Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mah ko ih jebe vise. Ako ga budu gradili zakovat ce se za sredinu tabele.

    Wenger je imao plan youth sistema. Citao sam tu analizu prosle godine. Kada je dovodio generacijski igrace da sazrijevaju uz ove iskusne. Sve se to izjalovilo kada su mu igraci poceli odlaziti. To spursi sad za sad nemaju.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Wenger je imao plan youth sistema. Citao sam tu analizu prosle godine. Kada je dovodio generacijski igrace da sazrijevaju uz ove iskusne. Sve se to izjalovilo kada su mu igraci poceli odlaziti. To spursi sad za sad nemaju.
      Drugacija politika kluba Spursa, koja je u ovom trenutku dobitna kombinacija... Bale je klasa i nece ici ispod 50m, sigurno, a ni Moussa nece otici za manji novac nego za koji je Modric otisao, lako ce oni u rebuilding ako ovi ne daj boze odu, ja sam prvi govorio da ce odlazak Luke biti gubitak, ali su me razuverili sa Moussom. Ne oslanjaju se puno na omladinu iako imaju par klinaca u klubu a i po pozajmicama, mada od kako je AVB dosao, i oni su poceli sa mladima mnogo jace da rade. Ni Arsenal bas nema tu omladinu, ode li Wilshere(nema sanse), Santi, raspad sistema, a posto AFC ne voli da trosi, i poprilicno je slab skauting poslednjih par godina, onda mozes naslutiti sta sledi...
      Ta prica da ce Arsenal od sledece sezone da trosi, to slusam vec tri godine, dok ne vidim svojim ocima, nista ne verujem.

      E sad ja vidim Bejla i sledece sezone sa Spursima, jer ce igrati LS, uveren sam, docice jos neko pojacanje na leto, dosao Holtbi koji je sasvim pristojno pojacanje, ima decko osecaj za havarija pasove, ne brinem ja za Spurse... You on the other hand...
      Last edited by Freshman; 26-02-13, 00:55.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Moraju Sparsi da nadju jos nekog igraca koji ce da im resava utakmice a ne samo Bejl. Imaju ogroman potencijal ako se popune stoperom i jednim vrlo dobrim spicom (minimum).

        Nego da skrenemo sa teme, top5 igraca sezone do sada? Ne mislim da ih rangiramo, samo da ih izlistamo.

        Za mene: Felaini, Mata, Bejl, Suarez, RvP.
        sigpic

        Comment


        • Top 5 igraca, za mene: Bale, Fellaini, Michu, Suarez i RvP...

          Mada i Mata igra maestralno, ali eto, da pruzim podrsku bratu iz Primere.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Originally posted by KingEric7 View Post
            Moraju Sparsi da nadju jos nekog igraca koji ce da im resava utakmice a ne samo Bejl. Imaju ogroman potencijal ako se popune stoperom i jednim vrlo dobrim spicom (minimum).

            Nego da skrenemo sa teme, top5 igraca sezone do sada? Ne mislim da ih rangiramo, samo da ih izlistamo.

            Za mene: Felaini, Mata, Bejl, Suarez, RvP.
            Pa o tome ti ja pricam, zamisli koliko bi jaki bili da imaju jednog stopera i napadac... A to dolazi na leto, siguran sam. Pogledaj ti koliko su oni losi, od kako nema Defoa u prvoj, Adebayor je raspad ove sezone, raspad. E sad, oni vec imaju stopera, doveli su Verthongena, ali ovaj igra levo jer Ekotto bio povredjen, a i sada mu je forma u kanalu...

            Za mene sve isto, sem Mate, stavio bih Michua, sta taj covek radi ove sezone, pojacanje godine u PL.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa o tome ti ja pricam, zamisli koliko bi jaki bili da imaju jednog stopera i napadac... A to dolazi na leto, siguran sam. Pogledaj ti koliko su oni losi, od kako nema Defoa u prvoj, Adebayor je raspad ove sezone, raspad. E sad, oni vec imaju stopera, doveli su Verthongena, ali ovaj igra levo jer Ekotto bio povredjen, a i sada mu je forma u kanalu...

