Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je Sagna los,sta je ovo.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Вилшерице, добар си дечко, греота да се злопатиш са овим инвалидима, пређи ти лепо да навијаш за Јуве, доминација нам не гине у Италији у наредних 5 година

      ЕДИТ: А тек који су несрећници ови из Саутемптона, гле овај аутогол
      Last edited by Brajkula; 01-01-13, 18:11.

      Comment


      • Dobro sad , nemojte da ih otpisujete , evo dadose go lza izjednacenje ,
        doduse autogol

        Comment


        • Utakmica u duhu mamurluka...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Nemam snage ni da ih psujem, a trebalo bi.

            Ma kakva kafa Nemoj samo da dignes ruku na sebe
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Walcotte potpisi ugovor!
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ја сам увек подржавао ону "клин се клином избија" једна брза ракија на екс лечи сав мамурлук
                Утакмица благи ужас, ни једни ни други ништа, а само кад се сетим колико ми је некада овај Арсенал био занимљив за гледање, данас је то далеко од тога.

                Comment


                • Prekinite utakmicu, uspavace se narod.
                  Sagna pijan od oktobra, njemu lepo...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Ленон је муња и за разлику од Волкота, Валенсије и осталих играча тог типа, није ограничен као они...Хазард је другачији тип играча мени нпр.
                    Lenon je munja a Valensija drzi rekord za najbrzeg igraca u PLu tj najbrzi sa loptom... Jeste Lenon dobar ali nije bolji od Valensije!

                    EDIT: I za navijace Arsenala, jedna vest koja bi mogla da ih obraduje.

                    Manchester City striker Aguero major doubt for Watford & Arsenal clashes with hamstring injury
                    Mada iskreno i mene raduje, bolje da Arsenal izvuce dobar rezultat!
                    Last edited by Sir Giggsy; 01-01-13, 18:37.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Захвалан је и Волкот нпр. нема то баш везе једно са другим.
                      Ma daj Volkot zabije u jednoj tri gola i onda sve njegove mane da nestaju, covjek igrao krilo, a centarsut nema, samo zna trcati kao muva bez glave, Valensija je potkovan sa svih strana i ofanzivno i defanzivno, zato ga Fergi obozava, malo je takvih.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Lenon je munja a Valensija drzi rekord za najbrzeg igraca u PLu tj najbrzi sa loptom... Jeste Lenon dobar ali nije bolji od Valensije!
                        Твоје мишљење, поштујем. Немој да се љутиш али мени је Валенсија ограничен као коњ, само право види

                        Comment


                        • Originally posted by manda View Post
                          Ma daj Volkot zabije u jednoj tri gola i onda sve njegove mane da nestaju, covjek igrao krilo, a centarsut nema, samo zna trcati kao muva bez glave, Valensija je potkovan sa svih strana i ofanzivno i defanzivno, zato ga Fergi obozava, malo je takvih.
                          Мандо, ниси сме разумео бреате пријатељу, Волкота сам узео као пример само да може да буде користан. Ако ме већ питаш бољи ми је Валенсија од Волкота, али од Ленона никако ;)

                          Comment


                          • E Brajkulice ne znam koliko si imao priliku ranijih sezona da gledas Lennona.Ja sam jedno vrijeme prije par sezona bio impresioniran njegovim potencijalom,ali sam se kasnije nagledao masu utakmica gdje samo trckara kao muha bez glave,brate znao je da nista ne ponudi,katastrofa,ali i ja ga nesto gotivim.Ove sezone je moram da kazem druga prica s njim i daleko je bolji,ali isto tako svi su meni nekako bolji u Tottenhamu pod AVB-om nego kod Harrya.Valencia nije u nekoj narocitoj formi ali meni je on najbolji od tih krila koje spominjete(ne pricam o Mati,Hazardu,Cazorli to mi je drugi tip igraca skroz),on jeste malo ogranicen kada je ta lijeva noga u pitanju,ali je isto tako i Lennon,a kada su obojica u formi tu su negdje,mada je meni Valencia najbolji od njih,Younga isto ne smatram nekim igracim,nista posebno

                            Evo da damo malo Walcottu vremena da vidimo sta ce napraviti kao spic,posebno me zanima kako ce igrati u jacim utakmicama.Ono sto sam od njega vidio za sve ove godine je da je covjek ogranicen na vise nacina
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Valensija ove sezone: 5 asistencija, bez postignutog gola na 15 utakmica (1211 minuta)
                              Lenon ove seonze: 5 asistencija, 3 gola na 20 utakmica ( 1734 minuta)

                              Valensija 2011/12: 14 asistencija, 4 gola
                              Lenon 2011/12: 8 asistencija, 3 gola

                              Dakle ove sezone, Lenon bolji za tri pogotka ali proveo je i 500 minuta vise na terenu.

                              Comment


                              • Kako se sprda sa igracima Arsenala Ramirez,Arteti lagano pjesnicki kroz noge

                                Pogubljen mi je Arsenal,Wengeru dovedi pravog napadaca poslusaj mene smrtnika
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X