miliona ja mislim,ali ima potencijala momak nema sta...

                                Gluho i daleko bilo da Lewandowski dodje u Chelsea,pomjeri se s mjesta
                                Last edited by AK47; 26-02-13, 17:33.
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X