Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Posle ove utakmice Volkot ima da trazi platu od 120k!

    Gde li ce otici na kraju, hoce li ostati?!
    Desice se razmena Volkot-Nani.

    Zbog obaveza nisam mogao da pogledam celu utakmicu, ali taman sam se ukljucio da vidim preostalih 5 golova.

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Desice se razmena Volkot-Nani.
      Првих пет секунди су битне

      Spoiler

      Comment


      • Pu, gde bas da propustim ovu goleadu...

        Volkot bas krenuo da reseta, ajmo momak u LFC...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Kako mi je smesno da cujem ovako nesto... ajde da je neki igrac iz Venecuele, a ne iz Francuske!
          Gervinho npr ne govori Engleski jezik uopste, stoga nije glupo reci da neko brzo uci jezik!

          Druga stvar, na pocetku sezone svi govore kako je Walcott smece od igraca, jednodimenzionalan igrac bez fudbalskog mozga, samo ja govorim bit ce on dobar i dat ce 20+ golova ove sezone, ali ne on je jednodimenzionalan..

          Navijaci Liverpoola ljetos su govorili da bi to bila preglupa kupovina jer bi samo uzeo pare i nista ne doprinjeo, odnosno poredjen je kao "unaprijedjeni Downing" (Downing ne smije u istu recenicu sa Walcottom)!

          Ja se nadam da ce potpise ugovor sa Arsenalom na 5 godina i da ce ta saga da se rijesi pa da vi nastavite pljuvati po njemu kao smetlju od fudbalera.

          PS. Razmjena Walcott-Nani bi stvorila sljedeci scenario: Navijaci Arsenala bi spalili na lomaci Wengera, upravu i backroom staff.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post

            Druga stvar, na pocetku sezone svi govore kako je Walcott smece od igraca, jednodimenzionalan igrac bez fudbalskog mozga, samo ja govorim bit ce on dobar i dat ce 20+ golova ove sezone, ali ne on je jednodimenzionalan..


            Ja se nadam da ce potpise ugovor sa Arsenalom na 5 godina i da ce ta saga da se rijesi pa da vi nastavite pljuvati po njemu kao smetlju od fudbalera.
            Wada i ja smo se postideli.
            Realno, covek je napredovao, i to dosta, Henry je definitivno umesao prste, prvi i treci gol su bili u Titijevom stilu, posebno prvi. Zavrsnica mu je odlicna, vrlo inteligentna, sutira visoko, ne kao Defoe danas, a treci gol je cista inteligencija. Dobar je, treba da ostane, ogresio sam se o njega debelo.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Druga stvar, na pocetku sezone svi govore kako je Walcott smece od igraca, jednodimenzionalan igrac bez fudbalskog mozga, samo ja govorim bit ce on dobar i dat ce 20+ golova ove sezone, ali ne on je jednodimenzionalan..

              Navijaci Liverpoola ljetos su govorili da bi to bila preglupa kupovina jer bi samo uzeo pare i nista ne doprinjeo, odnosno poredjen je kao "unaprijedjeni Downing" (Downing ne smije u istu recenicu sa Walcottom)!
              Da se razumemo, ovo ne menja moje misljenje o njemu kao jednodimenzionalnom igracu, on je dobar igrac, samo malo limitiran, stagnirao malo u razvoju, a za to je Wenger kriv. Ne sme da se dize buka oko ovoga i da se sada dize u nebesa momak. Fenomenalna partija, to priznanje mu treba odati, mada je ocigledno ceo tim bio bas nalozen kada ste uterali 7 komada. Mada napredak je evidentan u odnosu na proslu sezonu i neke utakmice na pocetku sezone.

              A i ti si jedva cekao na ovakvu utakmicu Volkota...
              Last edited by Freshman; 30-12-12, 00:13.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Evo da ti se i ja izvinem Ajnstajne, igra Theo dobro ove sezone.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Naravno da jesam jedva cekao walcotta da proradi cekam vec dosta dugo da pocne da lici bar malo da henrya i danas je licio na njega bar malo. Ako potpise ugovor, on ima 23 godine sigurno ce nastaviti napredak. Vidjeli smo danas. Ja bih pokazao prstom na dvije situacije danas. Prava je go za vodstvo strasan curling unutrasnjim je dao u stilu henrya i druga je prvi go girouda. Lopta koju je dobio je magicna bila. Walcott ne samo da je unaprijedio svoju vjestinu zavrsavanja akcija vec je unaprijedio ono zbog cega ga stalno prozivaju a to je crossing. Strasnu partiju je odigrao, izmedju oatalog donio mi je satisfakciju malo da likujem i nekih 50 bodova na fantasyu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • I to si u pravu, mada nije to sad neki zapanjujuc napredak, kao sto je meni zavrsnica. Imao je sjajan centarsut za Girouda i u Capital One kupu, protiv Readinga iz kornera, ali i dalje sam siguran da ne treba da izvodi prekide, kao sto nije danas. Ipak imamo Santija, Artetu i Jacka za to.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Ovo vidjelo simulacije nije

                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.sportklub.info/dva-zuta-ali-ne-i-crveni

                        Kakva lukavost Elana.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Kakav start...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Kakav pocetak za Everton..

                            Comment


                            • Nastavak goleade iz ovog kola u najavi .
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Sta Cech odbrani..

                                Odlican Everton, Chelsea pogubljeno deluje, a Torres samo jednom pipnuo loptu..

                                Dok ja ovo pisem, Mata fula zicer.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X