Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DeMoN17 View Post
    Ako si gledao utakmicu ne bi trebalo da pitas. Jeste.
    Ja ga nisam vidio da je pipnuo, mozda zato sto radim 2 posla od jednom i gledam tekmu
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Ja ga nisam vidio da je pipnuo, mozda zato sto radim 2 posla od jednom i gledam tekmu
      Tvoj problem ako nisi vidio.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Rafa jebe kevu sa izmenama, izvodi igraca koji nesto moze da promeni na terenu i Lampsa, a Ramires majstor ostaje u igri. Genijalno...
        + sto Ramires ima zuti i imao je par startova gde je mogao da popije i drugi. Mancini je odmah izbacio Rodvela a ovaj sto mrzi Fergija Ramiersa ostavio u nadi da ce popiti crveni.

        Originally posted by Vladan View Post
        Yup, covjek organski ne podnosi Junajted, toliko neobjektivnosti se ni od Andrijasevica i Novakovica ne vidja, najvecih navijaca Junajteda
        Vlada Novakovic koliki god hardcore navijac Junajteda bio je kranje objektivan lik. Posto retko kad prenosi, mozes videti u studiju kako lepo svaku ekipu analizira. Jasno istakne i prednosti i mane. Takodje nije slepo zaslepljen u Junajted pa da njih samo velica.

        Plavsicu po hejtu moze samo da parira onaj celavi kreten Zivkovic. Ostali i koji mrze Junajted na SK makar to lepo skrivaju tokom prenosa, dok ovoj dvojici ne pada na pamet.

        Originally posted by Freshman91 View Post
        Ide Sitiju laksi raspored, i mogu se nadati tituli ako Utd ispusti neki bod...
        , jedino ako u tvom recniku "neki" znaci "12 ili vise".
        Last edited by ExEric; 24-02-13, 15:38.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by DeMoN17 View Post
          Tvoj problem ako nisi vidio.

          Sto si drzak , nije ti on kriv sto je Chelsea izgubio , covjek je fino pitao ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            Sto si drzak , nije ti on kriv sto je Chelsea izgubio , covjek je fino pitao ..
            A iznervirao se! razumimo ga... samo lagano.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by KingEric7 View Post
              , jedino ako u tvom recniku "neki" znaci "12 ili vise".
              Pa necete sve pobediti do kraja hebem mu lebac... Ili mozda hocete ??? Uostalom, ta recenica je imala malo ironije u sebi...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Sprda se Freško, a nije da ne bi voleo.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Pa necete sve pobediti do kraja hebem mu lebac... Ili mozda hocete ??? Uostalom, ta recenica je imala malo ironije u sebi...
                  Pa brate za 27 kola smo izgubili "samo" 14 bodova, ocekujes li da u ostalih 11 izgubimo 12 ... Gubice i Siti bodove. Mogli su i danas da Benitez nije dosao sa namerom da izgubi.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ja sam vama uracunao vec titulu, ali uvek postoji sansa za kiksanje, i prosle sezone ste imali nekih 8-9 bodova, pa je City uzeo titulu... Ali cini se da Fergie ove sezone nije budala kao sto je to bio prosle sezone...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • A i Siti gostuje, Svonsiju, Evertonu, Vili, Unitedu, Totenhemu, i Ridingu, mora da kiksne pa da jebe rak raka!
                      Spoiler
                      Micu i Bale zavrsavu posao gube po 3 boda, od nas gube isto 3, Felaini uzima bod isto kao i Bendteker i to je to
                      Last edited by l1m4r; 24-02-13, 15:56.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by DeMoN17 View Post
                        Tvoj problem ako nisi vidio.
                        Izvini brate, znam kako je kad ti tim izgubi, ali sam pitao jer nisam vidio, a interesovalo me je da li sam ja lud ili fakat lopte nije dotakao.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ma ja sam vama uracunao vec titulu, ali uvek postoji sansa za kiksanje, i prosle sezone ste imali nekih 8-9 bodova, pa je City uzeo titulu... Ali cini se da Fergie ove sezone nije budala kao sto je to bio prosle sezone...
                          Ma ako je sada izgubimo onda stvarno treba da prestanemo da postojimo kao klub. Prosle sezone je bilo +8 6 kola do kraja.

                          Msm jasno da je sve moguce, naravno, ali nece Ferguson to dozvoliti. Do aprila ce ici da dobije sve a onda krece ubitacan raspored i tada ce tih 12 da nas drzi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma nema sanse da Siti nesto uradi. Moraju da dobiju sve do kraja, samim tim i Junajted na OT sto verovatno nece ali ajde neka i dobiju. To je 9 bodova. Gde jos Junajted da pukne tih 9? Mozda na Emiratima i nekim cudom kuci protiv Celsija posto ce Benitez biti do kraja sezone motivisan samo za tu utakmicu i ako prodju M'boro pa budu igrali s njima i u kupu. Covek zivi za utakmice s Junajtedom.

                            Pitanje titule je reseno, kao i 2. mesto. Sve ostalo je otvoreno i bice mnogo interesantno do kraja.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Ma nema sanse da Siti nesto uradi. Moraju da dobiju sve do kraja, samim tim i Junajted na OT sto verovatno nece ali ajde neka i dobiju. To je 9 bodova. Gde jos Junajted da pukne tih 9? Mozda na Emiratima i nekim cudom kuci protiv Celsija posto ce Benitez biti do kraja sezone motivisan samo za tu utakmicu i ako prodju M'boro pa budu igrali s njima i u kupu. Covek zivi za utakmice s Junajtedom.

                              Pitanje titule je reseno, kao i 2. mesto. Sve ostalo je otvoreno i bice mnogo interesantno do kraja.
                              Ima gde da se puknu bodovi ali nece Fergi dozvoliti igracima da pomisle uopste na to, kao prosle sezone.

                              U derbijima ok, ali protiv "slabijih" ekipa sumnjam.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by KingEric7 View Post
                                Ima gde da se puknu bodovi ali nece Fergi dozvoliti igracima da pomisle uopste na to, kao prosle sezone.

                                U derbijima ok, ali protiv "slabijih" ekipa sumnjam.
                                Ma mozda izgubite 5-6 bodova do kraja i to je to. Ja sam jos ranije cestitao jubilarnu 20.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X