Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pff taman smo ih uhvatili u masinu nisu znali gde se nalaze i onda Ziru sta promasi
    Opet nas je napad nekako spasao,ali kakva smo rupa u odbrani to i dalje ne mogu da verujem...
    sigpic

    Comment


    • Suarezu spomenik da dignete...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Bez komentara.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • HAhaha pa sta bi Plavci
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            Iskreno, mislim da se prestrogi, pricam samo za ovu tekmu. Dobri ste bili, zatvorili ste se nakon (srecno) datog gola, posle na kontre i koriscenje ogromne rupe u nasem veznom redu (nije da nam treba DM ), ali niste lose odigrali, do prvog naseg gola. Tad je sve otislo u... Usla vam voda u usi, krenula je panika, nezrelo odigranih zadnjih 25-30 minuta, ali preterujete.
            Posle prvog gola smo se povukli, i zatvorili se, ok, ali posle drugog gola, metez i komedija, pa nismo mogli centar preci, nije bilo igraca koji ce da prenese loptu, Suarez danas ispod proseka iako je dao gol i iako je imao onu sansu na kraju. Odsekli ste nam vezu izmedju odbrane i veznog reda, pa napad tako nije ni postojao, bekovi su vam isli toliko visoko da to nije normalno, protiv kvalitetnije ekipe, verovatno biste primili par komada, ali protiv LFC je to savrseno, mi protiv jakog presinga ne znamo, isto bilo i protiv Utda, ISTO. Samo lupis jaci presing i krece gubljenje po terenu. Dali dva gola zbog vasih kikseva, Henderson, EEEEJ Henderson drzi dvojicu na ledjima i posle haosa daje gol, mislim smesno. Odbrana vam je ocaj, ali nadoknadjuje se jakim presingom, kod vas zadnja linija pogotovo stoperi nista nisu radili danas, a kada rade, haos.

            Sta je ovo Le Fondre resio, strasno...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Samo da napomenem, Olivier Giroud igrac za male utakmice, go i asistencija

              Naravno opet sam ja u krivu, ja pojma nemam

              Obranu bi prodao sve igrace koji igraju defanzivne pozicije u arsenalu, osim Gibbsa, sve bi ih otjero pa nek nekom drugom onako igraju! Jebo ih nesto sveto(ne smijem reci ) kad idiot Hendersona iz pero lake kategorije ne mogu da ustopaju i onda im on da go, nidje veze

              Walcott i Girodu braca moja, moga je Giroud do pobjednickog gola, ali jebo ga tito sretni Agger i odbije se lopte od njegovu preponu tacno tamo gdje Giroudova noga nije bila
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Reding u svom stilu,nista novo
                sigpic

                Comment


                • Tacno mi je lose
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Odlicna utakmica pljustalo je sa prilikama i sa jedne i sa druge strane,ali steta prokockali smo dva velika boda

                    Kod 0-2 se morala zavrsiti utakmica,ali primamo dva gola u pet minuta i 60 minuta vrlo dobre igre palo je u vodu.Da je u napadu bio neko jos raspolozen uz Suarez-a mogla su se tri boda uzeti jer je Arsenal ranjiv bio skroz,ali na kraju smo mogli bez icega ostati tako je ovo vjerovatno najrealnij rezultat.

                    Enrique se vratio,Coutinho dosao i poslije iduce utakmice protiv City-a slijedli dosta laksi raspored i nadam se jakom finisu sezone i makar toj borbi za 4 mjesto koliko god je moguce.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Dao ga majstor na rodjendan

                      sigpic

                      Comment


                      • Opa, Emanuelson otisao u Fulham. Nije igrao nesto pretjerano puno u zadnje vrijeme, ali je pokazao da se radi o dobrom igracu. Vjerujem da ce pomoci Fulhamu do kraja sezone da odigra sigurno, a i da vrati svoju formu koju je imao na pocetku sezone.
                        sigpic

                        Comment


                        • Novi timski autobus QPR-a


                          Comment


                          • Da li je moguce da utakmica Dandi-Rendzers ima prioritet nad utakmicom PL(QPR-Noric)???
                            sigpic

                            Comment


                            • Ide KPR na Prajmu
                              Vjerovatno se vode time da Rendzers na ovim prostorima ima vise navijaca od KPRa i Norica
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako ih ubija KPR ovih 10 minuta, da Tarabt nije najsebicniji covjek na svijetu vodili bi
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X