Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Валенсија је криминалац данас, мучи овог Ван Персија као коња. Човек задржи лопту навуче двојицу на себе и чека га по пола сата да му протрчи иза леђа и овај опет увек закасни да центрира...

    Comment


    • Kakva pozrtvovanost igraca Svonsija
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Mene sramota da gledam ovog Evansa majke mi sramota me. Ne znam kako je moguce da ovo igra fudbal Tuga.

        Esli Vilijams kapiten mocni kako je objasnio sa uklizavanjem
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Po mojoj evidenciji Rooney je danas prodao 316 lopti. Svi iz zadnje linije Swanseaja su mu uzeli po 10 lopti.

          Krenuo Swansea po drugi gol, to se vidi.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Evo covjeka koji se rodio ispod djeteline sa 4 lista ide go da uvali
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Па наравно Валенсија аут, најлошији играч на терену данас!

              Comment


              • Runiju je danas uspjesnost pasova jedno 2%
                sigpic

                Comment


                • Не знам шта ви гледате али Руни по мом мишљењу данас игра сасвим ок, може боље али ето...једини играч у екипи који може да да неки неочекивани пас, видели смо малопре Еври испод лакта, па онај Јангу кад га је Вилиамс изблокирао и још пар лопти у првом.
                  Може Керик да има проценат пасова 90 посто кад дода прво до себе на два метра, али зато Руни игра са доста ризика и то му сасвим добро пролази.

                  Comment


                  • Grmi Liberty!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • RVP majstor al koja vise precka ove sezone,58
                      sigpic

                      Comment


                      • Bitno da je korner bio 100%
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Не знам шта ви гледате али Руни по мом мишљењу данас игра сасвим ок, може боље али ето...једини играч у екипи који може да да неки неочекивани пас, видели смо малопре Еври испод лакта, па онај Јангу кад га је Вилиамс изблокирао и још пар лопти у првом.
                          Може Керик да има проценат пасова 90 посто кад дода прво до себе на два метра, али зато Руни игра са доста ризика и то му сасвим добро пролази.
                          Ja ne znam sta ti gledas al Runi je danas posle Valensije najgori po meni,nista nije uradio,prodao je lopti i lopti,ne moze lik da se sastavi,aj sad da jos izgubi ono malo zivaca sto ima i da nas casti kojim kartonom
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by dexter300 View Post
                            Ja ne znam sta ti gledas al Runi je danas posle Valensije najgori po meni,nista nije uradio,prodao je lopti i lopti,ne moze lik da se sastavi,aj sad da jos izgubi ono malo zivaca sto ima i da nas casti kojim kartonom
                            Грешио је јесте, али није он крив што Јангу и Валенсији треба пола сата да се наместе да шутну лопту. Јанга је дао лопту инијеста би му завидео, а овог стигне да изблокира штопер који је био пет метара иза лопте....и Руни нешто ту крив, ма важи...

                            Comment


                            • Ma losi su svi u globalu al za Runijev nivo ova njegova igra je ocajna,o tome pricam,mnogo je slab danas,pa vidis li ti ove pasove molim te
                              sigpic

                              Comment


                              • Да може боље слажем се, али је једини који нешто покушава да уради конкретно, видиш то и сам у осталом.

                                полудео Робин, сад ће да им стави два лака.


                                ЕДИТ: Ма иди Ферги у три лепе, држи Јанга распалог у игри мења мајстора, ма иди.
                                Last edited by Brajkula; 23-12-12, 15:04.

                                Comment

                                Working...
                                X