              Za mene sve isto, sem Mate, stavio bih Michua, sta taj covek radi ove sezone, pojacanje godine u PL.
              Meni su Sparsi ponekad kranje bezidejni i bas im fali taj napadac. Defo im nedostaje bas, bas. I sredina im nije toliko kreativna od kad im je Luka otisao. Ok dobili su beton tenka ali fali im i jedan plej.

              Micua bih sacekao sledece sezone i proglasio bih ga za otkrovenje ove sezone, ali ga ne bih stavljao u top5.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Meni su Sparsi ponekad kranje bezidejni i bas im fali taj napadac. Defo im nedostaje bas, bas. I sredina im nije toliko kreativna od kad im je Luka otisao. Ok dobili su beton tenka ali fali im i jedan plej.
                Moussa nije samo tenk, ima strasan osecaj za pas, problem je sto to Adebayor ili neko drugi ne resava, ali istina, nemaju onog klasicnog kreativca, zato bi Mutinjo u tandemu sa Moussom bio ludilo. Parker je trkac i dobar u defanzivi, ali napadu ne moze da ponudi mnogo, dok Moussa moze, ali ne radi to cesto. Moussa bre sutne ka golu jednom u mesec dana, kada bi cesce to radio, imao bi bolju statistiku i dao bi vise golova, ali je i ovako, top3 veznjaka u PL, ako ne i najbolji.
                Defoe je daleko pokretljiviji od Adebayora i bolji finiser, bas se vidi da napred napad deluje tromo, plus, Lennon je isto upao u losu formu, kanal, on je na pocetku bio jedan od najboljih. Sve kada se sklopi, vrlo slaba igra, ali Bejl poludeo u poslednje vreme, pa su rezultati nepromenjeni.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ma nemam ja problem sa Musom nikako. Samo fali im taj tip kojeg su izgubili odlaskom Luke.

                  Recimo da bi Mutinjo bio dobro resenje ali bi opet trazili 30-ak milki a godinu dana je stariji. Trazio bih ja neko drugo da sam na Levijevom mestu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Au sta sam sve procitao. Ispade bolje biti krava muzara i filijala Barse i Sitija nego za par godina iz donjeg dela tabele doci do konstantnog boravka u TOP4-5. To je izgleda veci napredak. Ne bih da se uvrede navijaci Arsenala ali to je tako, meni je takodje krivo sto se to desava jer pored Liverpula od jacih mi je najgotivniji Arsenal ali to je cinjenica.

                    TOP5 igraca:

                    Bejl, Felaini, RVP, Suarez i Mata. Micu je isto tu ali Svonsi i bez njega dodje do rezultata jer ima strasan sistem, mnogo vise se oseti izostanak ovih 5.

                    AVB ne da Musi dovoljno slobode po mom misljenju i to je velika greska. Samo sto je Musa prilagodljiv na sve moguce sisteme i nacine igre pa opet igra fenomenalno, zaista neverovatan igrac. To sto je Jol napravio od njega je zaista nesto vanserijski. Decko je poceo kao spic, bio je prosek koji bljesne tu i tamo zbog talenta koji sad vidimo. Zatim solidna 10-ka i onda klasa centralni vezni. To sada pokusava i sa Ruizom ali mislim da Ruiz treba da ostane 10-ka i da ne ide jos pozadi. Totenhemu je naredni prelazni rok izuzetno bitan. Ako pogode sa pojacanjima i dovedu to sto im treba mogu lako da se zacementiraju u samom vrhu, mozda i borba za titulu dogodine. One tamo sigurno ako nastave ovako da sklapaju tim.

                    Defoa molim vas ne spominjite, taj covek je uvek bio kanta. To je onaj tip napadaca koji je talentovan i mnogo lako ulazi u sanse ali se ispromasuje kad je najbitnije zbog nenormalne mentalne nestabilnosti. Samo sto ulazi u toliko sansi da mora da ima dobru statistiku i 10+ golova po sezoni i onda se cini bolji nego sto jeste. Od 5 stopostotnih pogodi jednu na mecu, ima dosta golova po sezoni a kosta svoj tim 10+ bodova. Svaka liga ima tako nekog uvek. Poslednjih godina imamo Defoa, Negreda, Kislinga, Matrija, Borijela... To su mi onako najupecatljiviji primeri. Totenhemu treba pravi spic kojem Defo i Adebajor mogu da budu dobre zamene. Ja bih na njihovom mestu krenuo po Buraka bez razmisljanja. Prva opcija bi mi bio Levandovski ali taj ce u neki mocniji klub kako stvari stoje.
                    sigpic

