Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Nemci!

    Kakva dominacija veceras...
    Jedan je Obradovic Zarko!

    Comment


    • Nadam se da cu sada videti Goetze-a na terenu protiv Danske!

      Comment


      • Za Holandjane me brine ovo što se dešava van terena. Kažu velika netrpeljivost je između nekih igrača međusobno ali i prema selektoru...

        To brine, ali opet imaju dobu šansu, pobeda nad Portugalom sa 2 gola razlike i bilo kakav poraz Danske od Nemaca.
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • I ja se nadam da cemo videti u prvoj Gecea,Klosea,Sirlea,Rojsa,Smelcera i jos neke koji nisu imali priliku da igraju...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Idu Nijemci ovdje do samoga kraja. A kako ovi Holanđani 2 poraza i još uvijek jedna fina prilika za prolaz pobjedom protiv Portugala, a samo malo da srede neke stvari mogu doći do nje. Nijemci će vjerujem rutinski odraditi Dansku i da neće biti nikakvog puštanja, ipak je to Njemačka - njemački mentalitet.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Tesko da mogu da dobiju Portugal sa tri razilke, a da Danska izgubi sa tri od Nemacke istovremeno.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Bas lagan osu Njemci pregazili Holandiju.Objasnili su ljudi fudbal u prvom poluvremenu,a u drugom su samo zavrsili posao.Gomez ponovo utisao kriticare.Svaka mu cast i za prvi i za drugi gol!
                Kakvi su majstori Svajni i Ozil...posprdase se momci sa sredinom Holandije,kao da su igrali protiv amatera.

                Holandija jos jednom razocarala.Roben slobodno moze da dobije titulu najvece seljacine Eura2012.Ne mogu reci da je RVP izdusio ali nije bio na nivou...jbg svi su ocekivali vise od njega.U obije utakmice je Snajder bio jedini u ekipi koji je igrao kako treba i kako zna.Svi ostali tuga!I neka ispadnu jer nisu za finala.


                Lev je izgleda odabrao "prvi tim",pa sam siguran da cemo protiv Danske gledati Sirlea,Gecea,Rojsa,Smelcera,Bendera,Krosa,Klosea itd itd Mislim da ce i oni moci da se nose sa Dancima i tu bi volio da bude remi

                Comment


                • Mario mi nije jasan sa onako mlakim radovanjem .. Ali, nebitno .. Švabe klasika, čim ih otpišu, kao što su bili komentari posle prijateljske sa Švajcarskom, odmah pokažu pravo lice na velikom takmičenju ... Opasni su, a imaju, ako se ne varam, najmlađi tim ..
                  Baš jedva čekam poslednje kolo, bila bi ''fora'' da oderu Dance, a prežaljeni Holanđani da cepe Portugalce ...

                  Comment


                  • Holandija - Portugal ce biti paklena utakmica! Kad se setim one njihove utakmice, sad ne znam dal je na proslom SP ili EP kada su pljustali kartoni na sve strane!
                    Mislim da je tada De Jong uleteo Ronaldu sa kramponima u butinu koji je morao nakon toga da napusti igru, zaplakao covek!

                    U svakom slucaju bice kidanja!

                    A posle ove dve utakmice, voleo bih Sneijder-a u United-u ako je vec Modric preskup!

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Precenjujes moje studentske platezne sposobnosti

                      Svaka cast Nemcima, za sada najbolje izgledaju od svih ekipa na Euru.
                      Ajd, ajd, kada su ovde studenti živeli loše.


                      Mmmm.. danas Italija-Hrvatska i Španija-R.Irska..
                      Šta će uraditi komšije i da li je Šanija sigurica?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Spanci sigurno dobijaju, dok mislim da ce komsije izvuci neresen rezultat.

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Holandija - Portugal ce biti paklena utakmica! Kad se setim one njihove utakmice, sad ne znam dal je na proslom SP ili EP kada su pljustali kartoni na sve strane!
                          Mislim da je tada De Jong uleteo Ronaldu sa kramponima u butinu koji je morao nakon toga da napusti igru, zaplakao covek!

                          U svakom slucaju bice kidanja!
                          Da, da, 17 žutaća mislim da je bilo 2006. na SP ... Mislim da je Maniš dao jedini gol .. Kod Lala nešto ne štima, nema neke atmosfere, ne igraju dobro, ali ih svakako ne treba otpisivati ..

                          Comment


                          • Njemacka odradila rutinski posao sinoc. Prvo poluvrijeme totalna dominacija i to sa 40-45% posjeda lopte. U nastavku su Holandjani bili malo konkretniji sto je i razumljivo, jurili su rezultat. Svi golovi su bili fini. Holandska odbrana propusta, sinoc su ih Svabe po stranama razvlacili i uvijek je bilo prostora. Muller 'ladno potonuo u poredjenju sa partijama koje je pruzao 2010. g. u J. Africi. Mogla je pobjeda Njemacke biti i uvjerljivija. U nekim situacijama Ozil je petljao i sinoc mi je izgledao nekako nezainteresovano, ali odigrao je veoma dobro. Neusglasice unutar svlacionice ce po svemu sudeci i izbaciti Holandiju sa EURA. Iako imaju teoretske sanse za prolaz, mislim da nece proci. Portugal sada ima samopouzdanje. Nadomak su prolaska dalje i znaju da mogu protiv poljuljane Holandije.

                            Danas bi komsije mogle do boda, ne vise od toga.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Eto sta su ti Holandjani, na svakom turniru dodju kao jedni od glavnih favorita i cesto ne pokazu svoj kvalitet u potpunosti. Imaju najboljeg strelca PL i Bundes lige a postigli svega jedan gol. Mada glupi selektor kostantno igra sa jednim spicem, koji obicno bude odsecen od sredine terena koja je prilicno indisponirana. Vezni red kao i da nemaju, gledam sinoc, Nemci 4-5 igraca na sredini terena, a pola Holandjana se naguzvalo po aut linijama :S A hoce posed i kontrolu nad mecom, pa ne ide to tako.

                              Nemci ih dobili sa pola gasa...

                              Comment


                              • Interesantno je da Hrvati nikada nisu izgubili od Italijana. Imaju cak 3 pobjede i 2 remija. Evo i ostalih zanimljivosti vezanih za danasnji susret.

                                http://www.mondo.rs/s248136/Vesti%20..._-_nikako.html

                                Gledajuci tradiciju susreta sa Italijom, Hrvati imaju pravo nadati se povoljnom rezultatu.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X