Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se sprda lik... Hvala Wengeru sto nam ga je prodao za male pare....
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Kerik,Evra i Rafael zaista rizikuju za sad...strah me da ce neko popiti crveni u drugom,Bas teska utakmica...Ali RVP ne mari za vremenske uslove

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Ma kakvi vremenski uslovi , za njega ne postoji prepreka
          i ja da se zahvalim Arsenu Vengeru sto nam ga je prodao

          Comment


          • De Gea objasnjava, mora se ovo presjeci jednim golom, dizu se ovi iz Totenhema.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • E ne vjerujem , sta odbrani covjek , svaka mu cast.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Kako osete dodir odmah padaju ovi pevci, smejurija.

                Comment


                • Originally posted by Cylokin View Post
                  Kako osete dodir odmah padaju ovi pevci, smejurija.
                  I ja to bas primjeti, i u prvom i u drugom poluvremena, tome ih uci trener, smjesno.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Ajmo momci jos jedan da se ovo zavrsi , uso je majstor Runi a i brzi Valensija
                    trebalo bi da imam oprodornost po bokovima

                    Comment


                    • Робин Ван Перси најбољи нападач света тренутно, само ћу то рећи !
                      Сваки пут кад да гол, а даје их сваки меч, кажем једно себи "Е да је среће било да је дошао у Јуве, поспрдали би се са целим светом"

                      Comment


                      • MA IDEMO !!

                        Vise nego zasluzeno , fantasticni Amerikanac !!
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • оп гле ово сад

                          Comment


                          • Zasluzeno, ko nas jebe kad smo kreteni. Idemo dalje. Jos 15 kola.
                            sigpic

                            Comment


                            • u jbm ti , pa kako u zadnjem minutu da primim ogol
                              pa de gledate majku mu , imali smo 3 boda u dzepu ;)

                              Comment


                              • Hvala De Hei za sve odbrane danas,ali ne boksuje se onako lopta crni kukavce..
                                Zabise nam u nasem stilu No,ja sam rekao da bi bio zadovoljan remijem,bez povreda

                                U neku ruku mi je i milo sto se ovo desilo.Neka se malo raduju i ostali na ovom pdf-u

                                Comment

                                Working...
                                X