Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Jel se to ti reklamiras ovdje za zenidbu jbt,ovo je tema PL,a ne bogati i imucni

    Vidjet cemo i tog Balea ako predje u Real,uostalom on nije slovio kao bolji igrac od malog Modrica pa smo vidjeli kako je Luka tamo prosao,kao 15 ili 16. igrac Real Madrida
    Rano je jos za bilo kakvu zenidbu, a kuca nije moja...

    Bejlara ako nije, vec sad bolji od Di Marije npr... Sad kada pokrenem diskusiju...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Rano je jos za bilo kakvu zenidbu, a kuca nije moja...

      Bejlara ako nije, vec sad bolji od Di Marije npr... Sad kada pokrenem diskusiju...
      Bolji je sada od Di Marie nema sta,ali nema ti to veze s onim sto ja hocu da kazem

      U Realu imas Ikera,Ramosa,Xabija i CR-a koji su neprikosnoveni ne uzimajuci ono glupiranje sa Ikerom svi ostali se mijenjaju,mada Ozila navijaci najvise vole da gledaju i on kada mu se igra tu nema sta da se prica,svi klupa.Pitanje je kako bi Bale uletio u tu semu gdje je on zadnja rupa na svirali,pazi nema vise slobodnjaka,nezavisnosti u igri,igras kako ova 4 lika i trener sviraju pa da te vidimo majstore,kvalitet ide na stranu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Rano je jos za bilo kakvu zenidbu, a kuca nije moja...

        Bejlara ako nije, vec sad bolji od Di Marije npr... Sad kada pokrenem diskusiju...
        Angelito je u kanalu zbog dve teze povrede, igrao bi Bale pre njega sada..

        Na pocetku sledece sezone, don't know 'bout that. Mada bi ja iskreno voleo Bale-a u Realu, on i CR, bilo bi interesantno. Eto im Luka nazad, jos ce Real doplatiti.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Bolji je sada od Di Marie nema sta,ali nema ti to veze s onim sto ja hocu da kazem

          U Realu imas Ikera,Ramosa,Xabija i CR-a koji su neprikosnoveni ne uzimajuci ono glupiranje sa Ikerom svi ostali se mijenjaju,mada Ozila navijaci najvise vole da gledaju i on kada mu se igra tu nema sta da se prica,svi klupa.Pitanje je kako bi Bale uletio u tu semu gdje je on zadnja rupa na svirali,pazi nema vise slobodnjaka,nezavisnosti u igri,igras kako ova 4 lika i trener sviraju pa da te vidimo majstore,kvalitet ide na stranu
          Preuzima Bale slobodnjake, izvodi ih bolje od CR...

          Cuj zadnja rupa na svirali, pa Real bi imao najjacu trojku, iza napadaca(Kavani npr ), Ronaldo, Ozil, Bale, sprdacina svetskih razmera. Mozda bi u pocetku bio ta zadnja rupa, ali bi se kasnije sve iskristalisalo, i on bi postao jedan bitan deo tima. Individualni trenutni skill momka je takav da se ovi ne bi TOLIKO odvajali od njega, a Bejlara ce jos napredovati, da li u Spursima, ili negde drugde videcemo, ja ipak smatram da on mozda ide na leto, ali 2014... Zajeban je Real doduse, dosta igraca je tam propalo, upravo zbog manjka slobode, ali sumnjam da je Bejl ne bi imao u Realu...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by D-Wade View Post
            Nisam ni rekao da je Lewandowski kriv, nego da ga precenjujete. Koliki je hype vladao oko Kagawe, pa eto, klupa u United-u. Sta ce on da radi u United-u(mislim na Lewandowskog), jedino da cisti kopacke Rooney-u i RvP-u.

            Ne daj Boze da on ode u Arsenal, daleko mu lepa kuca, daj 'vamo Jovetu.
            Sindji je otisao bas tamo gde su sistem igre i formacija takvi da ne moze nista da uradi. Bio je dobar protiv Reala i malo se trgao kad je igrao kao 10-ka. Nije mu ni data prava sansa da se uklopi kako valja.

