Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se za Strajnica... to je bunar predubok. Vise mi se povraca od njegovog prenosa nego kad pomesam 3 alkohola
    Coa je makar potkovan informacijama...evo npr koliko ko kome treba da da golova hahahhahaha Strajnic bi prekinuo prenos do sad.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Kakva golcina RVP-a !
      Huntelar za celo poluvreme nista nije napravio.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Holandija prsla po svim savovima posebno vezni red i Roben koga su maltene u dzep stavili kako ga je Lam drzao ono je smesno .
        A ovaj Huntelar samo kuka po novinama kako treba da igra pre RVP-a a danas se pokazao je***o mamu ....
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kakav Reus kakv Getze dok ima rezultata i dok Švabe pobjeđuju ti terena očima neće vidjeti........... Švabe već u 1/2 finalu ;)

          Comment


          • Meni je Ronaldo najsmesniji, ne znam sta se desava sa njim ali je totalno prso, sta on masa i kako se opusta na terenu to je neverovatno.

            Comment


            • Holandjani ne igraju timski i to ih je kostalo poraza. Roben uvijek sam zavrsava akciju, jednostvano ovako vise ne moze. Protiv portugala im je zadnja sansa, moraju dobiti 2 gola razlike i da se nadaju porazu Danaca, tesko ali ne i nemoguce ako konacno pocnu igrati kao tim.

              Comment


              • Au, ko bi rekao da Holandjani nece ni u cetvrtfinale EP-a nakon finala SP-a...

                Comment


                • Definitivno prvi favoriti poslije ove utakmice, dominiraju.
                  RvP slabijom nogom za malo da pocijepa mrezu, al jbg, nije Holandija ko Arsenal da skoro sve lopte idu na njega. Previse umisljenih zvijezda u Holandiju, nek se spuste malo.

                  Boateng namjerno dobio zuti i propusta sledeci mec, mislim da ce Smelcer upanut.
                  sigpic

                  Comment


                  • Njemacka vrlo dobra i veceras i vec su blizu polufinala s obzirom na moguce protivnike iz grupe A.Muller i Podolski opet nisu nista uradili ali Gomez i Schweinsteiger su odigrali bez greske i takodjer Ozil pokazuje u svakoj utakmici o kakvom se majstoru radi.Holandija me razocarala mnogo,ali eto i nakon dva poraza imaju sanse da prodju dalje.U iducoj utakmici morao bih VDV poceti umjesto Van Bommel-a,jeste mozda ofanzivno ali moraju ici na pobjedu,a De Jong i Van Bommel u sredini ne mogu nista da urade osim da nekog dobro fauliraju.Bit ce interesanta utakmica sigurno izmedju njih i Portugala.

                    U prvoj utakmici samo sam cekao da se Ronaldo rasplace
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post

                      U prvoj utakmici samo sam cekao da se Ronaldo rasplace
                      Ja se nadao da ce ga Predator malo isamarati ali nista.
                      sigpic

                      Comment




                      • Tezina udarca neverovatna, lakoca sa kojom ga je izveo, jos neverovatnija.

                        Comment






                        • TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pametan Glen, ko jos hoce da se slika pored Hart-a u ovom nazovi dresu.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Bih, ali mi je zatvoren, stoka iz SBBa. Bolje Hrvate 10 puta nego ove nase kretene.

                              Dobijaju ovo Nemci bez problema i dovidjenja Narandzasti.
                              Pređi na D3, tada ne isključuju, a u paketu sa nekim kablovskim netom se isplati baš.

                              Gomezu alal ćufte, objasnio mnogim "golgeterima".
                              A Ronaldo je i izgledao u jednom trenutku kao da plače.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pređi na D3, tada ne isključuju, a u paketu sa nekim kablovskim netom se isplati baš.
                                Precenjujes moje studentske platezne sposobnosti

                                Svaka cast Nemcima, za sada najbolje izgledaju od svih ekipa na Euru.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X