Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolko su losi Grci jbt i opet za malo da dodju do 2-1 da nije bilo milimetarskog ofsajda..
    Ko je reka onome Samarasu da se bavi fudbalom da mi je znat, jedino u neciju 3 ligu moze da igra.
    sigpic

    Comment


    • Cuj komentatora, iiiiiii 1:0....
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • pokusao sam da sastavim tim od najboljih U21 igraca cije repke ucestvuju na ovom turniru, ako imate vremena, bacite pogled

        blog je na (tarzan losem) engleskom

        http://tinyurl.com/d9lrysb
        @ZeFootball

        Comment


        • aona ludača
          zekina mirka
          kazlamu dide da poseti svoju staru bakicu u kumrovec
          kadono
          uslikalo je da bodri svoje nogometaše
          skinila i majicu ai grudnjake ispale joj sise
          pa joj neki privatijo dase skroz ne otegnu
          dase zeka još ne razočara kase vrati
          dosta muje i njegove muke




          lutajući reporter tuta bugarin
          nežno šapće sneguljici
          dok patuljci ruju
          u rudnici

          Comment




          • Nezvanicno,ubijen jedan ruski navijac. Poljaci ocigledno nisu ni svesni da rusi vracaju bar duplo.

            Comment


            • Veceras navijam za Rusiju(Zenit).Mislim da poljaci mogu da dobiju,ako Kuba i Lewandowski odigraju predobro.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Jbt kakve su ovo seljacine. Kakvu sliku o svojoj zemlji salju Poljaci, kakvi kreteni. Neka se raduju tome sto ce organizovati turnire u pikadu, jer nece organizovati u fudbalu nista narednih 30 godina. Idioti retardirani!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ovo malo sto sam video dok je poluvreme na derbiju, Denisov urnise na sredini ponovo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva golcina Dzagoev-a, mali je zver.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • Odlicno je osjetio dje ce lopta da padne, ubica.
                      sigpic

                      Comment


                      • Odlicno igra Dzagoev stvarno znao sam da je talenat,ali nisam znao da je ovakva igracina.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Rusi igraju vrlo dobro u ofanzivnom dijelu. Džagoev-Aršavin-Keržakov odlično sarađuju i stalno mijenjaju mjesta, svugdje ih možeš vidjeti. Poljaci nešto više imali loptu u svom posjedu i više tih sitnih prilika i poluprilika, ali su Rusi bili konkretniji sa tim prilikama. Da je ostalo 0-0 bilo bi realno, ali ovih 0-1 je dobro za utakmicu jer se Poljaci sigurno neće zadovoljiti porazom.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Ovom Arshavinu ko da je Advocaat zabranio da suta

                            Igra vrhunski , ali ko da nece da sutne nikad ..

                            Sta reci za Dzagoeva , kakav majstorski gol , briljantno ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Odlicna utakmica. Prvih 20 minuta je proslo u visokom tempu, kao da gledam neku tekmu PL. Lewandowski volejom zaprijetio, sjajan sut. Sredina poluvremena je protekla u nesto sporijem ritmu. Dzagoev se nije vidio sve vrijeme a onda zabija. Trenutno je najbolji strijelac prvenstva sa 3 gola. On je i najmladji igrac koji je ikada zaigrao za A tim Rusije. Nakon vodeceg gola, Poljaci krenuli ostrije ali su Rusi odlicno otvarali kontre i stvarali probleme zadnjoj liniji Poljske. Najsigurniji u zadnjoj liniji kod Poljaka djeluje Wasilewski. Rusi bi sa eventualnom pobjedom ovdje obezbijedili 1/4 finale, a Poljsku bi i bod odrzao u borbi za prolaz dalje.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Na prvenstvo dosli navijaci Spartaka. Onima ni interventna ne moze nista..

                                Rusi mnogo jaci od Poljaka, siguran sam da ce ga dati iz igre. Jedan odlican pas izmedju stopera mora proci.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X