Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gol jeste bio za Ukrajinu, ali je isto bio i ofsajd pri tog gola. Tako da mislim da je tu pravda zadovoljena.
    Last edited by Reise; 19-06-12, 22:19.
    sigpic

    Comment


    • Naravno, ko drugi uzeo stvar u svoje ruke i uradio 99% kod gola, opet Tatica. Posle mi neko prica drveni Englez, nije najveca klasa, nije kralj veznog reda, Cavi Ne Sme Niko Da Mi Pridje U Radijusu Od Dva Metra nedodirljiv, bla, bla, bla...

      Da se ismeje covek najstrasnije.

      Long live King Stevie!
      sigpic

      Comment



      • Nije mi nešto drag al momak je tehnički najpotkovaniji igrač na Euru

        Comment


        • Lose odigrana utakmica ali ispunjen je cilj a to je prolazak grupe jos je bonus sto je Spanija izbjegnuta skroz.Sada protiv Italije sanse su po meni 50-50.Stevie danas opet asistencija i to kakva,3 utakmice 3 asistencije,samo ce valjda majstor moci izdrzati i ostale utakmice a nadam se da ce ih biti vise od jedne.

          Protiv Italije ocekujem Andy-a i Theo-a umjesto Milner-a i Welbeck-a koji nisu nista pokazali pogotovo se to odnosi na Milner-a koji nije nista pokazao ima vec dvije godine.

          C'mon England

          Ibra
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Naravno, ko drugi uzeo stvar u svoje ruke i uradio 99% kod gola, opet Tatica. Posle mi neko prica drveni Englez, nije najveca klasa, nije kralj veznog reda, Cavi Ne Sme Niko Da Mi Pridje U Radijusu Od Dva Metra nedodirljiv, bla, bla, bla...

            Da se ismeje covek najstrasnije.

            Long live King Stevie!
            Protiv Ukrajine ocajne, ne lozi se Spakovace ga Markizio laganica.

            Comment


            • Da je neko stalno u postavi i igra ovako lose kao Milner u nasoj reprezentaciji, bio bi ubedjen da ima menadzera koji ga gura. Ovako je samo Hodzson slep.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Lose odigrana utakmica ali ispunjen je cilj a to je prolazak grupe jos je bonus sto je Spanija izbjegnuta skroz.Sada protiv Italije sanse su po meni 50-50.Stevie danas opet asistencija i to kakva,3 utakmice 3 asistencije,samo ce valjda majstor moci izdrzati i ostale utakmice a nadam se da ce ih biti vise od jedne.

                Protiv Italije ocekujem Andy-a i Theo-a umjesto Milner-a i Welbeck-a koji nisu nista pokazali pogotovo se to odnosi na Milner-a koji nije nista pokazao ima vec dvije godine.

                C'mon England

                Ibra
                Slazem se da u prvu postavu moraju biti Walcot i Carol ,Welbek je nepotreban u prvoj pored Runija .
                GIFSoup

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Protiv Ukrajine ocajne, ne lozi se Spakovace ga Markizio laganica.
                  Nije stvar u tome, stvar je da je coveka muce povrede zadnje 3 godine, da nije prosao prave pripreme duzi vremenski period, da je na 50% mogucnosti a u sve 3 utakmice najbolji na terenu i kad je frka niko od ovih zvezdica nista ne uradi nego on i protiv Italije ako budu prosli nekim slucajem bice najbolji opet. Velbek, Jang, Milner, clanovi prve postave najjaca dva tima u Engleskoj ovo-ono, kurac-palac, gde ste sad fenseri? Institucija je covek.

                  Markizio ovakav nece sigurno, mozda Mota. A i nema covek sa kim da igra + Woy na klupi. Prolazi Italija, nadam se da ce bar on dobro odigrati i napraviti neki ovakav potez.
                  sigpic

                  Comment


                  • Hoce li se nekad neki trener setiti da pusti Rooney-a na mesto centarfora? Da ima iza sebe trio Ox-Young-Walcott, dominirali bi. Konoplyanka ponovo neverovatno agilan, mogao bi dobro da se proda.
                    Francuzi letargicni do granice bola, a Ibrahimovic lud.
                    JC, da li si video klipove na YT ove ruske navijacice?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                      Hoce li se nekad neki trener setiti da pusti Rooney-a na mesto centarfora? Da ima iza sebe trio Ox-Young-Walcott, dominirali bi. Konoplyanka ponovo neverovatno agilan, mogao bi dobro da se proda.
                      Francuzi letargicni do granice bola, a Ibrahimovic lud.
                      JC, da li si video klipove na YT ove ruske navijacice?
                      Gledam svaki dan

                      Ja mislim da se Rooney ipak bolje snalazi kada igra iza napadaca.Theo zasluzuje igrati apsolutno ali Ox je jos neiskusan da bi igrao na jednom velikom takmicenju od prve minute,bolje sluzi kao joker.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                        JC, da li si video klipove na YT ove ruske navijacice?
                        Cuj video, ozenio se on covece. Ja mu kum bio, ucio ga malo ruski, pa isli do Rusije da joj upoznamo roditelje, divni ljudi nema sta...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ne znam zasto, ali sam siguran da bi Ox kroz karijeru bio jos bolji iza napadaca, ne po krilu. Ja ne vidim kog treceg da stave iza napadaca, a da to nije Rooney. Onog Milnera ni u Donji Srem ne bih doveo. Jedino Young-Rooney-Walcott, a ispred Caroll.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Gol jeste bio za Ukrajinu, ali je isto bio i ofsajd pri tog gola. Tako da mislim da je tu pravda zadovoljena.
                            Nema ofsajda. Ponisten regularan gol.

                            ukraine-Marko-devic-goal-530x287.jpg

                            Comment


                            • Originally posted by miki_klub View Post
                              Nema ofsajda. Ponisten regularan gol.

                              [ATTACH=CONFIG]6877[/ATTACH]
                              Odgledaj cijelu akciju pa se javi opet. Milevski je kampovao u ofsajdu dok mu Selin (ili ko vec od defanzivaca) salje dugu loptu i tu je ofsajd morao biti sviran.
                              sigpic

                              Comment




                              • Ofsajd ko kuca.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X