Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj Probert je bio koliko-toliko normalan sudija dok nije poceo da dobija ove jace utakmice.

    Bio je penal ali nenormalno je stitio Siti, sto je i ocekivano u ovakvoj situaciji. Mislio sam da ce ga svirati al' dao im slobodnjak.

    Mojes ubio Mancinija u pojam ponovo, zasluzuje covek jos ozbiljniji posao i borbu za trofeje.

    E sad lepo uzivancija, gledanje 2 ekipe koje uz Svonsi igraju najlepsi fudbal.
    sigpic

    Comment


    • Kako ga Nikica mece, nema dalje
      Slavice se veceras titula kada slomimo Riding
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • AAAAAAAAAAAAA kao da je Mancester dobio! Idem da kupim kilo karamela da se userem od slatko!

        A vida ga Plavsic uopste ne navijam za seljane! Oštećen šiti, pa oštećen šiti. Smorio me čovek

        Kako je Moes izuo iz carapa Mancinija, i da nema sumnje da je Mancini najboji menadzer.. Pa nek dobije jednom Everton! Sta bi Moes radio da ima samo malo veci budzet... Ako ode u Celzi koju ce ekipu da napravi a joj ..

        Idemo danas da useremo na OT-u one jadnike, pa da pocne i lepo pesmica nasa... mada vec sada i moze da pocne

        Kakav je tim ovaj Everton
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Vidio samo go Jelavica iz ove utakmice,meni se ucinilo da je lopta zakacila mrtvog Gaela

          Eto sad i druga pozicija upitna za City...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nego, sam jedini koji misli da ce Karamelice da se sprdaju sa Sitijem?!
            Freshko: Ma 0-2 tekma ce da bude, nekako osecam provlacenje Sitija i 0:1. Popustio je malo Everton poslednjih mesec ipo a Mancini da stavi Harta u spica sere ga u finisu svake sezone u karijeri, sto s Interom sto sa Sitijem.
            KE7 Ja igrao dvojku, Everton bas u teskom kanalu, pogledaj samo sta im je Vigan napravio u FA kupu+losi odnosi na relaciji Felaini-navijaci koji su mu zvizdali kada je zamenjen na toj utakmici ne mirisu na dobro. Siti je malo popravio formu, doduse igraju bez Kompanija i Aguera, Tevez je na kraju kriv za voznju bez vozacke (mozda i popije tvorza, mada sumnjam iskreno) i malo su tanki na gostovanjima ove sezone ali opet, kao sto rece Nes, predvidjam da ce se provuci 0-1 ili 0-2.
            ;) Hvala sto ste umalerisali seljane
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Eh , da nije bilo onih gubitka bodova od 85.+ , sad bi bili rame uz rame s 3. Tottenhamom ..
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • dobar link za meč arsenala?

                Comment


                • Originally posted by el hombre View Post
                  dobar link za meč arsenala?
                  I ako moze sopcast.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • http://soptv.ru/translations/266-fut...i-arsenal.html
                    sigpic

                    Comment


                    • Sudija kompenzovao za onaj postojeci gol koji je ponisten, ali opet, Probert definitivno nenormalan danas bio... Sada Spursi idu na drugu poziciju..

                      Dobro smo poceli...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Zakuco precku Ox...
                        sigpic

                        Comment


                        • Kakav fudbal, kakva akcija

                          Odmaram oci, bukvalno.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ako ispadnu ovi Sveci bas ce krivo da mi bude,uvijek su mi bili simpaticna ekipa,a jos ove sezone igraju prelijepo,milina je gledati ih...a jos ih vodi mocni Mauricio
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Taman kad pomislis da smo nezaustavljivi i da ce ovo biti maciji kasalj, kada ono prc. -.-

                              Comment

                              Working...
                              X