Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scesni standardno a Ba se obrukao
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Arshavin

      Comment


      • Giroud je teska rupetina
        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

        Comment


        • Kakav je Benitez tupan,lagano vode 2-0 i on se povuce i sad 2-1 i ja moram da strepim sto sam igrao keca na kladionici...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Spurs: Lloris; Walker, Dawson, Caulker, Naughton; Lennon, Parker, Dembele, Bale; Dempsey, Defoe.

            Subs: Friedel, Vertonghen, Assou-Ekotto, Huddlestone, Sigurdsson, Livermore, Townsend.

            United: De Gea; Rafael, Ferdinand, Vidic, Evra; Jones, Carrick, Cleverley; Welbeck, van Persie, Kagawa.

            Subs: Lindegaard, Smalling, Valencia, Anderson, Giggs, Rooney, Hernandez.
            sigpic

            Comment


            • Čestitke Plavcima na pobedi.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Hvala

                Comment


                • Hvala. Dobra utakmica danas
                  It's blue, what else matters?

                  Comment


                  • Nevjerovatno kako nekim timovima treba sudija da pobijede arsenal
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sto je Vertongen na klupi? Povreda?

                      Interesantan sastav Junajteda, ubedjen sam da su Spursi ocekivali 4-4-2 i da su se na taj nacin spremali za utakmicu. Mislim da ce biti interesantnije od londonskog derbija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Bekovi su danas na najvecem ispitu, ako pariraju Lenonu i Bejlu (pogotovo njemu) imamo sanse.
                        sigpic

                        Comment


                        • Moguce je i da ce Fergi u toku meca da promeni na 4-4-2 tako sto bi Dzouns isao na beka, Rafael na krilo a Kagava levo. Mada je za promenu bolja varijanta 4-2-3-1 gde bi Velbek isao levo kao inside forward a Kagava 10-ka.

                          Dempsi ce imati vrlo bitnu rolu danas, kao i na OT.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nije Rafael za krilo, pokazao je to protiv WH u FA kupu. Pogotovo nikako tako radikalno eksperimentisanje u ovako vaznoj utakmici. Dzouns ce ostati iza Kerika i Kleverlija i pokusati da se tuce sa Dembeleom.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne svidja mi se sto je AVB ostavio Vertonghena na klupi ..

                              Ok da ga odmori ponekad , ali prije par kola nije igrao , tako da mu ovo nije trebalo ..

                              Hajmo Tottenham , uzmite bar bod , po mogucnosti i sva 3
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Nije Rafael za krilo, pokazao je to protiv WH u FA kupu. Pogotovo nikako tako radikalno eksperimentisanje u ovako vaznoj utakmici. Dzouns ce ostati iza Kerika i Kleverlija i pokusati da se tuce sa Dembeleom.
                                Smatram i ja da nije ali to je moguca varijanta da se iznenadi Totenhem.

                                Moguca je ta promena formacije ulaskom Valensije u 2. poluvremenu umesto Dzounsa ili Rafaela.

                                Morace da se tuku i sa Dempsijem, on ima kod AVB-a ulogu koju Runi ima u Junajtedu i odradjuje dosta prljavog posla. Ima ga svuda. Naravno, ni blizu ta klasa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X