Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
    Sta pricas to majstore? Koji moji Spanci? Necu da zelim dobrodoslicu bilo kome ko prvo ne sredi osnovna gramaticka pravila. Ja Spance orgnaski ne podnosim kao sto organski ne podnosim lupetanja o igri o kojoj bi svaki normalan muskarac trebalo puno da zna.
    Pa brate sad si ih hvalio, da oni mogu Hrvatima da uvale 5 komada kad god hoce pa sam pomislio da si ti njihov simpatizer. Ja sam izneo neke argumente zasto ja mislim da je Bilic postavio dobru taktiku i da je fino zatvorio Spance, ti si odgovorio da su oni igrali sa 30% svojih mogucnosti, izvini, ali meni to nema nikakve logike niti mislim da je bilo tako. I ne vidim o kakvom lupetanju pricas, ja sam fino rekao svoje misljenje da Spanci nisu mogli do gol sansi veceras dok Hrvati nisu krenuli na sve ili nista jer su znali da moraju dati gol bez obzira da li ga primili ili ne.
    Last edited by chicharito14; 18-06-12, 22:45.

    Comment


    • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
      Sta pricas to majstore? Koji moji Spanci? Necu da zelim dobrodoslicu bilo kome ko prvo ne sredi osnovna gramaticka pravila. Ja Spance orgnaski ne podnosim kao sto organski ne podnosim lupetanja o igri o kojoj bi svaki normalan muskarac trebalo puno da zna.
      izvini profesore...rekao sam nisam tek doso......vidim da nisam dobrodosao pa zelim svima ugodnu vecer...nec se vise tu prijaviti ako vam smetaju moje tockice....... Bog i Hrvati

      Comment


      • Ako ih mrzim ne znaci da sam slep i da ne vidim njihovu jacinu, oni su najbolja reprezentacija ne svetu vec 5 godina i malo je smesno pomisliti da su jedva dobili Hrvatsku a igrali iz snage. Bas se kosi sa zdravim razumom.

        @Ap3 Ne smetas majstore, smeta tvoja nepismenost, kada bi to sredio, ne bih imao nista protiv tebe.

        Comment


        • Originally posted by Ap3 View Post
          izvini profesore...rekao sam nisam tek doso......vidim da nisam dobrodosao pa zelim svima ugodnu vecer...nec se vise tu prijaviti ako vam smetaju moje tockice....... Bog i Hrvati
          Brate dobrodosao si naravno Eno ti je i Freshman pozeleo dobrodoslicu, inace verni navijac Liverpoola i veliki fan Hulka

          Comment


          • Kad je Spanija primila gol protiv Italije, vidjeli smo kolko su jaki i za tren oka su im vratili gol. Hrvatska je dobro igrala i steta za njih kad Rakitic nije ono uvaljao. Realno je Spanija igrala kolko joj je trebalo, ali isto mislim da ne treba umanjivati trud i znanje Hrvata koja su predobra reprezentacija.
            Modric objasnio svima zasto treba da igra za vece klubove od Totenhema i zasto ga tolko cijene.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by chicharito14 View Post
              Brate dobrodosao si naravno Eno ti je i Freshman pozeleo dobrodoslicu, inace verni navijac Liverpoola i veliki fan Hulka

              Makes me wanna throw up. Whole day.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Da su hteli dali bi 5. Ko god ne veruje u to, zavarava se debelo. Hrvati nisu losa ekipa nimalo, jednostavno napadacka su ekipa i protiv Spanaca ne mogu da odigraju nista specijalno ako se ovima igra.
                Pa španjolci nisu napravili nijednu ozbiljnu šansu tijekom cijele tekme,da se mi nismo otvorili nebi gol dali još 90 minuta da se igralo,uostalom bili su minutu do ispadanja da je sudac svirao penalčinu samo takvu,al sve u svemu vrlo dobar turnir smo odigrali ,da smo imali više sreće trebali smo biti u četvrfinalu,al jbg to je nogomet,fali malo sreće i da suci rade svoj posao

