Announcement

Collapse
No announcement yet.

Barclays Premier League & Championship 2012/13 - Diskusija i komentarisanje utakmica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opet SAF nece dovesti igraca za smesne pare iako mu se covek bukvalno sam nudio!

    Ali dobro, ako bi dosao zaista ne znam gde bi mogao da igra, tj znam ali onda ne znam sta bi bilo sa Kleverlijem, Kagavom, itd.

    Comment


    • Mogao bi Vesli da igra centralnog veznog ali znamo kako Kerik funkcionise sa igracima koji ne trce.
      sigpic

      Comment


      • Evo ovo mi sad pade na pamet...kad bi Cazorla dosao u Chelsea bio bi klupa sto posto,a Dembele bi igrao sigurno,kada bi dosao u Utd Santi sigurno klupa,Dembele bi igrao...u Cityu Dembele hladno prva Santi klupa.Kada bi dosao u Arsenal mogao bi nositi i njega i Artetu u zubima i igrati gdje god hoces
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Evo ovo mi sad pade na pamet...kad bi Cazorla dosao u Chelsea bio bi klupa sto posto,a Dembele bi igrao sigurno,kada bi dosao u Utd Santi sigurno klupa,Dembele bi igrao...u Cityu Dembele hladno prva Santi klupa.Kada bi dosao u Arsenal mogao bi nositi i njega i Artetu u zubima i igrati gdje god hoces
          То брате зато јер што и Сити и Челзи имају такве играче, конкретно Сити Силву - који је бољи од Сантија, а Челзи Мату - који је такође бољи, док и Ситију и Челзију фали играч попу Мусе.
          Не кажем ја да је Муса лош, далеко од тога, добар је, али да је Санти конкретно када поредимо њих двојицу бољи по фудбалским карактеристикама везног играча јесте, али опет понављам ради се о два типа играча па је незахвално поредити јер реално најбоље би деловали у пару - Муса да припреми, Санти да реализује.

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post

            Nebojsa,Porto za klasu ispred svih
            Kada uzmes u obzir kakvo je englesko trziste, a i jos da dovode proverene igrace trenutno su najbolji u tom segmentu.Siguran sam da ce se to brzo promeniti.

            Imaju srece sto su mali klub(malo ime za evropsko trziste) i retko koji klub ce zeleti da ih odere do gole koze kada nisu puni ko brod.A i sticajem okolnosti uzimaju igrace za koje se retko ko interesuje ili nemaju veliku konkurenciju i kada bolje pogledas nije ni cudno sto su dobijali igrace ispod cene.
            Meni je u neku ruku i cudno sto Celzi nista nije preduzeo povodm Muse, na stranu to sto su gradski rivali, s obzirom od koga su sve kupovali igrace sigurno im ne bi smetalo da uzmu jedan i Fulamu.


            Snajder ce vise vremena da provodi po bolnici nego na terenu.Zivi bili, pa videli.

            Comment


            • Originally posted by NebojsaNS View Post
              Totenhem u ovom momentu ima najbolji menadzment u evropskom fudbalu. Ne volim ih ali je tako.
              Ne bih bio tako siguran.

              Spoiler
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ne bih bio tako siguran.

                Spoiler
                Spoiler


                I mi konja (viteza, boksera) za trka ima(dos)mo.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Totenhem u ovom momentu ima najbolji menadzment u evropskom fudbalu. Ne volim ih ali je tako.
                  Ma dobri su Spursi, ali Bayern i verovatno Dortmund sa Kloppom, ta dva tima imaju najbolji menadzment u Evropi, provereno, preko skautiranja, dovodjenja igraca, do samog sistema funkcionisanja kluba, Nemci su to. Tu je odmah Porto za njima.

                  Sto se tice Snajdera:

                  Tancredi Palmeri ‏@tancredipalmeri
                  Here the big market news:Sneijder agreed deal with Tottenham,and ready to move London asap.Waiting for Inter and Spurs to agree terms
                  Palmeri je verovatno najpouzdaniji novinar na cizmi, tako da je Snajder najverovatnije novi igrac Spursa, brutalno pojacanje ili mozda ne ??

                  Snajder se fantasticno uklapa u taj sistem AVB 4-2-3-1, gde ce on samo zameniti Dempsija i funkcionisati kao ofanzivan veznjak, prosta racunica. Kada pogledam takav tim Spursa, izgleda zastrasujuce, naravno, to su samo imena, ali kakva je forma Snajdera ??
                  On nije igrao od kraja septembra nijedan mec, forma je veliki upitnik, ali isto tako i njegova kondicija i spremnost da igra, vrlo lako moze da bude "bust" i da ne igra zbog sklonsti prema povredi, da je to postalo hronicno. On je veliki upitnik u ovom trenutku i nepoznanica po meni, ali znamo da je klasa od igraca i da ako ne bude povreda ili bilo cega slicnog, Spursi mogu da budu mnogo zajebani osim ako AVB zasere, mada tesko posto ima sve delice slagalice, samo treba da je sastavi. Spursima je i bio potreban jedan kreativac vezista, a Snajder je to i jos mnogo vise od toga.

