Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kad je ova sezona u pitanju, ide ovako sto se mene tice:

    1. Ferguson
    2. Mojes
    3. Klark
    4. Laudrup
    5. AVB
    Spoiler

    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Sto se tice PL, jedini mec gde smo nekog takticki dobili tako da je bas bila ocita razlika je protiv LFC-a na Anfieldu (sad ce Nash da me banuje ako sam se malopre izvuk'o ). Tu je Diaby odigrao fenomenalno, branili smo se odlicno i onda iz dve konre kao iz najboljih dana dali dva gola...
      Bio Arsenal mnogo bolji zadnjih pola sata, do tada mi za nijansu organizovaniji ali koliko se ja secam Liverpul je svesno igrao na kontre i dao 2 gola iz istih.

      Vas prvi gol je bio posle prekida, drugi iz odlicne akcije. Posle prvog primljenog smo skroz pali i imali srece sto smo otisli i sa bodom. Mada je Suarez imao onu sansu.
      sigpic

      Comment


      • Ovaj City je sprdnja, znaci gdje im je sredina xD
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
          Sto se tice PL, jedini mec gde smo nekog takticki dobili tako da je bas bila ocita razlika je protiv LFC-a na Anfieldu (sad ce Nash da me banuje ako sam se malopre izvuk'o ). Tu je Diaby odigrao fenomenalno, branili smo se odlicno i onda iz dve konre kao iz najboljih dana dali dva gola...
          Jel ti znas koji je vas stadion?
          Pricam o mecu sa pocetka sezone, 3. kolo, ako se dobro secam.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • E sad ce City da dobije 2:1...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Jel ti znas koji je vas stadion?
              Pricam o mecu sa pocetka sezone, 3. kolo, ako se dobro secam.
              Hhahhahahah kakav sam krkan jbt.

              Nisam obratio paznju. To je tad bila rutina za vas, bili su jos ubijeni u pojam od prosle sezone bez trunke samopouzdanja. Ocaj zivi.
              sigpic

              Comment


              • Glupi Pienar.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Hhahhahahah kakav sam krkan jbt.

                  Nisam obratio paznju. To je tad bila rutina za vas, bili su jos ubijeni u pojam od prosle sezone bez trunke samopouzdanja. Ocaj zivi.
                  Skoro kao Capoue.
                  Pa nije bila rutina, mi u prva dva kola smo igrali 0-0 i sa Stokeom i Sunderlandom, bila prica kako ne umemo da damo gol i to... Vi ste bili ubedjeni da mozete da dobijete, ako se dobro secam vasih postova u temi ( a secam se, veruj mi, bili su mi smesni ), ali je Santi tad pokazao umece.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Skoro kao Capoue.
                    Pa nije bila rutina, mi u prva dva kola smo igrali 0-0 i sa Stokeom i Sunderlandom, bila prica kako ne umemo da damo gol i to... Vi ste bili ubedjeni da mozete da dobijete, ako se dobro secam vasih postova u temi ( a secam se, veruj mi, bili su mi smesni ), ali je Santi tad pokazao umece.
                    Rutinski ste dobili, nismo krstenu sansu imali.

                    Mislilo se da mozemo, posle dobre partije protiv Sitija kuci al kurac.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako ginu ovi iz Evertona, izgubeli ovdje bodove moze se reci da je MANC PRVAK
                      Samo da ne umuljaju brzo gol, barem X Everton da izvuce i dosta.
                      Kakav je Edin majstor kakav pregled igre ima i pas.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Sto ne igra Yaya ?

                        Haha , metar u 16 , covjek svira van , genijalno , ali nema veze
                        Last edited by Dale; 16-03-13, 14:29.
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Hahaha kakav smehotres od sudije

                          Comment


                          • Bravo Nikice!

                            Comment


                            • A sto cini Plavsic, veci je problem ovaj penal nego cist go ponisten Evertonu i prekrsaj Nastasica nad Felainijem i to je bio penal inace igraci Shitija jedini ne dobijaju zuti zbog simulacije, danas ga Dzeku nije dao na ivici 16 u duelu sa Heitingom. Sudija katastrofalan.
                              Mojes unistava Mancinija

                              Jelavic majstor duvajte ga seici
                              sigpic

                              Comment


                              • Dovidjenja , prijatno ..

                                Kako je jadan ovaj City postao , to je strasno

                                Svaka cast Evertonu
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X