            Ako Levandovski ode u Junajted gde su takvi napadaci, sigurno da nece doci do izrazaja. Mislim da bi davao dovoljno golova za minutazu koju bi dobijao ali pitanje je koliko bi igrao. Totenhem je za njega pravo mesto, mada ne vidim sto bi uopste isao iz ovakvog Dortmunda, ni on ni bilo ko drugi. Odnosno vidim ali taj razlog mi je odvratan.
            sigpic

            Comment


            • Bejl kad bi dosao na Teatar snova da nasledi velikog Rajana.

              Najbolje bi se kod nas uklopio ali nece nam ga Levi prodati nakon svega sta se izdesavalo sa Dimitrom...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Preuzima Bale slobodnjake, izvodi ih bolje od CR...

                Cuj zadnja rupa na svirali, pa Real bi imao najjacu trojku, iza napadaca(Kavani npr ), Ronaldo, Ozil, Bale, sprdacina svetskih razmera. Mozda bi u pocetku bio ta zadnja rupa, ali bi se kasnije sve iskristalisalo, i on bi postao jedan bitan deo tima. Individualni trenutni skill momka je takav da se ovi ne bi TOLIKO odvajali od njega, a Bejlara ce jos napredovati, da li u Spursima, ili negde drugde videcemo, ja ipak smatram da on mozda ide na leto, ali 2014... Zajeban je Real doduse, dosta igraca je tam propalo, upravo zbog manjka slobode, ali sumnjam da je Bejl ne bi imao u Realu...
                Brate ovako si pricao i za Modrica

                Akane,ti ne bi volio da dodje Luka,pa on i Ozil mogu biti kao Xavi i Iniesta

                A ja kukao cijelo ljeto da onaj jadovan ne dodje,al dzaba...

                Angel imao prosle sezone u ovako 9-10 utakmica 4 gola i 16 asistencija pa je opet bio na marginama,ne bi ti puno bolje ni Bale prosao ne zanosi se
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Odnosno vidim ali taj razlog mi je odvratan.
                  Odvratan ili ne, od toga oni zive...

                  KE7, ja msm da kada bi Bejl otisao u Utd, Manchester bi uzimao titulu lagano narednih 4-5 godina. Ali to se nece desiti, pre svega zbog slucaja Berbatov, a pre svega zbog novca, ja sam rekao Wadi da on ne ide iz Spursa za manje od 50m, pare koje Fergie sigurno ne bi dao, a mozda i bi ako u njemu vidi Giggsa...
                  Ma jok, ne bi dao te pare...

                  Wada, Kagawa je klupa u Utd, jer NE MOZE da igra u onakvom sistemu, a i nema mesta za njega, gde da igra pored najjaceg napadackog tandema na svetu ???
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dao bi Fergi sigurno za Bejla te pare. Bio je spreman dati 30-35 za Azara i Muru (ovaj II totalno nedokazan u tom trenutku).

                    Pare za Bejla bi se nasle sigurno ali ne bi ga Levi dao nama i to zatvara celu pricu. Jos ako bi ga recimo Real trazio, sigurno bi sam Garet pre otisao na Bernabeu. Ne bi nam bio I put da izgubimo od Reala za igraca.

                    Lazem, uspeli smo da dobijemo mocnog Valensiju (not) u direktnoj borbi sa Realom .
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Brate ovako si pricao i za Modrica

                      Akane,ti ne bi volio da dodje Luka,pa on i Ozil mogu biti kao Xavi i Iniesta

                      A ja kukao cijelo ljeto da onaj jadovan ne dodje,al dzaba...