                  Sto se tice ove rasprave oko Dembela, mislim da tu ne treba da bude rasprave, jer je on pored Yaye i da navedemo Felainija koji je ove sezone vise bio poluspic ili ofanzivan veznjak, najbolji u ligi na svojoj poziciji, nema dalje. Covek je tenk, rastura u defanzivi, ubija u pojam, ove sezone mislim da je uzeo najvise lopti, procenat osvojenih duela, bilo vazdusnih ili na zemlji mu je veci od 80-85%, plus, covek je za sve ove tekme izgubio posed samo tri puta, TRI puta !!!!
                  I to samo kad je defanzivan posao u pitanju, sta je sa napadackim delom ?
                  On kad krene napred, po meni je bolji i od Yaye, jer je cak i brzi, tehnicki potkovaniji, isto toliko kreativan kao Yaya, i mozes da ocekujes svaki potez od njega, za sve je sposoban. To je jedan fenomenalan fudbaler, TENK, koji moze sam da drzi vezni red ako treba, mozes da ga stavis da igra i krilnog igraca jer je tehnicki potkovaniji od vecine klasicnih krilnih na Ostrvu, a brzinu ima, tako da nema rasprave da je jedan od najkompletnijih veznjaka u ligi.

                  Poredjenje njega i Cazorle je neumesno, jer nisu isti tip. Cazorla je klasa, ali opet meni je Moussa bolji igrac.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Ja sam Freshko ubjedjen da ce Dempsey igrati kod AVB-a sto posto,mislim da ce tu Adebayor da izvisi,mnogo vjeruje Boas Amerikancu i sto se mene tice sasvim opravdano.Njima je pokvarila planove povreda Assuoe Ekotta pa je Verthongen veci dio sezone igrao lijevog beka,a doveden je da igra stopera jer je tu Tottenham najtanji.Mogli bi da probaju u januaru uz taj eventualni transfer Sneijdera da dovedu i nekog stopera,a znajuci AVB-a on ce sigurno opet da ide na Moutinha.Jedva cekam januar da vidim sta ce se desiti s njima,ali i ostalima naravno...

                    Moussa bez dileme bolji igrac od Cazorle,sve covjek ima u svom arsenalu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Jedini razlog zbog kojeg Dembele ne moze eventualno da bude u najboljem timu lige je taj sto je propustio jedan deo sezone. Ono sto on uradi na terenu za 90 minuta 90% igraca gde ima i veliki broj velikih asova ne uradi za dvomec. Predjena kilometraza na mecu je relativna stvar jer se tu racuna sva kretnja. Da se racuna samo trcanje Dembele bi ubedljivo pobedio. Sve radi u trku, s osecajem, s lakocom.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ja sam Freshko ubjedjen da ce Dempsey igrati kod AVB-a sto posto,mislim da ce tu Adebayor da izvisi,mnogo vjeruje Boas Amerikancu i sto se mene tice sasvim opravdano.Njima je pokvarila planove povreda Assuoe Ekotta pa je Verthongen veci dio sezone igrao lijevog beka,a doveden je da igra stopera jer je tu Tottenham najtanji.Mogli bi da probaju u januaru uz taj eventualni transfer Sneijdera da dovedu i nekog stopera,a znajuci AVB-a on ce sigurno opet da ide na Moutinha.Jedva cekam januar da vidim sta ce se desiti s njima,ali i ostalima naravno...

                        Moussa bez dileme bolji igrac od Cazorle,sve covjek ima u svom arsenalu
                        Tottenhemu je planove pokvario odlazak van der Vaarta, ili bolje da se izrazim, zajebali su se sto im nije bio u planovima pa su ga tako olako pustili. Taj lik je igracina, duplo bolji od Sigurdsona i Dempsey-a zajedno, tacno Tottenhemu fali tu jedan igrac koji moze i da poveze i da postigne gol. Jedino je steta sto Rafael nije bas bio u sjajnoj kondiciji pa ga vidis kako se oko 70. minuta muci, ali do tada da sve od sebe i bude ga svuda. Po mom misljenju on im je najveci gubitak... A i realno povreda Dembela im je pokvarila planove...
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Ja sam Freshko ubjedjen da ce Dempsey igrati kod AVB-a sto posto,mislim da ce tu Adebayor da izvisi,mnogo vjeruje Boas Amerikancu i sto se mene tice sasvim opravdano.
                          Igrace, al' sa klupe. Pa gde ga ti vidis u timu ako Snajder dodje ???

                          E sad, nisam racunao na soluciju da Snajder igra zajedno sa Moussom kao tandem u veznom redu, a da Dempsi cepa kao poluspic, ali deluje mi preofanzivno, jeste Moussa zver, ali opet, sto je mnogo, mnogo je...
                          Vratio se i Parker, trebao bi on tu da igra 'mesto Sandra koji mi je nedorecen u svakom mecu koji sam gledao. U svakom slucaju, nece biti mesta za Dempsija u prvoj sem u ovom slucaju koji sam pomenuo, krila su vec rezervisana.
                          Adebayor ce da izvisi na ovaj ili onaj nacin, a twitterasi pominju neki deal QPR-a za njega, hoce ga 'Arry nazad...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • NUFC fans: 'We thought you were dead, we thought you were dead, Robin Van Persie, we thought you were dead!'

                            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                            Comment


                            • Lepo je Visko najavio gol...umuva ga Mancenster
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Dzoni Evans veliki igrac.
                                When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                                Comment

                                Working...
                                X