Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Tesko da mogu da dobiju Portugal sa tri razilke, a da Danska izgubi sa tri od Nemacke istovremeno.
    Holandija dobije Portugal 2:0, Danci izgube bilo kojim rezultatom od Nemaca, Holandija ide dalje...;)

    Gomez je pokazao klasu, radi svoj posao najbolje na svetu, ali Ozil...
    Portugalci jedva dobise, nesigurni su mnogo, Ronaldo sta je masio, razocarao je... Od Eriskena se mnogo ocekivalo, mozda ga je pritisak dotukao, ipak je decko bas mlad, veoma slabo u obe tekme, pogotovo u ovoj...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Zato im danas ne gine poraz.

      Comment


      • @Freshman
        Po meni je Eriksen bolje igrao juce nego u pobjedi protiv Holandije gdje takao loptu nije. Jbg, nije ovo Eredivisie, disciplina je ovdje na najvecem nivou. Trebace mu jos koja godina i dosta utakmica da bi dosao do zeljenog nivoa kojim bi trebao da igra u reprezentaciji.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          @Freshman
          Po meni je Eriksen bolje igrao juce nego u pobjedi protiv Holandije gdje takao loptu nije. Jbg, nije ovo Eredivisie, disciplina je ovdje na najvecem nivou. Trebace mu jos koja godina i dosta utakmica da bi dosao do zeljenog nivoa kojim bi trebao da igra u reprezentaciji.
          Ma nebitno, vidi se ta njegova nesigurnost u obe utakmice, vidi se da ne moze da razigrava igrace, da se plasi da krene napred, pa on je u Holadniji igrao fantasticno, nije tu u pitanju disciplina, jednostavno decko se uplasio i podlegao velikom pritisku koji su mu nametnuli mediji i novinari, sto je razumljivo, decko ima 20 godina, previse su ocekivali od njega. Cak me je na momente podsecao na naseg nesrecnog Hendersona, nije ga bilo nigde na terenu... Talenat je neupitan, i dalje tvrdim da ce biti veliki igrac, samo da ostane u Ajaksu jos ovu sezonu, ne mora, ali bi bilo pozeljno da tako bude, da dobije malo na toj sigurnosti, malo na iskustvu u igranju LS sledece godine, pa neka predje u neki veci klub...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Irci prijete Spancima
            Sudjenje do sad,najbolje!Odlicno sudije,svaka vam cast! Samo tako nastavite,to vam zelim od srca vjerujem da ce vam moja podrska mnogo znaciti


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Duka View Post
              Sudjenje do sad,najbolje!Odlicno sudije,svaka vam cast! Samo tako nastavite,to vam zelim od srca vjerujem da ce vam moja podrska mnogo znaciti
              Sika se dspi boli te uvo.

              Comment


              • opet si se nesto istripovao


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Eh kad bi kako Irska mogla do boda danas Cisto da ostete Spaniju.
                  I naravno,da komsije danas potope Italijane pa da se ovjeri prolaz

                  Comment


                  • Ircima nece pomoci ni 2 parkirana autobusa ispred sesnaesterca.

                    Comment


                    • Nisu lose Hrvati krenuli ,igraju svoju igru , sevnula je jedna na Bufona , imao Mandzukic priliku da je uhvatio , Talijani napadaju ali bez pravog pokusaja su za gol
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Pa konkretnije sanse imaju Italijani

                        Comment


                        • Cassano majstorski igra.

                          Comment


                          • Stipe Pletikosa
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Evo ga ovaj losiji od Modrica

                              Comment


                              • Pirlo....
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X