                      Angel imao prosle sezone u ovako 9-10 utakmica 4 gola i 16 asistencija pa je opet bio na marginama,ne bi ti puno bolje ni Bale prosao ne zanosi se
                      Ako je to lepo citiran post, onda sam lepo rekao, "mogu biti", a ne "bice sigurno"... Daj mi podatak koliko su puta on i Ozil igrali zajedno ove sezone a da su obojica igrali na svojim pozicijama ?? Evo recicu ti, 4 puta, i u tih cetiri utakmice, Real dao 3 petarde, a jedna se zavrsila rezultatom 4:0.

                      Ti njega ne volis, i jednostavno, kada ga gledas, gledas samo kako ces mu pronaci manu, to je subjektivan osecaj, kada pricas o njemu imam osecaj da je najgori igrac na planeti, dosao momak na pogresno mesto u pogresno vreme.

                      Sto se tice Di Marie, on je bio na marginama jer se gurao Kaka i Benz na krilo, gledao sam ja te bravure. Masina za asistencije, nema sta, ali bolji je Bejl generalno gledano, kompletniji igrac.
                      Last edited by Freshman; 26-02-13, 18:31.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Ako je to lepo citiran post, onda sam lepo rekao, "mogu biti", a ne "bice sigurno"... Daj mi podatak koliko su puta on i Ozil igrali zajedno ove sezone a da su obojica igrali na svojim pozicijama ?? Evo recicu ti, 4 puta, i u tih cetiri utakmice, Real dao 3 petarde, a jedna se zavrsila rezultatom 4:0.

                        Ti njega ne volis, i jednostavno, kada ga gledas, gledas samo kako ces mu pronaci manu, to je subjektivan osecaj, kada pricas o njemu imam osecaj da je najgori igrac na planeti, dosao momak na pogresno mesto u pogresno vreme.

                        Sto se tice Di Marie, on je bio na marginama jer se gurao Kaka i Benz na krilo, gledao sam ja te bravure. Masina za asistencije, nema sta, ali bolji je Bejl generalno gledano, kompletniji igrac.
                        Pa sta ti mislis jbt da ja vise ne volim Modrica nego sto volim Real!?

                        Ja sam i tada rekao kada je stigao,zelim mu da sam sve pogrijesio i da igra najbolje u karijeri sto moze.Trazio covjek da igra pored Xabija ili Khedire i to je izgledalo katastrofalno,ali doslovno ne pretjerujem.Kad god je igrao to je bilo izuzetno lose,par izuzetaka koji su toliko nebitni da se ni trebaju spominjati.Mislim da je Mou njime razocaran i to s razlogom,nije decko ta klasa za koju su svi mislili da jeste.Kada je igrao na mjestu Ozila pojeo ga teren i nema ga za lijeka,a koliko se ja sjecam tih utakmica gdje su njih dvojica poceli tekme(Ozil i Modric) to je bilo onako bas tanko u samoj igri,ne razumiju se,obojica vole loptu samo sto je Mesut s njom bolji...

                        Ma nije on bio na marginama sto se tice postave nego prava na slobodu u Realu,igrao je Di Maria stalno,ali njegove odlicne partije nisu promijenile nista u smislu misljenja na terenu jer je i dalje bio miljama daleko iza ovih,vjerujem da i Velsanin ne bi puno bolje prosao
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ok, zavrsavamo pricu oko Luke, jer nije poenta u njemu, ja smatram da je dosao u pogresno vreme, uostalom vise gledas Real od mene i besmisleno je ubedjivati te u nesto drugo. A Bejl je vec sada veci igrac od Luke, a bice jos daleko veci. Mozemo da nagadjamo kako ce proci, ja cenim da bi Bejl u neko vreme nasledio Ronalda, mozda i jedini koji to moze u ovom trenutku, dobro ima jos jedan igrac, ali taj nece u skorije vreme iz Celsija.

                          Ali u svakom slucaju, moje misljenje je da bi Bejl sigurno bolje prosao od Di Marie, a meni je Angel bas bas sjajan igrac, i steta jer ce se potencijalnim dolaskom, Angelito ugusiti...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Necu da kritikujem Azara, igracina je, ali smeta sto češće ne ide u dribling 1na1... Pogotovo protiv Sitija za vikend, nije pošteno namučio Zabaletu. Ima brzinu, eksplozivnost, dribling, ma sve pa opet ne pokusava da predje igrača pogotovo bekove.

