Announcement

Collapse
No announcement yet.

2012 NBA Playoffs

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne postoji teoretska sansa da Durant stigne velikog Kareem-a. Razlicita se kosarka igra,a i racunica nam govori da za sada nije na dobrom putu. Mada to nije toliko bitna stvar

    Comment


    • Kakve to veze ima što je Oklahoma pobedila timove koji su osvojili 10 od 13 poslednjih šampionata?!To je samo zanimljiva činjenica.I Sparsi a pogotovo Lejkersi bi trebali već da su u procesu reorganizacije dok će Oklahoma samo da jača jer ima veoma mlade igrače.Kao kad bi se neki hvalili što su pre 6-7 godina pobeđivali Boston, koji je najtrofejniji tim, kada je bio dno dna svoje istorije.Nisam pratio Zapadno Finale, niti umanjujem pobedu Oklahome samo hoću da kažem da nema nikakvog smisla davati značaj tome što su dobili najtrofejnije timove čiji su glavni igrači na krajevima karijera.

      Ako sada ima 10 000 a treba mu 39 000.Dakle fali mu 29 000.Na kraju ove sezone će imati 24 godine.Znači otprilike će da igra još 16 godina/sezona.Treba oko 1800 poena po sezoni da postiže.82 regularne utakmice i još 4-28 utakmica Playoffa.Ako ne računamo Playoff trebao bi da postiže nešto više od 22 poena po utakmici.Prosek u karijeri mu je 26,3 poena po utakmici.
      Last edited by MarkedOne8; 07-06-12, 14:02.
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • tesko da ce igrati jos 16 sezona... jos 10 strasnih godina na najvisem nivou je realno ocekivati, a preko toga, ko zna, neko je kao vino, sto stariji to bolji, tako da nije nemoguce, ali ipak je veca verovatnoca da sa godinama padaju brojke...
        sto se tice ovog prvog, znacajno je pbediti ovako velike timove jer onda i ovo finale i potencijalni prsten dobija jos jednu dodatnu tezinu i dimenziju...
        prvo Dalas, vladajuci sampioni, sto je dovoljno... onda Lakersi... = Bryant... sasvim dovoljno i onda Spursi, koji imaju strasan tim, jos boljeg trenera, gazili su u regularnom delu, pregazili prva 2 protivnika u PO kao plitak potok a onda hladan tus... od koga? da, od Oklahome... ipak se u slucaju velikog uspeha, jos veceg nego sto je ovaj sad, ne moze kasnije prigovarati kako su se prosetali, jer to, svakako nije bio slucaj...
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • 06.06.2012.

          Финале запада, шеста утакмица:

          Оклахома Сити Тандер - Сан Антонио Спарс 4:2

          Статистике свих играча:

          Spoiler





          Мало фотографија са утакмице:

          Spoiler












          Кликните на резултат меча да бисте видели преглед.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Budimo realni, Dalas prošle godine nije očekivan u drugoj rundi Playoffa a ni ove godine.Vladajući šampioni, a jedva su ušli u PO kao sedmi ili osmi.
            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

            sigpic

            Comment


            • zna li neko koliko jos ima ugovor Durantula sa Oklahomom?

              Comment


              • Originally posted by peca View Post
                zna li neko koliko jos ima ugovor Durantula sa Oklahomom?
                Beskonacno.

                Comment


                • sta mislis LBJmvpFORlife, oce da najure Spoelstru ako se ne prodje Boston

                  Comment


                  • Originally posted by peca View Post
                    sta mislis LBJmvpFORlife, oce da najure Spoelstru ako se ne prodje Boston
                    Evo ja da ti odgovorim Mislim da hoce. Jednostavno takav trener ne moze da vodi tim sastavljen od tri superstara. Ja bih voleo da Sloan preuzme Majami.

                    Comment


                    • Durant je ove sezone potpao pod "Derrick Rose Rule",
                      pa tako u petoj sezoni dobija maksimalnu platu. To je
                      nekih 30% salary cap-a. Do sad je to bilo moguce samo
                      za igrace koji su 7-9 godina u ligi.

                      Durant ove sezone prima $15,506,632, a na petogodisnju
                      ekstenziju $89,163,135.
                      It is not the violence that sets a man apart.
                      It's the distance he's prepared to go.

                      Comment


                      • ja bas mislim da ga i drze zato, jer neki autoritativniji trener ne bi trpeo mozda tri takve zvezde. ja mislim da ostaje i ukoliko ne prodju seltikse

                        Comment


                        • Originally posted by apacrow View Post
                          Durant je ove sezone potpao pod "Derrick Rose Rule",
                          pa tako u petoj sezoni dobija maksimalnu platu. To je
                          nekih 30% salary cap-a. Do sad je to bilo moguce samo
                          za igrace koji su 7-9 godina u ligi.

                          Durant ove sezone prima $15,506,632, a na petogodisnju
                          ekstenziju $89,163,135.
                          jebote pa nije to mnogo. mislim da Metta World Peace prima 15 milki takodje. Zato je rekao Stephen A u onoj diskusiji da ga niko nece, pa bi Lakersi ukoliko pokusaju da nesto promene dogodine trebalo da trejduju Bynuma ili Gasola

                          Comment


                          • Originally posted by peca View Post
                            jebote pa nije to mnogo. mislim da Metta World Peace prima 15 milki takodje. Zato je rekao Stephen A u onoj diskusiji da ga niko nece, pa bi Lakersi ukoliko pokusaju da nesto promene dogodine trebalo da trejduju Bynuma ili Gasola
                            Jeste ali njegova plata konstantno raste.

                            Comment


                            • evo da bude malo jasnije:

                              It is not the violence that sets a man apart.
                              It's the distance he's prepared to go.

                              Comment


                              • polako ovo mu je prvi ugovor, plata mu raste iz godine u godinu... a kad ovaj istekne, onda ga tek ocekuje onaj pravi, masan ugovor
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X