                    Comment


                    • Runi je jedan od najboljih igraca ove sezone po meni(ne najbolje nego spada u tu grupu od tih 5-10), iako ga je Fergi povukao nazad, i sve vise se podredjuje tim, dao je 10.golova i sedam asistencija imao, ako se uzme da u odonosu ove gore navedene 8.meceva nije igrao, i jedno 3-4 je igrao po 15-20minuta, on ima fanstaicnu statistiku i bez njega smo drugi tim.
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Prva opcija bi mi bio Levandovski ali taj ce u neki mocniji klub kako stvari stoje.
                        I ja sam sinoc citajuci postove razmisljao kako bi bolesno bilo da dovedu Levandovskog i kako bi im on legao kao kec na 11. Moze da igra usamljenog napadaca, dobra tehnika, sposoban da zadrzi loptu, dobra kretnja...

                        Samo mislim da su se zeznuli sa igracima iza spica - Holtbi, Sigurdson, Dempsi. Morao je da se uzme makar 1 kvalitetan.
                        sigpic

                        Comment


                        • Bolje im je sto puta da idu po Michua,a ne Lewandowskog.Imam osjecaj da cemo da se koljemo sljedece sezone oko njega,ja ga ocima ne mogu,on sta je u stanju da promasi malo je ko i samo me strah da Romanu on ne padne na pamet ne daj Boze

                          KE7,spominjao je AVB nedavno na konferenciji Miralema Pjanica(moram opet da ga spomenem sta cu kad je jedan od malobrojinih pravih kreativaca u Evropi trenutno) i rekao da je bas dobar igrac.Miralem je sigurno jeftinija opcija u ovom trenutku od Moutinha(za kojeg je Porto trazio 22 miliona funti),mladji je,a losiji igrac nije sigurno,mladji je 4-5 godina i najbolje godine su tek pred njim.Iskreno mislim da bi bas pokazao klasu tamo jer on to vec i sada u neku ruku jeste;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by KingEric7 View Post
                            I ja sam sinoc citajuci postove razmisljao kako bi bolesno bilo da dovedu Levandovskog i kako bi im on legao kao kec na 11. Moze da igra usamljenog napadaca, dobra tehnika, sposoban da zadrzi loptu, dobra kretnja...

                            Samo mislim da su se zeznuli sa igracima iza spica - Holtbi, Sigurdson, Dempsi. Morao je da se uzme makar 1 kvalitetan.
                            To su cicije, ne bi dali za njega ni 15 miliona evra.A siguran sam da ce biti prodat na leto za vise od 20 miliona, samo je pitanje ko ce se sem Bajerna upustiti u tu trku.Agent njegov nesto kenja, ali nema brige neki navijac BVB-a ce ga osamariti i nece se oglasavati do kraja sezone.Rekoh bi da BVB samo ceka nekog ko ce se ozbiljno zainteresovati za Levandovskog, ako on predje tamo onda to znaci da ga niko od velikih klubova(van Nemacke) nije trazio.Za mene bi licno bila idealna razmena sa Sitijem Dzeko-Levandovski, pa makar doplatili par miliona evra.

                            Holtbija su doveli za smesne pare sto gore smo potvrdjuje moju tezu.

                            Comment


                            • Ne moze Pajo vise od 20 miliona za malog Roberta kad mu je ostala jedna godina ugovora,nista od toga 15 plafon...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Tolko je placen Mandzukic, a razliku izmedju njih dvojice postoje.A i oaj ima bogatije iskustvo po pitanju evropskih utakmica.Ne mozes ga spustiti na Mandzukucev nivo, bez obzira sto je ovom ugovor s prethodnim klubom isticao 2014 godine.

                                A i Kagava je prodat za 16 miliona evra+bonusi i vredeo je manje od Levandovskog ako je sudeci po transfermarketu, Almire.Ako Siti uskoci tu, cena mu skace barem 5 miliona evra.

                                Comment

                                Working...
                                X