Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominira Everton.
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Inace tek sada videh ovaj debilan clanak na SK-u o Nastasicu i Evansu .

      Bolji je Matija i bice bolji kada bude Evansovih godina, nije bila potrebna onolika besmislena analiza da nam to kazu.



      Evans 25 godina, kakav crni mlad centralni bek
      I ti malo preterujes, za te igrace tek sad dolazi pravo vreme, od 25 do 32.
      Last edited by Black Mamba 24; 16-03-13, 13:05.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
        I ti malo preterujes, za te igrace tek sad dolazi pravo vreme, od 25 do 32.
        Mozda dolazi pravo vreme, ali ne mozes da kazes mlad u 25 godina.. Mlad je Varane, Dzouns. Evans nije mlad, tj nije mator, ali nije ni mlad. ;)
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Mozda dolazi pravo vreme, ali ne mozes da kazes mlad u 25 godina.. Mlad je Varane, Dzouns. Evans nije mlad, tj nije mator, ali nije ni mlad. ;)
          Zasto nije mlad kad, ako ga povrede ne zaustave i odrzi neki nivo igre, moze igrati jos 8-9 godina ? Previse je podignuta, odnosno, spustena lestvica.
          Upravo je to jos jedan razlog precenjenosti i preplacenosti igraci, ta potreba za nekakvim mladim, talentovanim igracima, od kojih svi ocekuju da ce postati vrhunski igraci i doprineti njihovom timu ili u gorem slucaju prodati nakon par sezona za dobre pare.
          I bolje je imati sigurnog, dobrog, starog igraca ( sto nije Evans) nego dva talentovana mlada koja mogu postati Nesta, a mogu i stagnirati, uvek bilo i uvek ce biti.
          Last edited by Black Mamba 24; 16-03-13, 13:16.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Zasto nije mlad kad, ako ga povrede ne zaustave i odrzi neki nivo igre, moze igrati jos 8-9 godina ? Previse je podignuta, odnosno, spustena lestvica.
            Upravo je to jos jedan razlog precenjenosti i preplacenosti igraci, ta potreba za nekakvim mladim, talentovanim igracima, od kojih svi ocekuju da ce postati vrhunski igraci i doprenite njihovom timu ili u gurem slucaju prodati nakon par sezona za dobre pare.
            Generalno za Gigsa je on beba! Ali nema on 18, 19, 20 godina.do 23, ajde 24 je mlad igrac. Mislim da nije toliko pomerana vec od 24 mislim da vise ne moze da se kaze da je igrac mlad. Nije klinac vise, trebao je da nauci do tada nesto ako me razumes. Samo neka ga zaobidju povrede..

            Nisam ja rekao da ne moze on igrati u ostalom svako je drugaciji, tj svacije telo je drugacije mozda ce on igrati jos 15god ja to ne mogu da znam.. Ali nije vise mlad ulazi da kazem u neke zrelije fudbalske godine. Sledece godine su njegove najbolje godine... Samo je glupo porediti Evansa i Nastasica... kao "mlade".
            Last edited by l1m4r; 16-03-13, 13:16.
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Osman! AUuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Jebo mu je kevu Osman...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Kakva golcina Osmana

                    Comment


                    • Dzaba Sitiju i sudjenje, majstorija Osmana, igra sezonu karijere. Zasluzeno na Woy-evom spisku.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kako ga je stavio Hartu
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Koliko je City letargicna ekipa ove sezone, zlo, svi igraju kao da ih mrzi da zive...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Generalno za Gigsa je on beba! Ali nema on 18, 19, 20 godina.do 23, ajde 24 je mlad igrac. Mislim da nije toliko pomerana vec od 24 mislim da vise ne moze da se kaze da je igrac mlad. Nije klinac vise, trebao je da nauci do tada nesto ako me razumes. Samo neka ga zaobidju povrede..

                            Nisam ja rekao da ne moze on igrati u ostalom svako je drugaciji, tj svacije telo je drugacije mozda ce on igrati jos 15god ja to ne mogu da znam.. Ali nije vise mlad ulazi da kazem u neke zrelije fudbalske godine. Sledece godine su njegove najbolje godine... Samo je glupo porediti Evansa i Nastasica... kao "mlade".
                            Pa dobro, kod njih je razlika 5-6 godina ili koliko vec, a to je poprilicno mnogo. Ali nije mi bio cilj poredjenje njih dvojice, vec uopste ta granica za mlade igrace i njihovu precenjenost. Liverpool je prvi napravio sranja s tim. Ali necu vise, sad ce me oni napasti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako tecno igra Everton, svaka im cast
                              Ovaj Moyes je drugi najjaci trener lige lagano, covek ni od cega pravi ekipu koja ce u Evropu dogodine.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Pa dobro, kod njih je razlika 5-6 godina ili koliko vec, a to je poprilicno mnogo. Ali nije mi bio cilj poredjenje njih dvojice, vec uopste ta granica za mlade igrace i njihovu precenjenost. Liverpool je prvi napravio sranja s tim. Ali necu vise, sad ce me oni napasti.
                                ahahahah nemoj ih molim te! Pa to je KE7 kazao..

                                Ma Siti igra samo kod kuce.. U gostima su oni nula ekipa. I to je krivica Mancinija. Everton ih pokidao. Lagano ce oni ovo zavrsiti..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X