Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zabio ga Lukaku mocni
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Shola vrhunski resava...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Koliko srece ima ovaj Mancini, pa ovo jos nije vidjeno.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Pu , pu , Barry spasava Mancinia u 93. , pa koliko je taj covjek sretan ..

          Ne znam , drago mi je sto ce prici Unitedu , ali mi je zao sto ce Mancini ostati na klupi jos uvijek ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Zabar tatica!
            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

            Comment


            • Tottenham smo Wiganu i Stokeu nije dao go,Begovic opet nije primio go...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Беговић, Шовкрос и Хут - најисплатљивији играчи на фантазију, не примају гол као да се неваља, једино ако сами утерају неки себи

                Comment


                • Mancester sve na neku srecu, je li moguce da stalno daju golove posle 90. minuta, kako srecna i mrzna ekipa ovo je nevjerovatno

                  Ups, moja greska, mislio sam da je Junajted u pitanju, ovo je Siti. Sjajno, klasa, kako dobro igraju, fudbal se igra do poslednjeg sudijskog zvizduka...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Беговић, Шовкрос и Хут - најисплатљивији играчи на фантазију, не примају гол као да се неваља, једино ако сами утерају неки себи
                    A kad gube , ta dvojica stalno naprijed , pa se nerijetko desi i da zabiju

                    Mada , ove sezone ne gube skoro nikad
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Norwich prekinuo niz od 10 tekmi bez poraza. A nije mogao bolji lik da im presudi, brat Romelu. Ovo mu dodje 6. gol u ligi. Samo trpaj mrcino! WBA ostaje na brutalno dobrom 6. mjestu, ko bi rekao...

                      City sugavo, ko i komsije im. Sad mi zao sto nisam gledao WHU - Everton, vidim 2 crvena... Bilo je gazenja. Stoke primio samo 13 golova dosad. Niko se fudbala nije naigrao protiv njih.

                      A Sunderland u 5 tekmi ima 2 pobjede, ostalo porazi. I bas u te dvije tekme je Fletcher zabijao, a oni pobjedjivali.
                      Last edited by bracala; 22-12-12, 17:22.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Norwich prekinuo niz od 10 tekmi bez poraza. A nije mogao bolji lik da im presudi, brat Romelu. Ovo mu dodje 6. gol u ligi. Samo trpaj mrcino! WBA ostaje na brutalno dobrom 7. mjestu, ko bi rekao...

                        City sugavo, ko i komsije im. Sad mi zao sto nisam gledao WHU - Everton, vidim 2 crvena... Bilo je gazenja. Stoke primio samo 13 golova dosad. Niko se fudbala nije naigrao protiv njih.
                        WBA jbt dijeli te pozicije od 3-6 mjesta sa 30 bodova.Steta za ona tri poraza u nizu inace bi sada sami bili na trecem mjestu
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          WBA jbt dijeli te pozicije od 3-6 mjesta sa 30 bodova.Steta za ona tri poraza u nizu inace bi sada sami bili na trecem mjestu
                          Tako je Aki, ali sutra mi stupamo na scenu.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Tako je Aki, ali sutra mi stupamo na scenu.
                            Cuti tamo da se slucajno ne ponovi sudbina Liverpoola,ali iskreno sumnjam u to;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Tako je Aki, ali sutra mi stupamo na scenu.
                              Benteke?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Benteke?
                                Torres ce obiljeziti taj mec, na ovaj ili onaj nacin.

                                Jezik pregriz'o Akane. Nece valjda, imam osjecaj za 3 boda.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X