Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma najveci problem je da nas Dembele fizicki ne izdominira, sto ce se nazalost desiti. Ali ajde videcemo.

    Sad razmisljam moguce i da je 4-5-1 sa Velbekom i Kagavom da pomazu bekovima oko Bejla i Lenona. Velbek je protiv Liverpula ionako imao ulogu samo da vrsi bolestan presing, iskoristio ga je kao trkaca. A izgleda da Fergi od Kagave pravi novog Parka . Nikad kod njega nece igrati neki carobnjak sa loptom, samo bolesno fizicki spremni igraci.
    sigpic

    Comment


    • Vreme je da Bale izdominira
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Kad si vec kod Parka, smatram da nije trebao da ga prodaje, najjaci rotacioni igrac ikad koji pritom itekako zna fudbala.

        A Sindjiju ce propasti karijera ako uskoro ne ode, on u Junajtedu nikad nece postati to sto moze.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kad si vec kod Parka, smatram da nije trebao da ga prodaje, najjaci rotacioni igrac ikad koji pritom itekako zna fudbala.

          A Sindjiju ce propasti karijera ako uskoro ne ode, on u Junajtedu nikad nece postati to sto moze.
          Park se raspao fudbalski potpuno. Prosle sezone je bio najgori a i ove u QPR-u vidim nije nista bolji. Ostalo mu je trcanje i kondicija ostalo je sve izgubio.

          A za Kagavu... pa ako se ne promeni sistem, slazem se. Ostace squad player koji ce igrati krilo, nekad iza napadaca kada su ostali povredjeni i to je to.
          sigpic

          Comment


          • Dzouns kao zadnji vezni a ne Vejn Runi


            Visko baci se sa zgrade molim te.
            sigpic

            Comment


            • Jaca je sredina od Totenhema, nemamo pravi krila, ni sam ne znam sta Fergi smjera, samo znam da Silovatelj moze da nas spasi svojom bravurom
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Za sada solidna igra , mnogo losi uslovi za igru , veje sneg

                Comment


                • Originally posted by KingEric7 View Post


                  Visko baci se sa zgrade molim te.
                  Koliko je dobar za tenis, toliko je los za fudbal.

                  Ocekivano tvrdo s obzirom na sastave i teske uslove. Uvek Junajted igra tvrde utakmice kad izadju u ovoj formaciji. Totenhem standardno nesto sporiji u prvih pola sata.
                  sigpic

                  Comment


                  • RVP

                    Comment


                    • Jebeni Silovatelj ponovo, nezasita budala!!!
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Robin Van Persiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii
                        Silovatelj odmah poceo da trese , ne smeta mu cak ni sneg
                        bravo moci , idemo dalje

                        Comment


                        • Jos jedan gol na dusu Walkera, kako je samo katastrofalan ove sezone, ni sjenka onog igraca od prosle godine.
                          When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                          Comment


                          • Samo nek mu je Vertongen na klupi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Nije to niko kriv za taj gol sem Silovatelja, budite sigurni
                              Da privedu ovo kraju i onda u drugom poluvremenu Runija uvesi i iz kontrice rjesiti pitanje pobjednika i vazni bodovi sa gosotovanja.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Odlicno poluvreme, Silovatelj rutinski zabi glavom i minimalna prednost od 1 - 0
                                i kao sto kaze Manda niko nije kriv za ovaj gol osim samog Silovatelja

                                Comment

                                Working...
                                X