Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta radi ovaj Mojes sa Evertonom, nije mu dobro
    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Vrlo zanimljiva konstatacija
      I ja bih rekao...
      Last edited by AK47; 13-04-13, 17:06.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Veliki posao napravio Steve Bruce u Hullu ove sezone. Strasno dobro radi , Birmingem 2 puta ako se ne varam ili jednom uvodio u PL , sa Viganom bio standardan u PL , u Sanderlendu jedno vreme stadion Svetlosti je bio neosvojiva tvrdjava i od stranih najvecih timova , sada Hull ulazi u PL, drago mi je zbog njih. Inace Dougie Freedman pravi cudo u Boltonu , preuzeo tim od Coylea kada su bili 16-ti , sada su 6-ti i ako udju u PO bice po meni glavni favoriti za povratak u PL.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by miki7878 View Post
          Steta sto nisi stavio evropske trofeje!!!
          Koliko vi titula u ligi imate ukupno, toliko mi imamo osvojenih na vasem stadionu. Od mene toliko.
          Jesmo nezasluzeno dobili, jeste nas sudija pogurao, ali ja tu ne mogu nista. Na kraju dana, samo se rezultat pamti, a to je ono sto nam treba. Ne volim ovakve pobede, lose smo igrali, i vratice nam se prvom prilikom, karma...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by NIGHTBIRD View Post
            Sta radi ovaj Mojes sa Evertonom, nije mu dobro
            Доктор......Ферги, Мурињо, Клоп, Бог, па он !

            Comment


            • Everton na dobrom putu da i drugu sezonu zaredom bude ispred rivala. To su posljednji put uspjeli 40-ih ja mislim...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Koliko vi titula u ligi imate ukupno, toliko mi imamo osvojenih na vasem stadionu. Od mene toliko.
                Jesmo nezasluzeno dobili, jeste nas sudija pogurao, ali ja tu ne mogu nista. Na kraju dana, samo se rezultat pamti, a to je ono sto nam treba. Ne volim ovakve pobede, lose smo igrali, i vratice nam se prvom prilikom, karma...
                Ok je sve to. To je tako i nema dalje. Al kad tako podsecas na trofeje, vise mi izgledas kao navijac Liverpula nego arsenala;)
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by miki7878 View Post
                  Ok je sve to. To je tako i nema dalje. Al kad tako podsecas na trofeje, vise mi izgledas kao navijac Liverpula nego arsenala;)
                  Imam makar na sta da podsecam
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by bracala View Post
                    Everton na dobrom putu da i drugu sezonu zaredom bude ispred rivala. To su posljednji put uspjeli 40-ih ja mislim...

                    Bila bi fora da uzmu Arsenala naredno kolo. Zakuvalo bi se samo tako.
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Poketino majstorski, nije lako kuci izvuci 1:1 protiv Vest Hema.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bracala View Post
                        Everton na dobrom putu da i drugu sezonu zaredom bude ispred rivala. To su posljednji put uspjeli 40-ih ja mislim...
                        Odmah bi pocelo prozivanje sa trofejima
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by miki7878 View Post
                          Ok je sve to. To je tako i nema dalje. Al kad tako podsecas na trofeje, vise mi izgledas kao navijac Liverpula nego arsenala;)


                          Kakva sirotinja.

                          Comment


                          • Originally posted by Mr.M View Post
                            Bila bi fora da uzmu Arsenala naredno kolo. Zakuvalo bi se samo tako.
                            Ја уопште не искључујем ту могућност.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post


                              Kakva sirotinja.
                              Kad si vec to stavio, kako reagujes kad navijaci zvezde ( koji ja nisam) tebi spomenu Bari?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by miki7878 View Post
                                Kad si vec to stavio, kako reagujes kad navijaci zvezde ( koji ja nisam) tebi spomenu Bari?
                                Slatko se nasmeje

                                Comment

                                Working...
                                X