                            Comment


                            • @Wade

                              Prvo bih te iscitirao za Levandovskog.Ti si rekao da bi on ladno dao 30 golova u ovom delu sezone.Retko koji fudbaler to moze, a znamo ko spada u tu grupu.Malo je nerealno pricati da bi Dzeko dao 30 golova do sada.Levandovski za razliku od prosle sezone mi manje ide na zivce, mnogo manje promasuje i jedino za sta sam ''poludeo'' je taj promasaj protiv Sitija.Ima ih u ovoj sezoni, ali oni nisu glavni uzrok tome sto je Dortmund tu gde jeste.Treba napomenuti da su bili 2-3 puta osteceni ove sezone i da bi s toga trebalo da imaju koji bod vise sto je na nivou sa proslom sezonom.Ali moras priznati da je podbacila odbrana, stvarno ne znam ko je gori ove sezone.Pisceka probijaju kako hoce, mnogo ga je lako izbaciti ove sezone.Humelsa je vukao neku povredu od prosle sezone, pa je u pocetku bio ocajan.Odbrana je mnogo veci problem nego napad zato sto se tu zapravo vidi koliko je slaba rotacija+Santana nije na nivou iz prethodnih godina i s kim god da je on bio u tandemu to je bilo previse bolno za moje oci.U odnosu na proslu sezonu puno variraju partije kod startera i za nikog od njih ne mozes reci da je konstantan, dok je kod Levandovskog to malo drugacije.Mnogo je veca potreba za defanzivcem nego za back-up napadacem jer je Levandovski pokazao da sam moze da iznese ovu sezonu i na retko kojoj utakmici moze da se kaze da je bio ocajan.Levandovski isto tako je u pocetku dobijao poslednjih 15-20 minuta i takva je slicna situacija kod Sibera, jednostavno Klop je svestan koliko je Levandovski izdrzljiv i zbog Siber je samo dva puta mislim pocinjao mec, dok se sa vremena na vreme desi da bilo kog veznog igraca odmori tu utakmicu.Ne mislim da Levandovskom treba zamena koliko im treba univerzalac u odbrani koji moze da pokrpi vise rupa.

                              Boni prelazi u Dortmund, ako vec nesto bude zapelo oko Dzeka, a pojedini izvori tvrde da treba samo da se dogovore oko plate, premije i ostalih sitnica i da kada dodje pravo vreme da se ozvanici prelazak Dzeke u Dortmund.Cim se zavrsi sezona, znace se vise o tome.

                              Ja se i dalje nadam da ce Siti da pretplati Levandovskog, pod uslovom da ne uspe da dovede primarne mete.Njima ionako nije problem da pretplate cetvrtog napadaca.

                              @King

                              To i jeste bila prica agenta kako bi mu se podigla cena, isto mislim da i sada to pravi bas zbog Kup utakmice sa Bajernom koja je na programu sutra i da ce se posle toga manje o tome pricati.Sada je cilj samo da se uzruje navijaci i na jednoj i na drugoj strani.Ako glavni favoriti za njegovo dovodjenje budu bili Arsenal i Totenhem onda cifra od 15 miliona evra postaje vrlo realna, mada opet ne verujem da ce oni biti glavni kandidati.Sa tim agentom vec duze ima problema, a sve je pocelo pre godinu dana.Pretpostalvjam da je taj poljski Falji ili tako nesto.
                              Last edited by Ricma; 26-02-13, 19:05.

                              Comment


                              • Maricu, kazem ti da ce sledece sezone Dzekson(nadam se da ce preci) kod Klopp-a da rasturi u Bundesu.

                                Kakvo ce to uzivanje da bude. Zaboravlja se vecna zelja Tottenham-a, veliki glavonja, Leandro Damiao.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X