Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Decko je uspjeo u zivotu, ovo je njegov licni uspjeh, ne treba ovo mjesati sa ostalim navijacima, svaka mu cast.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Originally posted by manda View Post
      Decko je uspjeo u zivotu, ovo je njegov licni uspjeh, ne treba ovo mjesati sa ostalim navijacima, svaka mu cast.
      Pa ne mesam, zato sam stavio u temi za PL. Svaki klub ima ovakve debile. Od pevanja Minhena, pevanja protiv Hilsboroa cak sam par puta naleteo da je neko pevao Petrovu iz Vile kad su mu otkrili leukemiju neke pogrdne pesme...

      Toliko maloumnih indijanaca u toj Engleskoj.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Navijaci United-a svaku utakmicu kao sto su i proslu pjevaju Always the victims it's never your fault i pjesme o Hillsborough-u,a nije niko od nas pisao o tome poslije utakmice.

        Majmuna ima i na jednoj i na drugoj strani i nema potrebe o tome pisati jer to se desava svake godine i nije nista novo i svaki put kad ti nadjes nesto odvratno sto su uradili odredjeni navijaci Liverpool-a ja isto mogu naci i za navijace United-a.
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
          Navijaci United-a svaku utakmicu kao sto su i proslu pjevaju Always the victims it's never your fault i pjesme o Hillsborough-u,a nije niko od nas pisao o tome poslije utakmice.

          Majmuna ima i na jednoj i na drugoj strani i nema potrebe o tome pisati jer to se desava svake godine i nije nista novo i svaki put kad ti nadjes nesto odvratno sto su uradili odredjeni navijaci Liverpool-a ja isto mogu naci i za navijace United-a.
          Ja sam lepo odvojio ovakve "navijace" od normalnih. Ne znam sta si se nasao uvredjen, pa nisam ja ovim postom napao celu zajednicu Liverpulovih navijaca vec pojedince. Isto mislim i za "nase" degenerike.
          sigpic

          Comment


          • Uvek ce biti ovakvih imbecila navijaca u fudbalu, to je neizbezno...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Englezi su poznati po takvim provokacijama,mislim da su Milwallovi navijaci nakon sto su Leedsovi navijaci ubijeni u Turskoj nosili Tursku zastavu na utakmici kao provokaciju.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Ja sam lepo odvojio ovakve "navijace" od normalnih. Ne znam sta si se nasao uvredjen, pa nisam ja ovim postom napao celu zajednicu Liverpulovih navijaca vec pojedince. Isto mislim i za "nase" degenerike.
                Nakon sto se desio teroristicki napad na reprezentaciju Togoa pred AKN, maloumnici koji se nazivaju navijacima Arsenala su pevali Adebayoru da je on trebalo da pogine...
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Navijaci United-a svaku utakmicu kao sto su i proslu pjevaju Always the victims it's never your fault i pjesme o Hillsborough-u,a nije niko od nas pisao o tome poslije utakmice.

                  Majmuna ima i na jednoj i na drugoj strani i nema potrebe o tome pisati jer to se desava svake godine i nije nista novo i svaki put kad ti nadjes nesto odvratno sto su uradili odredjeni navijaci Liverpool-a ja isto mogu naci i za navijace United-a.
                  A ti se bas uvek nadjes prozvanim?

                  Comment


                  • Nadjem,neki problem

                    Kakve veze ima post sa temom,a utakmica se davno zavrsila?

                    Hinjski postavi onakav post i onda kao u iducem postu on ne misli da su svi navijaci Liverpool-a takvi.Jel iko od nas postavljao kako su navijaci United-a na zadnjoj utakmici vrijedjali zrtve Hillsborough-a?
                    Last edited by Joe Cole 10; 16-01-13, 14:04.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Nadjem,neki problem

                      Kakve veze ima post sa temom,a utakmica se davno zavrsila?

                      Hinjski postavi onakav post i onda kao u iducem postu on ne misli da su svi navijaci Liverpool-a takvi.Jel iko od nas postavljao kako su navijaci United-a na zadnjoj utakmici vrijedjali zrtve Hillsborough-a?
                      Postavio je kao zanimljivost kakvih sve budala ima... Kao sto je neko postavio kako Ridzvel brise dupe za novcanicama!

                      A ti odmah kreces, a sto ne bih ja postavio itd. Pa postavi ko ti brani!
                      Vredjanja je uvek bilo i bice, pogotovo sto se navijackog pevanja tice... to svi znamo. Ali ovo je ipak nesto novo, tako da je i "zanimljivo".

                      Comment


                      • Ne pada mi na pamet da se pravdam ali ne znam gde si ti izvukao da sam generalizovao.

                        Moj post je bio no comment na odjedjenog lika. A ti misli sta oces, besmisleno mi je da nastavljam ovu pricu vise.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by KingEric7 View Post
                          Ne pada mi na pamet da se pravdam ali ne znam gde si ti izvukao da sam generalizovao.

                          Moj post je bio no comment na odjedjenog lika. A ti misli sta oces, besmisleno mi je da nastavljam ovu pricu vise.
                          Ma vazno je da se javio za taj post, a kada sam ja postavio ovo dole onda mu izgleda nije bilo shodno da komentarise! A znamo da imaju obicaj da ovde pohvale akcije i postupke drugih klubova koji su na neki nacin odali pocast zrtvama!

                          Ali kada se radi o Junajtedu sve najgore!

                          Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Families of the Hillsborough victims watched Manchester United’s victory over Liverpool from the Old Trafford directors’ box following a personal invitation from Sir Bobby Charlton.

                          Comment


                          • Loic Remy: "I signd for QPR not for the money, but to win the Premier League with them."

                            Loic remy : Hope we can stay up and next season we can play in the champions league.


                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ne zna jadan ni gde je dosao.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Kakav as...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X