Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Ne znam, fale mi tu Barry i Milner.... Ili makar Defoe i Crouch
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Da, zaboravio sam Nejta, mnogi kazu da je moguce da nasledi traku od Terija jednog dana ili da kad-tad bude kapiten. Zola izvlaci maksimum iz njega u Votfordu, fenomenalno radi uopste sa mladima.

      Rositer iz Liverpula je isto veliki talenat, 15 godina ima i takodje je centralni vezni. Nije da nema talenata, samo ih klubovi ne koriste, slabo daju sansu i salju po pozajmicama vecito a opste je poznato kakav im je savez i kakav su cirkus reprezentacije.

      Hart
      Dzonson, Kejhil, Teri, Kol
      Dzerard, Vilsir
      Lampard
      Velbek,Staridz,Runi

      Ovakva postava sa normalnim selektorom sigurno moze mnogo ali ovo nema teorije da cemo videti.
      Runi bi trebao u rupi a probati sa Staridzom/Velbekom/Lambertom/Kerolom/Le Fondrom/bilo kim na 9-ku. Sa strane Volkot/Lenon/Jang/Velbek... u stvari ima vec toliko krila da se nadje.

      I godinama se pokazalo da Dzerard i Lamps ne mogu zajedno u tim. Obojicu bih zvao ali bi mi jedan bio zamena za drugog. Plus nemaju ni nekog DMC-a za pohvalu tako da bi Vilsir-Stivi/Lamps morali da pokrivaju sredinu uz pomoc Runija.

      Nazad je sve ok, s' tim da mislim da na Terija ne racunaju vise toliko ozbiljno.
      Last edited by ExEric; 01-03-13, 14:31.
      sigpic

      Comment


      • Izvinjavam se za dupli ali evo zanimljivog clanka, koji je igrac doneo najvise poena svom klubu.

        Izlistani su top11 i posle za svaki klub par igraca.

        Naravno, nije tesko pogoditi ko je na I mestu. 24mil funti, nikad lakse potrosenih

        http://eircomsports.eircom.net/News/PL-scorers.aspx
        sigpic

        Comment


        • Imaju Kleverlija i Kerika! a na zadnjeg moze i Fil

          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Nisu ta klasa. E mi pricamo o Dzerardu/Lampardu/Skolsu.

            Jedino bi Vilsir za sada mogao da dodje do tog nivoa. Ima dosta talentovanih klinaca sa potencijalom, ali dug je put do ove trojke.
            sigpic

            Comment


            • Bale najbolji igrac mjeseca februara, a najbolji trener AVB.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • za pred derbi
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • http://www1.skysports.com/football/n...niklic-on-loan

                    Jedna od bizarnijih vesti koje sam procitao. Lik koji je bio u najgorem slucaju u rotaciji (a ustvari je cesto bio starter) ide u tim koji je 13. u Cempionsipu
                    sigpic

                    Comment


                    • Hm... mora da ima neku pozadinu. Ja kada sam ga gledao bio je sasvim solidan, u nekim utakmicama dobar!

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Hm... mora da ima neku pozadinu. Ja kada sam ga gledao bio je sasvim solidan, u nekim utakmicama dobar!
                        Za njih je odlican. Sigurno bolji nego Dedjagah.

                        Nije mi bas jasno, ali ajde. Jol sigurno zna bolje od mene.
                        sigpic

                        Comment


                        • http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Fellaini.html

                          Zanimljiv clanak. Mnogi se navijaci se verovatno nece sloziti sa tabelom
                          sigpic

                          Comment


                          • Zabio Dembica,prije toga Foster skinuo fantastican slobodnjak Luizu...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Valencia koliko covek ne zna nista... Napada Mancester visi gol u vazduhu, evo dade Kagava gol i to maltene na asistenciju Valencie. Covek se celo poluvreme namesta za jedan solidan centarsut. Nije prosao jedanput. Ali mislim da ce biti ovde jos golova...
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • U najljespsem trenutku smo poveli, i sada zabiti drugi pocetkom drugog i otaljavati posao.
                                Ma ova bagra iz Norica brane se sa svim igracima, jedva smo ih probili, sada ce biti lakse, kada ce morati malo otvorenije.
                                KAGAWA treci gol u sezonu, bravo kosoki
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X