                a ti pričaš o pet golova,nzm jesi ti gledao istu tekmu ko i ja

                Comment


                • Originally posted by Mario Ancic View Post
                  Pa španjolci nisu napravili nijednu ozbiljnu šansu tijekom cijele tekme,da se mi nismo otvorili nebi gol dali još 90 minuta da se igralo,uostalom bili su minutu do ispadanja da je sudac svirao penalčinu samo takvu,al sve u svemu vrlo dobar turnir smo odigrali ,da smo imali više sreće trebali smo biti u četvrfinalu,al jbg to je nogomet,fali malo sreće i da suci rade svoj posao

                  a ti pričaš o pet golova,nzm jesi ti gledao istu tekmu ko i ja
                  Ne mogu da pricam sa nekim ko je pristrasan. Kao kada bi ti mene ubedjivao o necemu protiv Partizana, ne ide.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Ne mogu da pricam sa nekim ko je pristrasan. Kao kada bi ti mene ubedjivao o necemu protiv Partizana, ne ide.
                    Po čemu sam ja to pristran,ti kažeš da bi zabili 5 golava da su htjeli,znači oni su baš htjeli proći s 0-0? i jesi ti vidio start na Čorluku taman prije gola,eto samo mi to odgovori

                    Comment


                    • Dobrodosao Mario... Ala su poceli odjednom ljudi da se registruju...

                      Opet se neki penal pominje, ako je to ona situacija sa Corlukom, tu nema ni p od penala, klasican duel u vazduhu, pa nece Buskets da ga gleda, normalno da ce da ga povuce malo, ali tek tooliko da ovaj ne padne, bezobrazno jeste, ali to je fudbal.

                      Da je Spanija igrala kako treba, a nije jer su gresili u nekim osnovnim pasovima, igrali li se pete, zajebavali se, bilo bi jos golova u mrezi.

                      Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                      Makes me wanna throw up. Whole day.
                      El se ovo odnosi na mene ???
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ne mogu da pricam sa nekim ko je pristrasan. Kao kada bi ti mene ubedjivao o necemu protiv Partizana, ne ide.
                        Tesko je naci osobu na ovom forumu sa kojom ti imas nesto da pricas. Ti bas kao da si neki uzviseni clan na ovom forumu, odredjujes sa kim ces da komuniciras i ciji su komentari lupetanja a ciji ne.

                        Comment


                        • Onoliko kolko treba da se dobije Hrvatska toliko su i odigrali, par kikseva odbrane pvenstveno mislim na Alvara i Gerarda te jedna šansa Rakitića ali sve u svemu Španci zasluženo idu dalje. Hrvatima više sreće drugi put.......ćao ćao vozdrica

                          U 1/4 finalu nadam se Francuzima ili Ukrajincima, samo da je izbjeći Engleze jer nikao nebi voli da se sastanu u ovojh fazi takmičenja, imam neki osjećaj da bi Englezi sa lakoćom prošli Furiji, daj bože da griješim ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Dobrodosao Mario... Ala su poceli odjednom ljudi da se registruju...

                            Opet se neki penal pominje, ako je to ona situacija sa Corlukom, tu nema ni p od penala, klasican duel u vazduhu, pa nece Buskets da ga gleda, normalno da ce da ga povuce malo, ali tek tooliko da ovaj ne padne, bezobrazno jeste, ali to je fudbal.

                            Da je Spanija igrala kako treba, a nije jer su gresili u nekim osnovnim pasovima, igrali li se pete, zajebavali se, bilo bi jos golova u mrezi.





                            El se ovo odnosi na mene ???
                            Al nisam ni ja novi ččlan,skoro godinu sam ovamo,imam i 20 tak postova,al piše da imam samo 2 ne kužim

                            Comment


                            • Sto na tebe Fresh, nemam nista protiv tebe.

                              @Ap3 Mogao bi malo na odmor

                              @Cicarito Otprilike tako.

                              @Ancic Moras da shvatis da su oni najbolja ekipa na svetu i da su celu grupu igrali koliko im je trebalo.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Sto na tebe Fresh, nemam nista protiv tebe.
                                Sad mi je lakse...

                                @Mario Izgleda da su brisani neki postovi ili tako nesto...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X