Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Joj Ramsija sta je ovo,definitivno najgori igrac na svijetu.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • Remziju na poluvremenu uručiti ispisnicu.

      Comment


      • Lukaku ga zabio protiv Swansea. Daj da ga vratimo u Januaru a da im damo Toresa do kraja sezone
        It's blue, what else matters?

        Comment


        • Stvarno vise ne mogu da gledam Liverpool... Pa hajde i nisam ocekivao toliko, realno jaci je Tottenham ali da ovako igraju pa stvarno ne znam.. Ne mogu oni 5 pasova da povezu u napadu...Ovaj jadni Suarez skapava covek a ostale bole kita,pa igrate za Liverpool eeej Liverpool morate da ginete malo... Kad se sjetim ekipe 2005.godine i kako su momci ginuli za tim i stigli 3:0 protiv Milana...Ove zabole kita, pola sastava bi ja otjerao pocevsi od Reine,Dauninga, pa i Allena bi nogom nabio ako ne pocne da isplacuje tolike pare.. Stoko jedna bre ajde konsolidujte se malo pokazite malo volje i juriiš
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 28-11-12, 20:39.

          Comment


          • Ramsey i Sagna najgori u Arsenalu za sada.

            @Wilshere, dajem Ramseyu jos ovo drugo poluvreme i ako se ne popravi vise ga necu braniti od vas !
            Last edited by Tobdzija; 28-11-12, 20:40.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Wenger sa forsiranjem Ramsija pljuje direktno u facu svojim navijacima.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Stvarno vise ne mogu da gledam Liverpool... Pa hajde i nisam ocekivao toliko, realno jaci je Tottenham ali da ovako igraju pa stvarno ne znam.. Ne mogu oni 5 pasova da povezu u napadu...Ovaj jadni Suarez skapava covek a ostale bole kita,pa igrate za Liverpool eeej Liverpool morate da ginete malo... Kad se sjetim ekipe 2005.godine i kako su momci ginuli za tim i stigli 3:0 protiv Milana...Ove zabole kita, pola sastava bi ja otjerao pocevsi od Reine,Dauninga, pa i Allena bi nogom nabio ako ne pocne da isplacuje tolike pare.. Stoko jedna bre ajde konsolidujte se malo pokazite malo volje i juriiš
                Не гледам текму, игра Звезда баскет, али брате ја не знам клуб који је горе утрошио онолике силне паре од Ливерпула - Керол, Даунинг, Хендерсон, па и сада Ален од кога се доста више очекивало.
                Па, чак и Интер 90-их није бацао овако паре.

                Comment


                • Prijetimo jedino preko Suareza koji nešto pokušava i imao je 1-2 prilike. Pored toga imali smo onu priliku preko Hendersona nakon čijeg smo promašaja primili gol. Ubiše nas po krilima, što se i očekivalo jer su tu Lennon & Bale, dobro @Bosh reče kako bi nas tek ubili da igra Wisdom.

                  @Brajkula

                  Svi dovedeni na ljeto Sahin, Allen, Borini, također do sada nisu mnogo pokazali. Assaidia ne bih tu svrstavao jer nije dobio pravu priliku još uvijek - iako je po svemu sudeći trebao ispred Downinga.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Не гледам текму, игра Звезда баскет, али брате ја не знам клуб који је горе утрошио онолике силне паре од Ливерпула - Керол, Даунинг, Хендерсон, па и сада Ален од кога се доста више очекивало.
                    Па, чак и Интер 90-их није бацао овако паре.
                    a sta da ti kazem, znas i sam kakva je politika kluba. A ja kao bas "vatren" navijac od malih nogu se zivciram mnogo kad gube Citav dan me boli glava sad dodjem tu da gledam ovu bruku pa odma mi skocio pritisak na 200

                    nego, newcastle vodi, nekako sam imao osecaj da ce da pobede, ali vidjet cemo odgovor stokea..a zasto svi kritikujete remziku, nisam gledao utakmicu ?

                    Comment


                    • Opasna utakmica, moram reci i Spursi i Liverpool igraju odlicno, sjajna tekma, samo razlika je u tome sto su ovi iskoristii svoje sanse, iako je Liverpool imao bolje prilike za gol. Ona akcija za Stivija, sjajna lopta Suareza, medjutim Dzerard kao drvo prima loptu ona mu bezi, i onda Suarez sutira nekako i sa gol linije spasava Walker... A onaj nesrecni slobodni ne bi komentarisao, lopta okrzne Henda ili ne znam koga u zidu, strasno. Cak se usudjujem da kazem da igramo bolje, ali SPursi i ne moraju da se forsiraju u napadu, mi smo ti koji jurimo rezultat.
                      Kontrola u veznom redu nikakava, Dembele nas gazi kao teretnjak i u napadu i u odbrani, neverovatno kakav igrac.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Treba Ox da udje da razmrda ove letargicne i nesposobne "igrace".
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Totenham drzao loptu jedno 3 minuta bez prekida
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Arteta uzasan, penal nije dosudjen Evertonu.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Sterling nista danas, nula... A i ne ocekujem previse od njega da u kontinuitetu igra dobro...

                              Evo ga...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • zasluzili smo... ooo sreco qrvo stara pogledaj i nas jednom

                                Comment

                                Working...
                                X