Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A JAO KOJI GOL!

    Comment


    • Rooney

      MultiMiko izdanje danas
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Znala sam... to majstoreeeee!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Runiiiii
          Cekamo Real
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Hohohohohoh
            Kagawa lagano hettrik ! Bravo momak , dematovao si nas sve . Samo nastavi sa ovakvim partijama

            Comment


            • Koliko je Wolves nisko pao , od tima koji je igrao PL do tima koji ce najverovatnije u 3.ligu , sve to u razmaku od godinu i po
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Nisu mogli jos tri gola dati

                Comment


                • Evo ga i brat!!!! Najjaci igrac
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Rooney

                    MultiMiko izdanje danas
                    Sta je uradio ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Sta je uradio ?
                      2 asistencije i brutalan gol
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Sta je uradio ?
                        Zabio golcinu

                        A ja govorim MultiMiko jer danas u tvom stilu pratim 5 utakmica u isto vrijeme...
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Nek neko otkljuca temu Chelsea. Hvala.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Miko View Post
                            Koliko je Wolves nisko pao , od tima koji je igrao PL do tima koji ce najverovatnije u 3.ligu , sve to u razmaku od godinu i po
                            Po cemu si zakljucio da ce najverovatnije ispasti?Deset kola do kraja,samo im bod bjezi tim koji ostaje u ligi i gledao sam ih sinoc protiv Watford-a,ne igraju toliko lose imaju dobar tim za Championship i 99% sam siguran da ostaju u ligi.

                            Liverpool's team in full is: Reina, Johnson, Enrique, Agger, Carragher, Lucas, Allen, Gerrard, Downing, Coutinho, Suarez.

                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Čekala sam da se sve ovo privede kraju, pa da izrazim divljenje prema Miki. Svaka čast kako sve isprati, ja sa ova tri meča, dva fudbalsaka i jedan teniski, poludeh, glava mi ko lubenica. Na kraju sam Špance samo rezultatski, ne mogu drugačije. Bravo Miko, bez ironije.

                              Uvek sam verovala u Kagavu i strašno mi je stalo da se vrati do kraja i pokaže zašto je tu.
                              Runi, genije naš.

                              "Hard to believe it's not Scholes...
                              It's Carrick....
                              You knoooooow.... "

                              Čekamo Real.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Znaci nema Staridza, ipak zbog povrede...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X